اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
ps3 یک کامپیوتره نه یک دستگاه بازی:cheesygri
کوتاراگی میگه که ps3 چیزی بیشتر از یک کنسوله;)
ببخشید دیگه توان ترجمش نبود:)

Visionary and fourth-dimension traveler (in addition to Sony boss) Ken Kutaragi spoke with PC Watch and Next Generation lovingly translated his words.

Kutaragi maintains that the PS3 is more than just a game console -- it's polarizing pricepoint has caused ripples in the game industry and consumer sector -- "Speaking about the PS3, we never said we will release a game console," he said. "It is radically different from the previous PlayStation. It is clearly a computer. Indeed, with a game console, you need to take out any unnecessary elements inside the console in order to decrease its cost. ... This will of course apply to the PS3 as well​
."

Kutaragi further implied that the PS3 may adapt over time, much like computers do now as hardware technology changes: ""However, the PS3 is a computer," Kutaragi said. "Lowering costs is important but more important is its capacity to evolve. I think the HDD will gain in capacity. If a new technology gets into mainstream PCs, the PS3 will have to adopt it as well. Maybe the Blu-ray drive will become writable. Well, maybe not at this point​
."

Will the PS3 be more than a gaming platform? Is this what gamers want a hub at the center of their living room with PC functionality? On the heels of comments about being able to browse Myspace with the PS3 -- is that the way forward for the industry? What do you think? Sound off below.

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
سلام ubisoft دیروز اعلام کرده که می خواد یه بسته مکمل برای GRAW نسخه x360 به اسم chapter 2 بیرون بده البته این بسته فقط از طریق xbox live marketplace قابل خریداری هست این بسته دارای 4 مرحله جدیده و چندین سلاح جدید هم مانند تفنگ دوربین دار صدا خفه کن دار-نسخه جدید US carbine rifle-یک سلاح نارنجک پرتاب کن بزرگ و دو اسلحه دیگه به بازی اضافه شدن این بسته تا آخر این ماه میلادی بر رو XBL marketplace قرار میگیره اینم بقیه امکانات این بسته:
Other content in Chapter 2 includes: eight relit multiplayer maps, two new game types, four new character faces, and fresh camouflage patterns straight off the runways in Grenada to help keep your soldiers trendy

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
First Wii development kit photo

Posted Jun 7th 2006 10:07AM by David Hinkle
Filed under: Fan stuff, Controller
wii_dev_kit.JPG

There you have it folks, the first picture of a Wii developer's kit. What's odd is how this is going against the current statements where developers are calling the Wii developer's kits extensions of GameCube hardware, even in looks. Could those developers have not received the finalized developer's kit and this is in fact the real deal?

tvm

کاربر سایت
Jun 8, 2006
3
سلام من دوست مهبدم
اون منو معرفی کرده
آقا این هم توی تریلر بازی alone in the dark 5 بود خیلی قشنگه
آهنگ تنها در تاریکیه پنجه
76 کیلوبایت بیشتر نیست حتما دانلود کنید
http://www.gameware.persiangig.com/audio/aloneinthedarktheme.wma
اگه دیدید مدیا پلیر اومد بزنید بره بعد روی لینک راست کلیک کنید save target as رو انتخاب کنید
ولی خیلی کوتاهه 20-30 ثانیه

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
نوشته شده توسط tvm:
سلام من دوست مهبدم
اون منو معرفی کرده
اگه دیدید مدیا پلیر اومد بزنید بره بعد روی لینک راست کلیک کنید save target as رو انتخاب کنید

این فایل مشکوکه مطمئنی ویروس نیست؟:confused:
من که دانلود نمیکنم یه نفر که وارده تستش کنه

tvm

کاربر سایت
Jun 8, 2006
3
نوشته شده توسط mt3691:
این فایل مشکوکه مطمئنی ویروس نیست؟:confused:
من الان مهبد هستم از خونه مهدی دارم واست پست میزنم نگاه کن تو ایدی منه من تا بحال بهت فایل ویروسی دادم؟ به خدا ویروس نداره آهنگ تنها در تاریکیه:mad:

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
ین فایل مشکوکه مطمئنی ویروس نیست؟
ما ویروس ها معمولا از طریق فایل های EXE وارد عمل میشیم!!! نگران نباش من تستوندمش آهنگ قشنگیه :cheesygri

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ببین هر کسی xbox360 بخره فقط برای بازی میخره و یه مشتری برای بازیسازها هست ولی هر کی ps3 بخره معلوم نیست بازیباز باشه!!! و این موضوع باعث میشه حمایت بازیسازها کم بشه
:eek: مگه قراره دو تایشون یه فروش بکنن که اینطور باشه؟
من اصلا نمیخوام یه طرفه صحبت بکنم حتی اگه ps3 این نسل رو ببازه(که ایشالا نمیشه:cheesygri ) اما چون تو نسله قبل سرتر از بقیه بوده خواه نا خواه بازیسازا از ps3 بیشتر حمایت میکنن (البته منظورم تا قبله اینه که فروش ثابت بشه).البته بازم میگم من کاری ندارم که کدوم این جنگ رو پیروز میشن و برام مهم هم نیست.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط tvm:
سلام من دوست مهبدم
اون منو معرفی کرده

شاید من یکم بد سلیقم ولی این اهنگ اصلا قشنگ نبود حتی نزدیک قشنگ هم نبود:blushing::D

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
شاید من یکم بد سلیقم ولی این اهنگ اصلا قشنگ نبود حتی نزدیک قشنگ هم نبود:blushing::D
نه امین زیادم بد سلیقه نیستی درسته آهنگ بدی نبود ولی قشنگم نبود;)

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
شاید من یکم بد سلیقم ولی این اهنگ اصلا قشنگ نبود حتی نزدیک قشنگ هم نبود
امین اگه میفهمیدم این همون موزیک توی تریلره ! اصلا دانش نمیکردم از بس که قشنگه این موزیک...:d
حسابی تو موزیک بازی ر...:)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط Ali_Amini:
امین اگه میفهمیدم این همون موزیک توی تریلره ! اصلا دانش نمیکردم از بس که قشنگه این موزیک...:d
حسابی تو موزیک بازی ر...:)
اخه ایشون تعریف کردن پشبندش هم شایان تعریف کرد گفتم یا خدا این دیگه چه شاهکاریه (منحرف...)

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
اخه ایشون تعریف کردن پشبندش هم شایان تعریف کرد گفتم یا خدا این دیگه چه شاهکاریه (منحرف...)
من که هنوز گوش نکردم!!!
دروغ گفتم گوش کردم که اونی که سوال کرده بود مطمئن شه ویروسی نیست!!! :cheesygri
حالا چرا انقدر جدی گرفتین؟ :confused:

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
آخه از بس که جدی این موزیک ! :)
از alone in the dark بعید بود این موزیکها !! (آتاریه خرف...) !
بالاخره کی در این آتاری رو ... میگیرن؟:)
بی چارمون کرد با این بازیهای مزخرفش:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر