اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
نام
محمدرضا . م
سلام

این پست 3ومین پست من توی این تاپیک هستش.ولی خوشبختانه تقریبا همه صفحات این تاپیک خوب رو خوندم.

این مصاحبه جان کارمک در مورد PS3 هستش.بازم کارمک به 360 توجه بیشتری داشته.

به نظرات شنوندگان در مورد این مصاحبه که G4 ترتیب اون رو داده توجه کنین.کم مونده با چوب کارمک رو بزنن.:-" :-" :-" :-"

مصاحبه کارمک در مورد Ps3

مصاحبه 2.12 ثانیه هستش.

خداحافظ

mostafa_cpp

کاربر سایت
نام
مصطفي
Dell چند نمونه جديد از كامپيوترهاي PC و Notbook PC خودش رو نشون داد
اين كامپوترها ، PC هاي نسل بعد هستن كه مخصوص بازي طراحي شدن

عجب سيستم مخوفيه :eek:

b81f3.jpg

مشخصات فني :
  • Ground-breaking Quad NVIDIA® SLItm graphics card featuring four GeForce® 7900 GPUs.
  • Intel® Pentium® 965 Extreme Edition w/ Dual Core Tech designed to boost your system’s performance while multitasking and running demanding multi-threaded applications and so much more
  • A custom paint job by Mike Lavallee of Killer Paint
مدلهاي Notbook رو هم ميتونيد توي سايت رسمي Dell ببينيد :

http://www.dell.com/html/us/products/e3/index.html

با وجود اين سيستم من ديگه روم نميشه بگم pc دارم !

Dinosaur

Loyal Member
نام
آریا
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام

این پست 3ومین پست من توی این تاپیک هستش.ولی خوشبختانه تقریبا همه صفحات این تاپیک خوب رو خوندم.

به نظرات شنوندگان در مورد این مصاحبه که G4 ترتیب اون رو داده توجه کنین.کم مونده با چوب کارمک رو بزنن.:-" :-" :-" :-"

مصاحبه کارمک در مورد Ps3

مصاحبه 2.12 ثانیه هستش.

خداحافظ
من مطمينم اين جان کارمک رو خريدن که هر ماه يه دفعه راجع به اينکه از PS3 خوشش نمياد حرف بزنه.اين بار پنجم يا شيشمش هست که داره اين حرفها رو ميزنه.خب يه بار يا حداکثر دو بار يا ديگه ۳ بار بگه کافيه.

amir_amd

Loyal Member
نام
امیر
یک خبر بسیار خوب برای همه. بخصوص طرفدارای 360 عزیز :p
بالاخره یک Firmware برای هک کردن تمامی xbox360 از هر مدل با هر درای(بحز هیناچی)و و هر منطقه همراه با راهنمای قدم به قدم و ابزار مربوطه در دسترس قرار گرفت :
Here it is, the long awaited World first Xbox 360 backup firmware modification to boot all game backups!

Features
* Boots all Xtreme Xbox 360 backups
* Boots all Xtreme Xbox 1 backups
* Boots all Xbox 360 originals
* Boots all Xbox 1 originals on Xbox 360
* Xtreme0800 extraction firmware enables drive to function natively under Windows without any hardware conversion/adaptors
* Use on Xbox Live at own risk

آموزشش که خیلی سادست : اینم آدرس http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EEuZyyVFyprcUrLDTt.php

پ . ن (به رسم لرد دارک فیلد) : بدو 360 گیر بیار

----------------------------------------------
در مورد جان کارمک فکر نکنم پول گرفته باشه یا چیز خورش کردن یا دعا براش نوشتن شایدم سر کتاب باز کردن نمودونم:D

g.o.w

کاربر سایت
نام
arman
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
اونایی که میگن یکیه منظورشون شکل ظاهریشه مگه نه همه که مدونن امکاناتش رفته بالا و عینا دسته ی ps2 نیست!!

اين دسته فرق كرده و تفاوتش در بدون سيم بودن و اينكه ديگه dual shock نيست هستش

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
نام
بهزاد
من مطمينم اين جان کارمک رو خريدن که هر ماه يه دفعه راجع به اينکه از Ps3 خوشش نمياد حرف بزنه.اين بار پنجم يا شيشمش هست که داره اين حرفها رو ميزنه.خب يه بار يا حداکثر دو بار يا ديگه ۳ بار بگه کافيه.

اگه شما از بستنی قیفی بدت بیاد در طول 6 ماه 6 بار ازت بپرسن آقا بستنی قیفی دوست داری یا نه چی جواب میدی !؟ :)

خوب طبیعتا هر 6 بار میگی نه دوست ندارم و احتمالا 4 تا فحشم بار سوال کننده یا بستنی قیفی میکنی !

جان کارمک هم وضعیت مشابهی داره :)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Behzad:
اگه شما از بستنی قیفی بدت بیاد در طول 6 ماه 6 بار ازت بپرسن آقا بستنی قیفی دوست داری یا نه چی جواب میدی !؟ :)

خوب طبیعتا هر 6 بار میگی نه دوست ندارم و احتمالا 4 تا فحشم بار سوال کننده یا بستنی قیفی میکنی !

جان کارمک هم وضعیت مشابهی داره :)

آهان بستگی داره!! بستگی به این داره که چقدر پول گرفته باشی تا از بستنی قیفی خوشت بیاد یا خوشت نیاد :cheesygri
جانی بوی عزیز حرفهای ضد و نقیض زیاد میزد.. تا بلاخره مایکروسافت اندازه جیب اومد دستش و خوب بهرحال زندگی خرج داره.. بخصوص برای کسی که سرمایه اش رو صرف یک پروژه تحقیقاتی عظیم بکنه و آخرش هم اتفاقی نیافته و آدم مجبور شه فراریش رو بفروشه :) خوب بالاخره باید یجوری جایگزین شه دیگه :-" ...

پ.ن: این قسمت جنبه شوخی داشت.. من زیر پست بهزاد نوشتم.. خواهش میکنم این رو توهین استنباط نکنید... الان جان کارمک میاد به من گیر میده...

HellBoy

کاربر سایت
شکل ظاهری دسته عوض شده.
ps3control.jpg

تو E3 هم همین دسته به نمایش در اومد .
اون عکسی هم که گیم اسپاته الکیه .
اگه بخونید گفته یه دکمه Playstation به آن اضافه شده بالای Start و Select (مثلXBX) ولی تو اون عکس چیزی دیده نمی شد.

amir_amd

Loyal Member
نام
امیر
n a recent poll by GameSpot, the gaming community piped up about their future spending on next-gen consoles. The question was, "Which of the three next-gen consoles do you think you'll own by this time next year?"

Taking into consideration the news from E3, the results may not surprise you:
Just a Wii 27.57% 26052
Just a PS3 17.03% 16093
PS3 and Wii 16.69% 15774
Wii and 360 13.18% 12455
None of them 8.32% 7865
All three 6.62% 6257
PS3 and 360 5.28% 4986
Just a 360 5.31% 5022

نگین نعصب داشت و این حرفا :mad: فقط یه نظر سنجی تو یه سایت بسیار معتبر.

monster kane

کاربر سایت
نام
علی تبریزی
اینم اخرین نتایج نظر سنجی گیم اسپوت:cheesygri

Which E3 2006 press conference made the biggest impact?

Nintendo!!! 55832 (42%)
Microsoft!!! 42369 (32%)
Sony!!! 33519 (25%)

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
نام
محمد
نوشته شده توسط HellBoy:
شکل ظاهری دسته عوض شده.
ps3control.jpg

اگه بخونید گفته یه دکمه Playstation به آن اضافه شده بالای Start و Select (مثلXBX) ولی تو اون عکس چیزی دیده نمی شد.
من منظور شما رو درست متوجه نمیشم !
E3 2005 منظورتونه دیگه ؟!! چون توی E3 2006 اونطوری که ما و خیلی های دیگه توی کنفرانس سونی دیدیم این دسته به نمایش درومد :

شکل ظاهری هم تقریباً دست نخورده و فقط L2 , R2 بصورت trigger درومده و یک دکمه central هم به وسط دسته اضافه شده

XENOS

کاربر سایت
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام

مصاحبه کارمک در مورد Ps3

مصاحبه 2.12 ثانیه هستش.

خداحافظ

من فكر ميكنم كارمك چون منحصرا يه سازنده موتورهاي گرافيكي برا pc بوده و به دليل شباهتهاي سخت افزار 360 و پورت شدن بازيهاش به pc بدون درگير شدن با منابع سخت افزاري متفاوت،360 رو انتخاب اول براي موتورهاي گرافيكيش دونسته با اين كار ميتونه رو هر دو پلتفرم برا عناوينش تمركز داشته باشه همه سرو صداش هم اينه كه سوپر تراشه cell يه پردازنده نامتقارن هست(برا خلاف پردازنده 360) يعني بخشهاي پردازشي هسته cell از دو بخش با دو معماري متفاوت تشكيل شدن در واقع كد نويسي برا بخشهاي specialized hardware هسته cell (كه شامل 8 هسته مجزاي SPEs) يه مسير كد متفاوت رو نياز داره و فاصله زيادي رو با pc و 360 ايجاد ميكنه
در هر حال بنظر من سوني با پشتيباني بخش نرم افزاري قدرتمند IBM انقدر توانا هستن تا سازنده هاي بازي رو تشويق به كار برروي اين سوپر تراشه كنن هر چند سوني با پيشينه قوي خودش از دو كنسول قبل شايد بي نياز از اين جور حمايت ها از بازيسازان باشه

Ehsan

Loyal Member
نام
احسان
نوشته شده توسط HellBoy:
شکل ظاهری دسته عوض شده.
ps3control.jpg

good morning
میگم چقدر شما به روز حرف میزنین بابا این مال پارساله امسال عوض شده و یک دکمه و یک قابلیت فوق العاده بنام ژیروسکوپ اضافه شده که مثله wii با تکان دادن دسته بازی میکنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر