اخبار و حواشي مرتبط با Wii U و نينتندو

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
Wii U ، هیجده نوامبر عرضه میشه و دارای دو مدل 299 دلاری و 349 دلاری خواهد بود.

منبع
سلام.
اگه پیش بینی کنیم دلار تا اون موقع بشه ٣هزار تومن...باید واسش حداقل یه میلیون پول بدیم!!!!!!!
حالا این دو مدل چه فرقایی با هم دارن و مزیتاشون چیه؟؟
مرسی

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
سلام.
اگه پیش بینی کنیم دلار تا اون موقع بشه ٣هزار تومن...باید واسش حداقل یه میلیون پول بدیم!!!!!!!
حالا این دو مدل چه فرقایی با هم دارن و مزیتاشون چیه؟؟
مرسی

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

متاسفانه همین طوره، تازه همون طور که خودتون میگید حداقل!

دو مدل basic و deluxe هست. مدل دلوکس ، تمام چیزهای مدل بیسیک رو داره ، ولی 24 گیگ بیشتر حافظه داره، به علاوه ی یه پایه واسه گیم پد ، یه پایه واسه خود کنسول ,یک داک شارژر گیم پد و یک بازی.

در ضمن چون منبعی که دادم ، مسدود هست ، و ممکنه بعضی ها نتونن بخونن، این اطلاعات رو هم اضافه کنم که کنسول 30 نوامبر در اروپا و 8 دسامبر در ژاپن عرضه میشه.

mary.dante

کاربر سایت
Mar 26, 2012
9
نام
مریم
ببینید درسته که قیمتش یه مقدار نسبت به قیمت دلار تو ایران گرون در میاد ولی به اینم فکر کنید که یه کنسول نسل اینده است و اگه ps4 یا امثال اون بخوان وارد بازار شن قیمتاشون نجومی تره از اینه نمیدونم چرا بعضیا فکر میکنن که شرکت سازنده پرفروش ترین کنسولها نمیدونه داره چیکار میکنه!! اگه نیاز شما از بازی فقط گرافیکه برین سراغ کامپیوتر چه کاریه برین کنسول بخرین من یکی اگه لازم باشه دست به هر کاری میزنم و کنسول جدید نینتندو رو میگیرم به هر قیمتی :>

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
ببینید درسته که قیمتش یه مقدار نسبت به قیمت دلار تو ایران گرون در میاد ولی به اینم فکر کنید که یه کنسول نسل اینده است و اگه ps4 یا امثال اون بخوان وارد بازار شن قیمتاشون نجومی تره از اینه نمیدونم چرا بعضیا فکر میکنن که شرکت سازنده پرفروش ترین کنسولها نمیدونه داره چیکار میکنه!! اگه نیاز شما از بازی فقط گرافیکه برین سراغ کامپیوتر چه کاریه برین کنسول بخرین من یکی اگه لازم باشه دست به هر کاری میزنم و کنسول جدید نینتندو رو میگیرم به هر قیمتی :>

گرافیک اینم خب خوبه چرا میزنی تو برج شون؟؟:D

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
قیمت فدای سر ایواتا، گدایی میکنم پولش دربیاد فقط یه زلدا (اگه هم شد یه متروید) با گرافیکی که توی E3 2011 نشون دادن بدن قربونشون هم میرم. فکرشو بکن گیم پلی ناب زلدا با گرافیک HD و ... (دیگه نمیتونم بگم مو به تنم سیخ شد)
در هر صورت این که دوستای PS3 دار و 360 دار رو عاشق خودش کرده. شدید در کفم!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
نه نیست مرتضی جان بهت قول می دم اگر می خوای برای اون بازی بخریش نیازی به دسته ی دوم نیست هم سبک هست هم راحت و هم وخوش دست

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
نه نیست مرتضی جان بهت قول می دم اگر می خوای برای اون بازی بخریش نیازی به دسته ی دوم نیست هم سبک هست هم راحت و هم وخوش دست

آخه اصلا راحت به نظر نمیاد دکتر جان! دوتا آنالوگ بالای صفحه، (البته تو دسته ی Pro هم اینطوریه) اون صفحه با اون گنده گی.... . نمی دونم والا، تا تجربه ـش نکنیم البته چیزی نمیشه گفت.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
آخه اصلا راحت به نظر نمیاد دکتر جان! دوتا آنالوگ بالای صفحه، (البته تو دسته ی Pro هم اینطوریه) اون صفحه با اون گنده گی.... . نمی دونم والا، تا تجربه ـش نکنیم البته چیزی نمیشه گفت.
من هم اوایل فکر می کردم دسته ی 360 راحت نیست بعد که دستم گرفتم دیدم واقعا چی توپی هستش
برو نارنجی مطالب درباره ی wii u رو در e3 2012 بخون دستت میاد

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232

مطمئن باش اگه راحت نبود نینتندو تغییرش میداد ! ;)

mary.dante

کاربر سایت
Mar 26, 2012
9
نام
مریم
گرافیک اینم خب خوبه چرا میزنی تو برج شون؟؟:D
نه نمیزنم بابا :d منم میگم خوبه اما اگه هدفشون از خرید کنسول گرافیک فضاییه خوب pc هست دیگه چه کاریه ، من خودم شخصا خوشحالم که نینتندو داره سعی میکنه همه مدل گیمری رو جذب کنه فکر کنم نسل جدیدم همینه یعنی خلاقیت و نواوری و قدرت باهم .. یعنی کلا دمش گرم

---------- نوشته در 04:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:02 PM ارسال شده بود ----------

خیلیم گنده نیستا :d یه جوری میگه ادم حس میکنه 2 متر طول و عرض داره :p حالا از شوخی بگذریم همیشه واسه نینتندو راحتی دسته ها مهم بوده از این بابت خیالت راحت منم اولین بار که ریموت و نانچاک رو دیدم حس کردم باید اذیت کنه اما عالی بود درسته نواوری میکنه نینتندو اما کاراش به جاس اگه دسته باحال نبود تو دست اونایی که تست کردن حتما تغییر میدادش

---------- نوشته در 04:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:09 PM ارسال شده بود ----------

قیمت فدای سر ایواتا، گدایی میکنم پولش دربیاد فقط یه زلدا (اگه هم شد یه متروید) با گرافیکی که توی E3 2011 نشون دادن بدن قربونشون هم میرم. فکرشو بکن گیم پلی ناب زلدا با گرافیک HD و ... (دیگه نمیتونم بگم مو به تنم سیخ شد)
در هر صورت این که دوستای PS3 دار و 360 دار رو عاشق خودش کرده. شدید در کفم!
یعنی من حاضرم یه سال غذا نخورم :p هیچیم نخرم واس خاطر اون زلدا و زامبی یو و .. یعنی اخرشه هاااااا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر