اخبار مرتبط با انتشار بازیهای پلی استیشن روی پی سی

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,094
نام
MohammadAli
1 MiVabfpSolGgA8s_1Gtiug@2x(1).jpg

بازی های عرضه شده:

HELLDIVERS™ 2
RATCHET & CLANK: RIFT APART
THE LAST OF US™ PART 1
™RETURNAL
MARVEL'S SPIDER-MAN
MARVEL'S SPIDER-MAN: MILES MORALES
SACKBOY™: A BIG ADVENTURE
UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection
GOD OF WAR
DAYS GONE
Predator: Hunting Grounds
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
Horizon Forbidden West™ Complete Edition
HELLDIVERS™ Dive Harder Edition
Everybody's Gone to the Rapture

بازی های تایید شده:

Ghost of Tsushima DIRECTOR'S CUT - 16 May 2024
Until Dawn™ - 2024

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,401
نام
مــاکــان
این ساپورت تروفیش خیلی جذابه ها ، خوشم اومد از این کار سونی :x
کراس پلتفرم بودنش و دیدن فرند لیستهات از PS4/PS5 و دعوت از اونها هم چه عالی.
6fe3ba648b2cf484d6ba9c861a34039e4919f7ff-scaled.jpg

چون روی پی سیه امیدوارم به همین راحتی نشه تروفی رو آنلاک کرد که حس یونیک و باارزش بودنش از بین نره.
من بدم نمیاد برای اولین بار برم دنبال آنلاک کردن تروفی ها.

پس خبری از لانچر جدا و... نیست ، حداقل برای الان.
خب میتونه این قدم اولیه باشه که بعدها آپدیت بشه به یه لانچر مجزا مثل Ubi/EA که استور هم داشته باشه.
امیدوارم اونطور نشه و تو همین حالت بمونه.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,937
نام
محمد حسین
این رسمیه!؟
به نظر خیلی بهینه میاد
عنوان نسل قبلیه. خود فوربیدن وستم بهینه هست با اینکه dlc اش ماله ps5 هست.
نمیشه.لانچر زدن تبلیغات میخواد. این سونی حاضر نیست یه قرون هزینه کنه.
PlayStation Games for PC - New and upcoming PC games | PlayStation
این سایت خود پلی استیشنه، اسم گوست برا pc تو لیستاش نیست که یه ماهه معرفی شده، اونموقع بیان دردسرای یه لانچرو قبول کنن، که اونم pc بازا عمدتا رد میکنن و همون یوبی و ea و اکتی و ... دست از پا درازتر برگشتن سمت استیم.اما دارن پیشرفت میکنن با آوردن کراس پلی و تروفی.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,401
نام
مــاکــان
نمیشه.لانچر زدن تبلیغات میخواد. این سونی حاضر نیست یه قرون هزینه کنه.
PlayStation Games for PC - New and upcoming PC games | PlayStation
این سایت خود پلی استیشنه، اسم گوست برا pc تو لیستاش نیست که یه ماهه معرفی شده، اونموقع بیان دردسرای یه لانچرو قبول کنن، که اونم pc بازا عمدتا رد میکنن و همون یوبی و ea و اکتی و ... دست از پا درازتر برگشتن سمت استیم.اما دارن پیشرفت میکنن با آوردن کراس پلی و تروفی.
بتل نت که داستانش فرق داره و بابابزرگ استیمه ولی EA/Ubi یه خبطی کردن و همینطور دارن ادامه میدن.

سایت رو هم بعد انتشار بروز میکنن مهم نیست که آقا.
وقتی استیم هست کی میره اونجا رو چک کنه؟

آره دوستان از قبل اشاره کرده بودن.
ایلوی آببندیم کرده ، آمادم براش :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,937
نام
محمد حسین
دست از پا درازتر که نه ولی تصمیم درستی گرفتن اگه استور جدا نیارن.
نشون میده میدونن پلیرهای PC چی براشون مهمه ، برعکس بعضیها:-"
بتل نت که داستانش فرق داره و بابابزرگ استیمه ولی EA/Ubi یه خبطی کردن و همینطور دارن ادامه میدن.

سایت رو هم بعد انتشار بروز میکنن مهم نیست که آقا.
وقتی استیم هست کی میره اونجا رو چک کنه؟

سامورایی شیزوفرنی رو چه کنیم؟!:))

آره دوستان از قبل اشاره کرده بودن.
ایلوی آببندیم کرده ، آمادم براش :D
اکتی رو گفتم چون قبلا کالاف رو استیم بود و یکدفعه انحصار شد و گر نه بلیزارد تازه پارسال اولین عناوینشو داد
در مورد بقیه هم خیلی موفق نبودن و برگشتن. تازه اینا ناشر بودن و نتونستن و بازیهاشون دی وان بود.
اینکه با تاخیر داره میده و اونا سر امکانات استیم، نتونستن باهاش رقابت کنن.
_________
وقتی یه نفرو نمیزارن رو سایت، بنظرت میشینن فروشگاه بزنن برا رقابت،از این جهت گفتم
سونی نه هزینه مالی میکنه نه هزینه انسانی. در حد یه همچین چیز کوچکی.
اینکه استیم هست، ما همینجا افرادی رو داریم که نمیدونن چی قراره بیاد و کی،پس صرف یه استیم که ما میریم نمیشه تبلیغات و اونم تبلیغ خاصی مد نظر نبود. سایت رسمی خود پلی استیشنه که بعد یه ماه آپدیت نمیشه.البته یچیزی که هست، هنوز داره سونی برنامه ریزی میکنه و تازه بعد 4 سال، یه تروفی اضاف کرده و احتمالا کم کم یه دستی به سر و گوشش میکشه. ولی هل دایورز که اولویت داره اول باید تروفی اونو راه مینداخت بعد میومد رو این.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,166
نام
∂αнмα
واسه سونی هیچ سودی نداره که بخواد ی استور جداگانه به این شکلی که الان یوبی و اپیک زدن بزنه . بهترین کار اینه که اینا ی کلاینت PSN برا PC منتشر کنن که بشه اکانت استیم و اپیک رو روش سینک کرد تا بشه به عنوان ی لانچر مستقل بازیا رو روش لانچ کرد . در کنارش خدماتی مثل کراس سیو تروفی و قابلیتای که رو کنسول فعال کرده رو ارایه بده . بعد کم کم بهش استور اضافه کنه و با اوردن پلاس بیزینسش رو گسترده تر کنه .

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,669
نام
milad
اگه استور سونی رو pc بیاد و باعث بشه بازی هاش سریعتر پورت بشن یا بصورت d1 منتشر بشن من بشخصه استقبال می کنم اما فکر نکنم ایده خوبی باشه مگه اینکه با استور اپیک ادغام کنه از اونجایی که سهامش هست

• Like
Reactions: Taha75

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
535
نام
مسعود
همون چیزی رو که از سونی می خواستم دقیقا همونکار رو کرد .
به عنوان کسی که قبلا ps4 داشته و الان روی پی سی بازی می کنم خیلی دوست داشتم بازیهام تروفی هم داشته باشه و با اکانت پلی استیشنم سینچ بشه .
امیدوارم کراس سیو هم بعدا اضافه کنن .
مورد بعدیم اینه که امیدوارم هم سونی و مایکروسافت با قدرت وارد سیستم کنسول دستی بشن و کنسول دستی شون هم مولتی استور باشه .
به نظرم هرکدوم زودتر این کار رو بکنن واقعا برنده این زمینه می شن .
دیگه الان اکثر پلیرا روی استورهای مختلف بازی دارن و دوست دارن رو یک کنسول به همه دسترسی داشته باشن .
امیدوارم یا سونی یا مایکروسافت یک کنسول مولتی استور قوی و با کیفیت بدن بیرون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر