اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
امین جان فرض کن مثلا تعداد چند ضلعی های کارکتور اصلی مثلا 800 هزار بوده توی این عکس شده 2 میلیون !!!
نور پردازیشا تویه شب دیدم همش (game Play) ، گرافیکی که من دیده بودم خیلی عالی بود ولی یک مقدار نسبت به عکس خشک بود ، البته جالب اینجاست که از هیچ گونه افکتی استفاده نکرده بودند ولی توی این عکس انگار Motion Blur هم استفاده شده . البته بازهم عکس زیاد واضح نیست باید صبر کرد
گرچه اگر هم عکس Fake باشه گرافیک اولیه ی Gears Of War هنوز هم برای هم خارق العادست،
از بس که دمو از Game Play از این بازی دیدم بعضی وقتا به اشتباه فکر میکنم قبلا خودم بازی کردم !

;)
والا من که نفهمیدم چی گفتی :cheesygriولی قبولت دارم تا حالا حرف نسنجیده ای ازت ندیدم (از نظر من):)

اگه میشه یه دمو هم لینک بده ما ببینیم !

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1650

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
ممنون امین نظر لطفته جان خودمم تازگی ها خیلی بد Type میکنم ، همش عجله عجله ای میام با Dial Up روی خط بعدش (به خیلی دلیل ها) باید زود Dc بشم
به هر حال منظور من این نبود که موتور گرافیکی عوض شده یا ... منظورم اینه که حجم کار را بالاتر بردند ، تعداد چند ضلعی ها ، تکنیکهای بیشتر مثلا Hdr ، M-b ....
بعدش هم میخواستم بگم که محیط این بازی اون طور که توی دمو ها دیدم همش توی شب بود ، به جز قسمتی از دمو که Real-time بود ولی Gameplay نبود ...
داستان بازی هم به شکلی هست که اصلا دشمن ها نمیتونند توی روز بیرون بیاند و از روشنایی بدشون میاد ، برای همین احتمال میدم Fake باشه
در ضمن این آقای لوکاس موهاش اینقدر روشن نبود ، البته همش زیره Head-band بود موهاش

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
نوشته شده توسط ehsan_62:
ممنون امین نظر لطفته جان خودمم تازگی ها خیلی بد Type میکنم ، همش عجله عجله ای میام با Dial Up روی خط بعدش (به خیلی دلیل ها) باید زود Dc بشم
به هر حال منظور من این نبود که موتور گرافیکی عوض شده یا ... منظورم اینه که حجم کار را بالاتر بردند ، تعداد چند ضلعی ها ، تکنیکهای بیشتر مثلا Hdr ، M-b ....
بعدش هم میخواستم بگم که محیط این بازی اون طور که توی دمو ها دیدم همش توی شب بود ، به جز قسمتی از دمو که Real-time بود ولی Gameplay نبود ...
داستان بازی هم به شکلی هست که اصلا دشمن ها نمیتونند توی روز بیرون بیاند و از روشنایی بدشون میاد ، برای همین احتمال میدم Fake باشه
در ضمن این آقای لوکاس موهاش اینقدر روشن نبود ، البته همش زیره Head-band بود موهاش
این عکسها واقعیه و مال قسمت مولتی پلیر بازی هست واسه همین تو روز هست;)
اگه کاراکترها فرق میکنه واسه همینه الان این عکسها تو اکثر فرومهای خبری گذاشته شده و کف همه رو بریده

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
دلیلی نداره عکسها FAKE باشه وقتی بازی ساخته شده و در مراحل تست یه سر میبره !;)

حالا اگه یک بازی مثل KZ2 یه عکس ازش بیاد که دیگه ندید مشخصه FAKE ه...:)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
Top 10 reasons why you don't need a PS3 from Tom's Hardware :

البته این دلایل رو برای PC بازها گفته ... مثلا گفته که PC بازها نیازی به PS3 ندارن به این دلایل

10. God of War 2 will run on the PS2, not PS3. So will Scarface: The World is Yours, and other highly anticipated games coming out in the next year. The implication should be clear: developers like the PS2 platform and want to continue churning out quality titles for it.

9. Grand Theft Auto IV will be on the Xbox 360. Yes, there will be some exclusive PS3 titles, like Metal Gear Solid 4, but Sony no longer has a "Stranglehold" (pun intended) on top-shelf titles.

8. You already bought your Xbox 360. Okay, so maybe this only applies to about 2 million or so gamers in North America at this point. But don't underestimate Microsoft's year-long head start, which gives Redmond more time to recruit developers and build games for its new platform.

7. If you want a motion sensor controller, you'll want to get a Nintendo Wii. Sony has caught flack recently for outfitting its controllers with motion sensors, which reeks of a copy-cat move. Gamers who want a truly unique controller will go with Wii; for the basics, they'll stick with 360. PS3's controller will fall somewhere in the middle - and that's usually where the cracks are.

6. The Sony Network Platform is vapor, while Xbox Live is real. Again, Sony is taking a hit for being late to a party (online gaming/digital distribution) and looking like a copy-cat (which is usually Microsoft's specialty, as Netscape and others will tell you). Meanwhile, Microsoft is enhancing Xbox Live and adding features like Xbox Live Arcade. Sony may deliver a strong online service with PS3, but no one has seen it yet.

5. PS3 is too expensive. I know, I know - the premium version of the console is only $100 more than the 360, and $100 ain't what it used to be. I mean, a Ben Franklin will only fill up the tank of your SUV twice these days. But will you really spend more than $1,000 combined for two next-generation consoles that will play most of the same games?

4. PS2 and Xbox games are getting a whole lot cheaper, so why rush out to buy $60 next-generation games that you'll finish in a week?

3. You don't even know what Blu-ray is, and you don't have enough money leftover from your gaming purchases to buy that HD television.

2. You hate Linux almost as much as Windows, and you don't have the time to create your own playable content for PS3, because you're logging 50-plus hours a week on World of WarCraft between efforts to score a date with that hot T.G.I.Friday's waitress whom you think is flirting with you.

1. You're a PC gamer and couldn't give a damn about console gaming.

همونطور که میبینید اولین و مهمترین دلیلش اینه که شما یه PC باز هستید و نیازی به کلا کنسول ندارید !

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
turok
این عکس ها کاملا از گیم پلی هستند
این بازی برای xbox360 و ps3 میاد
به قول قدیما
wow

این چندمین شماره از این بازیه که ساخته میشه الان سالهاست که turok برای کنسول های مختلف میاد خود بازی بیشتر در مورد مبارزه با دایناسور هاست البته شاید توی این شماره فرق کرده باشه.

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
مجله EGM ماه june هم اومد و یه مطلب راجب xbox360 VS ps3 داره
11szgy8.jpg

برای دانلودش برین اینجا

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
ببخشید انقدر هیجان زده شدم نسخه بازی یادم رفت:
این نسخه سوم بازی هست:
new news:Xbox 360 Top Live Games

1 Call of Duty 2
2 Ghost Recon 3
3 Oblivion
4 BFMC
5 PGR3
6 Final Fantasy XI
7 Rockstar Table Tennis
8 EA SPORTS™ Fight Night Round 3
9 Perfect Dark Zero
10 Hitman: Blood Money Demo

Original Xbox Top Live Games

1 Halo 2
2 Battlefield 2: MC
3 Counter-Strike
4 Splinter Cell Chaos
5 Pro Evolution Soccer 5
6 Rainbow Six 3 BA
7 Madden NFL 2006
8 Star Wars: Battlfrnt 2
9 Forza Motorsport
10 Ghost Recon 2: SS

خبر های خوبی از mgs میاد:
So if Afrika didn't do it for you and nothing else tickles your fancy on PS3 just yet, then you know there's always Metal Gear Solid 4 to look forward to. Hideo Kojima shared some great information about the gameplay for the upcoming title in an interview with PSM2.

One of the things he talked about was the "octo cam" suit. This puppy can adapt by changing color and form based on your surroundings. Of course that will happen on the fly, and most interestingly enough is only possible on the PlayStation 3 (the graphical effect that is, according to Kojima).

He also talked about the destructible environments. Only certain things will have that potential, so don't expect everything to just go down in flames. He wrapped it up with his infamous sign-off stating that this would be his last Metal Gear title ("No guys I'm serious this time...").

عکس های جدید از Virtua Fighter 5 برای ps3:
http://media.ps3.ign.com/media/641/641054/imgs_1.html

حتما ببینید تا این هست کی teken6 بازی میکنه:confused:
more-growing-concerns-over-ps3-hardware

--
جلد جدید دسته xbox360:

sepul

کاربر سایت
Apr 26, 2006
132
بازی BioShock که برای کنسول XBOX360 و PC خواهد آمد :
اين بازی ساخت شرکت Irrational هست که قبلا بازی SystemShock2 رو از اونها ديده بوديم، هر کی اون بازی رو کرده می دونه که در کنار DeusEx جز بهترين بازی های سبک خودش بوده.

BioShock هم تقريبا توی همون سبک هست، يک بازی FPS با ترکيب سبک RPG ، که در يک دنيای عجيب غريب زير آب اتفاق می افته.
bioshock-20060510075840181-000.jpg

GamePlay بازی خيلی خفن هست از روی چيزی که تو دمو هاش ديده می شد، در واقع بازيکن با تمام عناصر درون بازی می تونه ارتباط برقرار کنه، و با هر شخصيت از بازی می تونه يک جور ارتباط برقرار کنه، دوستش باشه يا دشمنش.
در آين بازی فقط شما در معرض حمله نيستيد، و در واقع اگه کاری به کسی نداشته باشيد، کسی هم به کار شما نداره.

bioshock-20060510075838212-000.jpg

در عکس پايين دو شخصيت big daddy و little sister رو می بينيد (اون بچه و اون نره خره) که دنبال اجساد می گردن، و از همديگه هم بد جوری همايت می کنه، جالب اينجاست که شما با يک سری کلک می تونيد خودتون رو جای little sister جا بزنيد تا big daddy از شما هم محافظت بکنه ...
http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/709/709169/bioshock-20060518105749959.jpg
http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/article/708/708325/bioshock-20060512110625977.jpg

خلاصه به نظر مياد که اين بازی جزء بهترين و عجيب ترين بازی های xbox360 باشه که کلی جايزه در ضمينه بهترين Game ، بهترين Art ، بهترين فلان ... در E3 امسال از طرف سايت های ign، gamespot و غيره گرفته.​

آخرین ویرایش:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
سلام
من الان ساعت 6 صبح بیدار شدم میخوام کلی عکس براتون بزارم:
اسم بازی Bomberman که برای همه اشناست من که خیلی این بازیو دوست دارم
و حالا برای xbox360:
pixel_c.gif
این عکس ها همین الان منتشر شدن و با عکس هایی که 21 مارچ و 15 فوریه از این بازی منتشر شدن تفاوت داره اما مثل اینکه بازی دیگه همینه
عکس های قدیمی:
http://www.gamersreports.com/media/421/recent/
دومین بازی هم مال xbox360 هست:NCAA Football 07

عکس های قدیمی:http://www.gamersreports.com/media/501/recent/
سومین بازی هم مال xbox360 هست:
Viva Pinata:
عکسهای نسبتا جدید:
عکس هایی 5 دقیقه پیش:
pixel_c.gif

اینم یه خبر خوب برای کسانی که میخوان ps2 خود را تبدیل به ps3 کنن:p

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند