اخبار و کلیه مباحث مربوط به هک XBOX ONE

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
آقا الکی به دلتون صابون نزنید من اصلا فکر نمیکنم این نسل رو بتونن هک کنن

meisam360

کاربر سایت
Sep 8, 2012
4
نام
meisam
حالا هک به کنار ، چرا بازی واسش اون جور که باید تولید نمیشه؟!!!
کسی از کیفیت کینکت این کنسول خبر داره؟؟
از لحاظ گیم پلی وگرافیک نسبت به 360 چه تغییراتی کرده؟؟؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
به نظرت فقط پولدارا کنسولای نسل جدید رو میخرن...!؟
یه چیزی که خیلیا اشتباه میکنن اینه که میگن برای اون وره آبیا 60 دلار دادن به بازی پوله زیادی نیست براشون در حالی که اینجوری نیست. الان حساب کنید کنسولی که 400 دلاره یک هفتمِ پوله کنسول رو میدن به بازی یعنی 60 دلار پس زیادم ارزون نیست حتی تو کشورهای دیگه. چیزی که ما رو تو ایران اذیت میکنه اینه که نمی تونیم کنسول رو بخریم و همراهش یه دونه بازی بخریم! یعنی موقع خرید کنسول باید حداقل 5-6 تا بازی بخریم و البته فرداشم بریم یه 4-5 تا دیگه بخریم!

این چه حرفیه. اونجا شما 4000 دلار حقوق میگیری 60 دلارش رو میدی برای بازی. این یعنی چقدر؟ تقریبا 1 درصد حقوقت رو میدی برای یک بازی. ولی اینجا حقوق 800 تومنه (خیلی زیاد گفتم ؟ !) ولی 200 میدی برای یک بازی یعنی 25 درصد حقوقت رو

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
638
نام
بهراد
من فکر میکنم (امیدوارم) تا اوایل تابستون هک بشه و اگه تا اون موقع نشه دیگه حالا حالاها باید در انتظار بمونیم...

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
حالا هک به کنار ، چرا بازی واسش اون جور که باید تولید نمیشه؟!!!
کسی از کیفیت کینکت این کنسول خبر داره؟؟
از لحاظ گیم پلی وگرافیک نسبت به 360 چه تغییراتی کرده؟؟؟
سلام داداش از نظر بازی که مشکلی نداشته بازی نسبتا زیاد داشته البته بازیهای بهترش میمونه برای E3 که میخواد معرفی بشه
از لحاظ گرافیک و گیم پلی هم از 360 خیلی بهتره ناسلامتی کنسول نسل هشتم هستش بنده خدا

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,343
به نظر من هک میشه ولی زمانبر هست
اگه همین اول نسلی هک بشه خیلی بد میشه برا مایکرو
مگه میشه مایکروسافت از خیر فروش کنسول تو جاهایی که کنسول هکی میخرن بگذره؟؟!ولی خب باید یه تایمی سپری بشه
اگرم کنسول اینقدر قوی باشه که نتونن هکش کنن خودمشون با یه اپدیتی که توش یه باگ هست یه چیزی دسته هکرها میدن
این قضیه ثابت شده هست تو نسل قبلی کنسولها هم همینطور بوده

meisam360

کاربر سایت
Sep 8, 2012
4
نام
meisam
سلام داداش از نظر بازی که مشکلی نداشته بازی نسبتا زیاد داشته البته بازیهای بهترش میمونه برای E3 که میخواد معرفی بشه
از لحاظ گرافیک و گیم پلی هم از 360 خیلی بهتره ناسلامتی کنسول نسل هشتم هستش بنده خدا

ممنون از پاسخگوییت دوست عزیز ولی منظورم از گیم پلی کیفیت و خلاقیت کینکت بود نسبت به کینکت 360
البته واسه خود کنسول هم مثلا من بازی فیفا2014 رو دیم البته به صورت تریلر خیلی تفاوت نداشت با فیفا14 تو 360
این قضیه آپدیت همیشگی که باید وصل بشیم به اینترنت چی شد؟؟ آخه تو سایتها خوندم که منتفی شده

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
ممنون از پاسخگوییت دوست عزیز ولی منظورم از گیم پلی کیفیت و خلاقیت کینکت بود نسبت به کینکت 360
البته واسه خود کنسول هم مثلا من بازی فیفا2014 رو دیم البته به صورت تریلر خیلی تفاوت نداشت با فیفا14 تو 360
این قضیه آپدیت همیشگی که باید وصل بشیم به اینترنت چی شد؟؟ آخه تو سایتها خوندم که منتفی شده
قضیه اپدیت شما وقتی کنسول رو میگیرین باید اپدیتش کنید که بدون اون اپدیت اصلا نمیشه ازش استفاده کرد فکر کنم در حدود 500 مگ باشه همین
درضمن همیشه هم نمیخواد به نت وصل باشی اما همونطور که میدونید اینترنت براش ضروریه هم PS4 و Xbox one

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
این چه حرفیه. اونجا شما 4000 دلار حقوق میگیری 60 دلارش رو میدی برای بازی. این یعنی چقدر؟ تقریبا 1 درصد حقوقت رو میدی برای یک بازی. ولی اینجا حقوق 800 تومنه (خیلی زیاد گفتم ؟ !) ولی 200 میدی برای یک بازی یعنی 25 درصد حقوقت رو
عرض بنده رو متوجه نشدین...
اولاً همه 4000 هزار دلار نمیگرن ثانیاً شما باید نسبت قیمت بازی رو با کنسول حساب کنی : 60دلار قیمت بازی 400 دلار قیمت کنسول.
مشکل اینا نیست مشکل نوع خرید ما پایرت خوراست!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,792
نام
مراد حلیمی
اولاً همه 4000 هزار دلار نمیگرن ثانیاً شما باید نسبت قیمت بازی رو با کنسول حساب کنی : 60دلار قیمت بازی 400 دلار قیمت کنسول.
بله همه ٤٠٠٠ دلار نمي گيرن ولي اونقدري بيشتر از ايران مي گيرن و البته الترناتيوهايي در نحوه خريد دارن كه خيلي بيشتر از ايران مي صرفه خريد براشون.....در مورد بازي هم همينطور

حالا اينكه بعضي ها تو ايران بيخودي هر چي مياد بازار رو بايد بازي كنن رو موافقم با شما ولي اگه حتي اون عادت هم ترك بشه بازم قيمت خود كنسول با اين وضع اقتصادي براي درصد قابل توجهي از ايرانيها دوشواري محسوب ميشه:d

.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

اتفاقا نباید نسبت بازی با کنسول رو حساب کنی. انگار ریاضیات شما خیلی ضعیفه. اینجوری که شما میگی ایران با آمریکا هیچ فرقی نداره چون هم قیمت بازی هم کنسول ضربدر 3000 میشه پس فرقی نمیکنه

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
به نظر من بهترین راه برای هک کردن اینه که، بازی روی هارد ریخته بشه و کنسول رو گول بزنه که این بازی دیجیتالیه و از ایکس باکس لایو خریده یا دانلود شده :D

موافق ام :d;)

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
اتفاقا نباید نسبت بازی با کنسول رو حساب کنی. انگار ریاضیات شما خیلی ضعیفه. اینجوری که شما میگی ایران با آمریکا هیچ فرقی نداره چون هم قیمت بازی هم کنسول ضربدر 3000 میشه پس فرقی نمیکنه

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

ادبیات شما خیلی ضعیف تره! خوبه شما برای خودتون تحلیل و مقایسه میکنید! کجا آمریکا با ایران یکیه! چیه ما با آمریکا یکیه که دارین مقایسه مکنین..! 8-|

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ادبیات شما خیلی ضعیف تره! خوبه شما برای خودتون تحلیل و مقایسه میکنید! کجا آمریکا با ایران یکیه! چیه ما با آمریکا یکیه که دارین مقایسه مکنین..! 8-|

مقایسه شما اشتباه است. شما گفتید برای اونور آبیها 60 دلار پول بازی دادن زیاده . چرا؟ دلیلتون این بود که یک هفتم قیمت کنسول هست. خب این مقایسه اشتباه دیگه. شما باید 60 دلار رو با درآمد اونجا بسنجی نه با قیمت کنسول. حالا اشتباه کردید و نمی خواهید اشتباه خودتون رو قبول کنید بماند.

در ضمن فکر کنم علاوه بر ریاضی ادبیات شما هم ضعیف تر از من باشه (من که همیشه ادبیاتم 20 بود) چرا که اصلا مفهوم جمله من رو نفهمیدید و فقط خواستید جوابی بدین. من کجا گفتم ایران با آمریکا یکی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
مقایسه شما اشتباه است. شما گفتید برای اونور آبیها 60 دلار پول بازی دادن زیاده . چرا؟ دلیلتون این بود که یک هفتم قیمت کنسول هست. خب این مقایسه اشتباه دیگه. شما باید 60 دلار رو با درآمد اونجا بسنجی نه با قیمت کنسول. حالا اشتباه کردید و نمی خواهید اشتباه خودتون رو قبول کنید بماند.

در ضمن فکر کنم علاوه بر ریاضی ادبیات شما هم ضعیف تر از من باشه (من که همیشه ادبیاتم 20 بود) چرا که اصلا مفهوم جمله من رو نفهمیدید و فقط خواستید جوابی بدین. من کجا گفتم ایران با آمریکا یکی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه خیر من نگفتم که برای اونور آبیا 60 دلاره زیاده، من گفتم اونجوری که شما فکر میکنید 60دلار برای اونور آبیا ارزونم نیست. منظور هم از اون ور آبیا، آمریکا نیست! ادبیات شمام بسیاره ضعیفه و مطمئناً تو مدرسه غیر انتفاعی درس میخونید برا همین 20 دادن بهتون!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر