اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
نمیدونم اینا قبلا کسی گذاشته یا نه
Unreal Tournament 2007 System Requirements

Preliminary UT2007 System Requirements

Minimum Requirements
CPU: 2.8Ghz
RAM: 512MB
Graphics: Geforce 6 series

Recommended System
CPU: 3-4Ghz
RAM: 1024MB
Graphics: NVIDIA 6800GT/Ultra or 7800GT/GTX SLI

UT2007 Technical features and requirements
* Dual-core CPU: Multi-threading is supported and should provide much better performance
* 64-bit version to be available with better textures
* Renderers: SM3.0, 2.0, possible DX8 renderer
* HDR supported
* Physics: Novodex Physics Engine
* AGEIA PhysX PPU supported.

Keep in mind that these are not official requirements from Epic, nor final. What we know is that the game will take advantage of technologies such as dual core processors, AGEIA compatible Physics chips and Shader Model 3.0.

Thilo Bayer, Editor-in-Chief PCG Hardware, adds:
As I clarified in a seperate e-mail with Mark Rein, we have some misunderstanding in the term "minimum specs". We mean "minimum specs for high in game detail" which is not the same as bare "minimum specs" so that the game runs at all.

Statements from Epic about requirements & performance

At E3 2005, Epic's Tim Sweeney suggested an NVIDIA GeForce 6800 Ultra level card for decent frame rates at 1024x768 resolution.

According to Mark Rein, VP of Epic, Nvidia 7800 GTX runs Unreal Tournament 2007 significantly faster than the Geforce 6800 generation of cards.
برای اینکه این بازی رو بتونیم خوب بازی کنیم باید یه PC خیلی گرون داشته باشیم پس یا باید قید بازی رو با کیفیت بالا بزنیم یا یه PS3 بگیریم :p

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
خبرگزاري موج - اولين دستگاه ضبط HD DVDجهان توسط شركت ژاپني توشيبا ساخته شد.
به گزارش موج،شركت توشيبا اولين نسل بعدي دستگاه هاي ضبط ديسك نوري با كيفيت بالا را بر اساس فرمت HD DVD در چهاردهم جولاي در ژاپن عرضه مي كند و بدين ترتيب رقابت در زمينه محصولاتي كه با اشعه آبي كار مي كنند را شدت مي بخشد.
توشيبا پيش از اين اولين دستگاه هاي HD DVDرا در ماه مارس عرضه كرده بود كه مجهز به امكانات ضبط نبودند اما داراي هارد ديسكي به ظرفيت يك ترابايت هستند و با قيمت 398 هزار ين(3هزارو466 دلار) در بازار به فروش رسيد.
توشيبا در زمينه نسل بعدي تكنولوژي ديسك هاي نوري HD DVDبا شركتهاي سوني ،صنايع الكتريكي ماتسوشيتا و شركت پاناسونيك رقابت مي كند.
اين شركت ها به دليل رقابتي كه در زمينه هزينه هاي توليد دارندتاكنون موفق نشده اند فرمت واحدي را در عرصه استاندارد اشعه آبي عرضه كنند،همانند وي اچ اي –بتامكس كه از اواخر دهه 1970و اوايل دهه 1980 تاكنون مشتريان بواسطه فرمتهاي گوناگون اين استاندارد سردرگم هستند.
يوشي هيدوفوجي يو نائب رئيس توشيبا، در مورد عرضه محصول جديد خود مي گويد:" اين محصول جديد چيزي است كه مهندسين و كاركنان شركت توشيبا در آرزوي دست يابي به آن بودند ،قيمت اين محصول مشتريان را شگفت زده خواهد كرد اما اين محصول به گونه اي است كه من خود حاضرم آن را به قيمت حتي يك ميليون ين بخرم."
در هسته اين فرمت ها از ليزر آبي استفاده شده است كه داراي طول موج كمتري نسبت به اشعه ليزر قرمز است و اين امكان را به وجود مي آورد كه ظرفيت ذخيره ائي ديسك ها افزايش يابد و كيفيت نمايش فيلم ها را بالا مي برد.
توشيباي ژاپن دومين توليد كننده بزرگ قطعات الكترونيكي بعد از هيتاچي است ،اين شركت قصد دارد 600هزارتا 700 هزار از دستگاه هاي HD DVD خود تا پايان سال مالي جاري ( مارس 2007) به فروش برساند.
توشيبا دستگاه هاي ضبطHD DVD خود را با هارد درايو سخت به خارج از بازارهاي ژاپن صادر خواهد كرد اما هنوز برنامه مشخصي در اين باره ندارد.
شركت سوني اولين دستگاه هاي ضبط خود را كه بر اساس اشعه آبي كار مي كنند در سال 2003و با قيمت 450هزار ين وارد بازار كرد اما اين دستگاههاي فاقد نرم افزار بودند و همين موضوع موجب شد تا به طور گسترده مورد استقبال قرار نگيرند.
شركت الكترونيكي سامسونگ نيز در ماه آوريل عرضه دستگاه هاي خود را كه بر اساس استاندارد اشعه آبي كار مي كنند از بيست و سوم مي به بيست و پنجم ژوئن موكول كرد.
ماشين جديد توشيبا قابليت ذخيره 130 ساعت برنامه ديجيتالي باند پهن را بر روي هارد ديسك وبيش از 230 دقيقه برنامه را با همان كيفيت بر روي ديسك دو لايه 30 گيگا باتي HD DVD خود دارد.
گفتني است سهام شركت توشيبا در آخرين معاملات آن با /82درصد افزايش به 731 ين رسيد .

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
این توشیبا چیکار میکنه وافعا محشره از وقتی که تلویزیون های SED یا surface-conduction electron-emitter display رو معرفی کرد من منتظرش هستم واقعا همیشه این شرکت پیشگامه;)

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
cnn money دو تا لیست داده برای افراد موفق که در زمینه تکنولوژی کاری کردن و یه لیست هم برای کسانی که هیچ کار مثبتی نکردن!
بیل گیتس نفر 21 تو لیست خوباس و جناب کن کوتاراگی تو لیست 10 نفر که گند زدن و جالبه علتشو بدونین بخاطر اوردن بلوری تو ps3 هست چون اینکار باعث شده این دستگاه گرون بشه و دیرتر به بازار بیاد و اگه بلای بتاماکس سر سونی بیاد ps3 هم از دست میده!!!
10 people who don't matter

kutagari.jpg

Ken Kutaragi
President, Sony Computer Entertainment
Remember the Betamax debacle? Sony seems to have forgotten all about it. Under Kutaragi, who is the power behind Sony's PlayStation videogame consoles, the company is launching another format war with its Blu-Ray high-definition videodisc, the successor to the venerable DVD. Unfortunately, the PlayStation 3, which was supposed to put Blu-Ray into millions of living rooms, is months late and hundreds of dollars more expensive than competing consoles from Microsoft and Nintendo - largely because it includes one-of-a-kind technologies like Blu-Ray. The delays and cost overruns are likely to make both the PS3 and Blu-Ray nonstarters. But there's also another problem, which leads us to Warren Lieberfarb ...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط Ali_Amini:
امین ممنون بابت عکسها.
میگم مگه ماشین سواری هم نوآوری میخواد ؟
من منظورتو درست متوجه نشدم نوآوری توی گیم پلی میگی یا گرافیک ؟
اگه گیم پلی باشه که به نظر من همین روند سری های قبلی برن جلو از نظر من بهتره...اگر هم گرافیکه که صدرصد بالاتره از قبلیها (خیلی هم بالاتره)

سلام.
علی جون من منظورم نواوردی کلی هست اگه بازی ها که نواوری نداشتن همه ی بازی ها باید شبیه هم میشد ;)
و دیگه کسی بازی جدید نمیسازه...میگم گرافیکش هم اصلا بالاتر نیست در حد همون قبلی هم هست :confused: من که چیزه خاصی نسبت به شماره های قبلی نمیبینم.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
برای اینکه این بازی رو بتونیم خوب بازی کنیم باید یه PC خیلی گرون داشته باشیم پس یا باید قید بازی رو با کیفیت بالا بزنیم یا یه PS3 بگیریم :p
اگر ندیدی با همین 7600GT اجراش کنم :cheesygri
فقط یه CPU Dual-core میخوام

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
سلام.
علی جون من منظورم نواوردی کلی هست اگه بازی ها که نواوری نداشتن همه ی بازی ها باید شبیه هم میشد ;)
و دیگه کسی بازی جدید نمیسازه...میگم گرافیکش هم اصلا بالاتر نیست در حد همون قبلی هم هست :confused: من که چیزه خاصی نسبت به شماره های قبلی نمیبینم.
با امین کاملا موافقم گرافیکش همون mwه با این تفاوت که مسابقه ها در شب انجام میشن;)

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
نوشته شده توسط mt3691:
IBM develops speedier transistor
من که شوکه شدم از شنیدن این خبر سرعت رو 100 برابر کردن درست نوشتم اشتباه تایپی نیست سرعت رو به 500 گیگاهرتز در دمای صفر و 300 گیگا هرتز در دمای اتاق رسوندن
فکرشو کنید این چیپ تو کنسولهای اینده چیکار که نمیکنه:cheesygri
IBM has built a transistor that runs about 100 times faster than current chips, a development that could pave the way for ultra-fast computers and wireless networks, the computing giant said on Monday

The transistor achieved a speed of 500 gigahertz, which is more than 100 times speedier than the fastest PC chips sold today

Meyerson forecasts that the advances will show up in real products within a couple years, probably in chips to power super-fast wireless networks capable of moving a DVD-quality movie in as little as 5 seconds

ادرس خبر: اینجا

نظر شما چیه؟
یعنی این خبر برای شما عجیب نیست و هیچ نظری ندارین؟:confused:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نیما جان فکر نمیکنم عکسی از این بازی عالی منتشر شده باشه اسمش هم شاید pes2007 نباشه اما احتمالا الان در حال ساخته این بازیه ریبا اگه عکسی اومد چشم میزارم
خوب یه چند تا عکس زیبا از یکی از بهترین بازی های ps2 که برای ps3 ادامه داده شده میزارم:
Ratchet - Clank
2.jpg

1.jpg

4.jpg

عکس ها کاملا از گیم پلی هستند و دیگه
یه چند تایی هم عکس از منوی ps3 اومده که همه به نظر من fake هسنتد حالا اینو ببینید:
4.jpg

من میگم اگه fake نیست قسمت بازی online ش کو؟

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اينم چنتا عكس از بازي the witcherكه فكر كنم برا ps3 باشه(واقعا بازي محشريه)
http://www.gamershell.com/pc/the_witcher/screenshots.html;)
اينم چنتا شات از قدرت DX 10 در موتور crytek كه بعضي شات ها واقعا واقعي نشون ميدن:eek:
http://www.gamershell.com/pc/crysis/screenshots.html
اينم چنتا شات ديگه برا علاقه مندان به Command & Conquer 3 Tiberium Wars
http://www.gamershell.com/pc/command_conquer_3_tiberium_wars/screenshots.html
و بلاخره اينم اخرين شات ها متعلق به شبيه ساز كشتيراني كه برا نسل بعد بيده
http://www.gamershell.com/pc/ship_simulator_2006/screenshots.html

آخرین ویرایش:

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین