اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
اینجوری که داره پیش میره 360 رو امسال بگیریم باید سال دیگه یدونه اچ دی دیویدی پلیر هم برای اجرای بازی های جدید بگیریم که باز دوباره مشکل قفل شکنی و ... پس هیچکی 360 نخره با این تفاسیر بیچاره شدیم دیگه

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
پندورا اسم شما امین بود؟
دیویدی بازیسنتر رو گرفتی؟ بشین کنفرانس مکروسافت رو نگاه کن وسطش نشون میده که اچ دی دیویدی پلیر براش ساختن که یادم نیست گفت چند ماه دیگه عرضه می شه

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
یه سواله دارم البته یه چیزایی میدونم ولی خوب گفتم بپرسم مطمئین شم.بازیه Fable 2 فقط برای 360 میاد؟
در حال حاضر بله;)
ولی ممکنه برای pc هم بیاد مثل شماره اولش

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط gameware:
پندورا اسم شما امین بود؟
دیویدی بازیسنتر رو گرفتی؟ بشین کنفرانس مکروسافت رو نگاه کن وسطش نشون میده که اچ دی دیویدی پلیر براش ساختن که یادم نیست گفت چند ماه دیگه عرضه می شه
سلام.
بله اسمم امین هست و دی وی دی رو گرفتم ولی هنوز به دلایلی ( دی وی دی رامم نمیخونش ضعیف شده) ندیدمش
ممنون از خبرت ولی این پلیر رو 360 نصب میشه؟؟ من منظورم اینه که بازی هایی که حجمشون بالاست رو HD DVD بزنن که حجمش خیلی بالاست.

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
سلام.
میگم مگه 360 فرمت های Hd رو ساپورت نمیکنه... خب این به این معنی نیست که میتونه بازی ها رو رو دی وی دی های Hd بزنه؟؟
امین جان این درایو جدا به فروش میره و برای همین احتمالش خیلی کمه که بازیها با فرمت HD-DVD عرضه بشن چون شاید بعضی ها دلشون نخواد این درایو رو بخرن;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط old snake:
امین جان این درایو جدا به فروش میره و برای همین احتمالش خیلی کمه که بازیها با فرمت HD-DVD عرضه بشن چون شاید بعضی ها دلشون نخواد این درایو رو بخرن;)
اها !!!
یعنی هر کی خواست میتونه بخره هر کی خواست میتونه نخره.
پس برای همینه به حجمش گیر میدن.
اره دیگه به فرض که یه شرکت بازیش رو روی HD بزنه بعد تعداد افراد کمی HD DRIVER داشته باشن;)

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
اها !!!
یعنی هر کی خواست میتونه بخره هر کی خواست میتونه نخره.
پس برای همینه به حجمش گیر میدن.
اره دیگه به فرض که یه شرکت بازیش رو روی Hd بزنه بعد تعداد افراد کمی Hd Driver داشته باشن
;)
دقیقا:)
این درایو فقط برای تماشای فیلمهای Hd بر روی 360 ساخته شده(نمی دونم شاید میشه باهاش اطلاعاتم به 360 داد)
یهو دیدید همه بازها واسه این اومد اون وقت بدبخت میشیم
خیالت راحت مایکروسافت انقدر هم احمق نیست که بزاره همچین اتفاقی بیوفته:)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط gameware:
یهو دیدید همه بازها واسه این اومد اون وقت بدبخت میشیم
سلام.
هیچ وقت این کار رو نمیکنن چون بازی ها رو دستشون میمونه;) مگه یه زمانی برسه که همه درایورهای HD رو داشته باشن:)

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
اینم 2تا عکس از این درایو ها(اولی رو قبلا یکی از بچه ها گذاشته بود);)
xbox_hd_dvd.jpg

2885.jpg

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
پس عکسرو تو گذاشته بودی اصلا یادم نبود کی گذاشته بودش:cheesygri
سلام.
چند صفحه پیش فکر میکنم اقا محمد گفته بودن که xbox360 اسپانسر جام جهانی هست ولی نه این طور نیست:

http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/c/partner.htmlhttp://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/c/partner.html
احسان گفت;)

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
اریا جان شما که نبودی در مورد ظرفیت بازی ها مطالب خوبی گفته شد که جالبه ببینی و خیال همه راحت باشه که dvd برای بازیها کاملا خوبه و کمبودی پیش نمیاد اینم تکرار دلایل برای شما و کسانی که فراموش کردن!
-------------------------------------------------------
به نظر شما 9 گیگ فضای dvd برای بازی xbox360 کمه؟
راستش من رفتم به این سایت http://www.theprodukkt.com و چیز عجیبی دیدم یه بازی با حجم 97کیلو با گرافیکی عجیب بالا طبق اسکرین شاتهاش ولی متاسفانه کامپیوتر من زورش نمیرسه اجراش کنه اینم لینک دانلود http://kk.kema.at/files/kkrieger-beta.zip
اگه اینو یه نفر اجرا کنه و به ما هم بگه ممنون میشم
اگه این واقعیت داشته باشه با فضای 9 گیگ چه ها که نمیشه کرد!
این بازی 250 مگ فضای رم رو میگیره و من فقط 256 کلا رم دارم
اینم
compatibility

The "official" minimum specs for .kkrieger: chapter 1 beta are:
A 1.5GHz pentium 3 / athlon or faster.
512MB of RAM.
a GeForce4Ti (or higher) or ATI Radeon8500 (or higher) graphics card supporting pixel shaders 1.3, preferably with 128MB or more of VRAM.
some kind of sound hardware.
DirectX 9.0b
-----------------------------------------------------------------------
نقل قول:نوشته شده توسط farid20011990
Procedural synthesis

In traditional video games, all content is statically stored and generally immutable; that is, textures, meshes, and other game content is stored on a storage medium. As complexity in each rises, the demand for storage rises as well. A newer approach to generating content is utilised for Xbox 360 titles, a method referred to by Microsoft as procedural synthesis.Procedural synthesis is an approach to generating game content via algorithms. For example, trees are one of the most complicated objects to render in a game, due to their organic complexity. A game with only one model for a tree will appear odd, as nature is far more random; the game loses some of its immersion as a result. Instead, a general recursive algorithm will generate the tree's model and textures, so that each tree looks different from the next, and do so with high efficiency

http://en.wikipedia.org/wiki/Procedural_synthesis

این تیکه تو لینکت جالب بود:
In 2004, a PC first-person shooter called .kkrieger was released that made heavy use of procedural synthesis: while quite short and very simple, the advanced video effects were packed into just 96 Kilobytes. In contrast, many modern games are released across several CDs, often exceeding 2 gigabytes in size, more than 20,000 times larger. Several upcoming commercial titles for the PC, such as Will Wright's Spore, will also make use of procedural synthesis, calling for special hardware support in the console world: both the Xbox 360 and the PlayStation 3 have impressive procedural synthesis capabilities.
این procedural synthesis روی ps3 و xbox360 به خوبی قابل استفاده هست
با این حساب حجم زیاد بلوری سونی به درد بازی نمیخوره و هدف سونی فقط جا انداختن بلوری برای فیلم بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر