اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
فکر میکنم یکی دو روز پیش بود که یک خبر گذاشتم مبنی بر اینکه ظاهرا قراره یک میتینگ در روز 15 ماه مارچ (یعنی 4 روز دیگه) برگزار بشه و توی اون سونی یکسری اطلاعات جدید از PS3 اعلام کنه. الان تقریبا اکثر سایتها مثل IGN , Gmaespot این خبر رو اعلام کردند و یکی دو تا از سایتهای معتبر دیگه طی تماسی که با مسئولان شرکت سونی داشتند ، تایید کردند که در روز 15 ماه مارچ اطلاعات جدیدی از PS3 منتشر خواهد شد. پس منتظر باشید.

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام

انگار اوضاع بابه میل 360 هاس شدیدا.

بعد از نمره فوق العاده بازی GRAW که فکر کنم در نوع خودش شاهکار بود حالا Official Xbox Magazine به بازی Elder Scroll IV:Oblivion هم که دارم میبینم همه مثل من دارن خواب این بازی رو میبینن نمره داده:

95 از 100

به نظر اون چیزی که میخواستیم از بازی ES :O داره به واقعیت تبدیل میشه و شاهد یه شاهکار دیگه خواهیم بود.

امیدوارم که PC این بازی هم همین حدود نمره رو بگیره و بتونیم توی ایام عید یه حالی ببریم و یه RPG شاهکار رو بازی کنیم.

خداحافظ
یک توضیحی در مورد این بازی بدم من. توی نسخه PC این بازی شما فقط میتونید از بین HDR و AA یکی رو انتخاب بکنید اما نسخه Xbox360 این بازی از هر دو ویژگی بطور همزمان استفاده میکنه.
بهترین نسخه بازی: نسخه Xbox360
:cheesygri

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط kinopio:
به به سلام بر آقای عبداللهی خودمون (منو یاد سردبیرمون میندازی همیشه :cheesygri )
البته این موضوع شایعه بود و توی همون متن هم جلوش علامت سؤال گذاشته. حالا اینکه چقدر صحت داشته باشه من نمیدونم اما اگه از من بپرسی من میگم اصلا امکانش نیست ;)

سلام بر استاد عزيز.
راستي به آقاي عبداللهي هم سلام ما رو برسونيد. اما من فكر ميكنم كه خيلي هم غير ممكن نباشه چون سوني مثل اينكه روي محصولات ديگه اي هم اينكارو كرده مثل PSP نميدونم. البته ميشه خوشبين بود هميشه. :cool2:

نوشته شده توسط monster kane:
ubisoft اعلام کرده که بازیOver G Fighters را فقط برای xbox360 میسازه .
این بازی یه بازی سیمولاتور هست که تو اون میتونید با 30 تا از پیشرفته ترین جتها با تروریستها مبارزه کنید.

Over G Fighters

2494_3338.jpg

2494_3339.jpg

هااان.. اين چيزيه كه من بهش ميگم بازيه خوب و من با آن موافقم.

سلام

انگار اوضاع بابه میل 360 هاس شدیدا.

بعد از نمره فوق العاده بازی GRAW که فکر کنم در نوع خودش شاهکار بود حالا Official Xbox Magazine به بازی Elder Scroll IV:Oblivion هم که دارم میبینم همه مثل من دارن خواب این بازی رو میبینن نمره داده:

95 از 100

به نظر اون چیزی که میخواستیم از بازی ES :O داره به واقعیت تبدیل میشه و شاهد یه شاهکار دیگه خواهیم بود.

امیدوارم که PC این بازی هم همین حدود نمره رو بگیره و بتونیم توی ایام عید یه حالی ببریم و یه RPG شاهکار رو بازی کنیم.

خداحافظ

محمدرضا جان اگر خواستي اقداماتي مبني بر خريد اين بازي بكني يك ندائي هم به من بده :(( منم ميخوام :((

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Restricted Area:
:cheesygri Welcome Chang3:

این هم چهره واقعی بازی های Playstation 3. :) هنوز در خواب و رویای Killzone به سر میبرید؟ سونی حق داره سکوت کنه من جای سونی دارم خجالت میکشم الان :D گرافیک Ninja Gaiden روی XBOX از این خیلی بالاتر بود.
Hello ps2.5!!!!!!!!!!!!!

Untold Legends: Dark Kingdom by SOE for Playstation 3 :

untold_legends_dark_kingdom_008.jpg

untold_legends_dark_kingdom_007.jpg

untold_legends_dark_kingdom_006.jpg

untold_legends_dark_kingdom_005.jpg

untold_legends_dark_kingdom_004.jpg

untold_legends_dark_kingdom_003.jpg

:) :) :) :)
untold_legends_dark_kingdom_002.jpg

untold_legends_dark_kingdom_001.jpg

conceptual, technical, and artistic failure

Untold Legends: Dark Kingdom - Cover
Untold Legends: Dark Kingdom
10 of 10

Platform: Playstation Portable

Genre: Action, Role-Playing

ESRB Rating: Rating Pending

Release Date (USA): to be announced​

Third Untold Legends Named?
Sony files a deliciously suspicious title with the US Patent Office.
by David Adams

September 27, 2005 - Though the second Untold Legends game has yet to arrive, evidence accumulates that Sony is already working on a third game in the PSP action-RPG series. Back in August, the company posted a job listing for a programmer in the "Untold Legends 3" department. It turns out on September 8 Sony Online Entertainment filed the name Untold Legends: Dark Kingdom with the United States Patent and Trademark Office.

Sony has yet to officially announce a third Untold Legends title, which is unsurprising, given that the company only began revealing details of the second game, Untold Legends: The Warrior's Code, earlier this month. However, the trademark filing and earlier job listing are solid evidence of a third game.

Scheduled for early 2006, The Warrior's Code features shape-shifting characters, 45 new levels, and both co-op and player vs. player multiplayer modes.

Stay tuned for more on all things Untold as more details are, uh, told.​

البته يه همچين پروژه اي هم به همين اسم براي PS3 هست كه هنوز به مراحلي نرسيده كه اسكرين شات ازش بيرون بدن. و سايتهاي معتبر Gamespot و IGN هنوز از اين بازي چيزي ندارن. پس من احتمال ميدم اينها از همون نسخه PSP باشن.

آخرین ویرایش:

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
سلام

ببخشیدا این خبر رو من توی اخبار داغ بازی ها هم گذاشتمولی چون به این تاپیک هم مربوط میشه مجبور شده اینجا هم کپیش کنم.

(منتظر میمونم که دوستان این خبر رو تکمیل تر کنن )

حالا یه سوپر خبر :

لیست بازی هایی که UBI در دستور کار خودش داره لو رفته :

به این لیست نگاه کنید:

بازی هایی میبینید که فوق العادس.

Tom Clancy's Firehawk (PS3, Xbox 360, PC)
Tom Clancy's Rainbow Six 5 (PS3, Xbox 360, Rev, PC, PSP)
Tom Clancy's Ghost Recon 4 (PS3, Xbox 360, PC, Xbox, PS2)
Assassin (PS3, Xbox 360, Rev, PC, PSP)
Lumines 2 (PS2, PSP)
Game 5 (PS3, Xbox 360, PC)
Alive (PS3, Xbox 360, PC)
Naruto (Xbox 360)
Rayman 4 (PS3, Xbox 360, Rev, PC, PS2, handheld)
Dark Messiah of Might & Magic (PC, PS3, Xbox 360)

خب :

حالا کسی در مورد این FIREHAWK چیزی میدونه ؟؟؟؟

بازی ASSASSAIN من این بازی رو الان دیدم.یکم از دنیا بیخبرم.

در مورد GAME 5 چی ؟؟؟

ALIVE ؟؟؟؟

فکر کنم باقی دوستان بتونن این خبر رو تکمیل ترش کنن.و یک سری اطلاعات تکمیلی برای این خبر و بازی ها بزارن.

نکته اینجا اینه که اسم RAYMAN 4 رو هم داریم میبینیم .که برای 360 هم مییاد و PC و PS3

احتمال زیاد باز هم Michel Ancel که بر روی بازی Beyond good and Evil کار کرده بوده و روی کینگ کونگ . روی این بازی کار میکنه.چون خالق ریمن این باباس.

و دارک مسایح که یه شاهکار با انجین سورس VALV.

یه نکته اینکه اکثر بازی هایی که برای 360 مییاد برای PC هم کانفیرم شده.

خداحافظ
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=32177&postcount=1044
;)

البته اگه دوست داری متن اصلی خبر رو ببینی من متن اصلی خبر رو هم اینجا گذاشتم:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=32180&postcount=1046

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
سلام

دوست عزیز.

من اون خبر رو خوندم.

منظورم از اطلاعات تکمیلی اینه که استودویی که بازی رو درست میکنه اسمش چیه ؟؟؟اگه شاتی ازش پخش شده میخوام.

در ضمن اون دو تا لینکی که شما زحمتشو کشیدی که فقط یکم توش بیشتر نوشته بود که مثلابرای PC , 360 هستش و اینکه خیلی قشنگه و به بهو چه چه.از گرافیکش تعریف کرده و اینکه فلانو ....

من اطلاعات تکمیل تر میخوام.

در مورد این Assassin و یا این Game5 .

در مورد ریمن 4.

مثلا این در مورد Assassin که توی لینک شما نوشته :

به نظر شما این خبر تکمیلی هستش. نه !!!!! نیست.
شات.استودیوی بازی . سبکش.اگه داستانش هست و ....

در مورد این بازی ها اگه اطلاعات تکمیلی دارین لطفا بزارین.

ممنون

خداحافظ
این لیست مخفیانه و بدون خواست Ubisoft به بیرون درز پیدا کرده و بلافاصله هم متن خبر و ایست بازیها از سایت Gamepro و forum های معروف بازی برداشته شده و حذف شدند ، اونوقت شما ازشون عکس میخواید !!! :cheesygri
کل اطلاعاتی که در اینمورد وجود داره همین متنی بود که Gamepro گذاشته بود و هیچ چیز دیگه ای وجود نداره در حال حاضر.
من اون لینکها رو دادم چون هم لیست بازیها کاملتره اونجا و هم متن اصلی خبر رو گذاشتم. در ضمن اون پستهای من توی صفحه قبل پست شما بود و اگه نگاه میکردی دیگه نیازی نبود که اون خبر رو دوباره تکرار کنی ;)
بهر حال اگه جزئیات بیشتری در مورد این بازیها اعلام شد حتما به شما خبر میدم ;)

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
نوشته شده توسط Darkfield:
سلام بر استاد عزيز.
راستي به آقاي عبداللهي هم سلام ما رو برسونيد. اما من فكر ميكنم كه خيلي هم غير ممكن نباشه چون سوني مثل اينكه روي محصولات ديگه اي هم اينكارو كرده مثل PSP نميدونم. البته ميشه خوشبين بود هميشه. :cool2:
به به سلام
باشه چشم حتما سلام میرسونم.
اما در مورد اون مطلب:
همیشه کنسولهای دستی Region free هستند به دلیل اینکه چون اینها کنسولهای دستی هستند و توی مسافرتها بسیار استفاده میشن ، هر کسی بتونه هر جایی که هست هر بازی ای خواست بخره و بازی کنه و مشکلی از این بابت نداشته باشه.

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

پست های خبری تکراریمو پاک کردم که دوباره خونی نشه و دوستان یه مطلب رو دو بار نخونن و در وقتشون صرفه جویی بشه.میدونم که توی تگ نقل قول هنوز هست.ولی این دیگه از دست من بر نمییاد.

ببخشید.

خداحافظ

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
سلام

پست های خبری تکراریمو پاک کردم که دوباره خونی نشه و دوستان یه مطلب رو دو بار نخونن و در وقتشون صرفه جویی بشه.میدونم که توی تگ نقل قول هنوز هست.ولی این دیگه از دست من بر نمییاد.

ببخشید.

خداحافظ
نیازی به پاک کردن پستها نبود. فکر میکنم اگه یکمی برخوردمون رو بهتر کنیم خیلی خوب میشه. ;)
من لینک لیست تکمیل تر بازیها و همینطور لینک کل متن خبر رو برات گذاشتم و فکر کردم شاید به درد بخوره اما ظاهرا مقبول واقع نشده بود :p
اینجا همه با هم دوست هستند (من و شما هم همینطور) و فکر هم نمیکنم خونی به پا بشه. بهتره اوله صبحی اوقاتت رو تلخ نکنی ;)

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط kinopio:
نیازی به پاک کردن پستها نبود. فکر میکنم اگه یکمی برخوردمون رو بهتر کنیم خیلی خوب میشه. ;)
من لینک لیست تکمیل تر بازیها و همینطور لینک کل متن خبر رو برات گذاشتم و فکر کردم شاید به درد بخوره اما ظاهرا مقبول واقع نشده بود :p
اینجا همه با هم دوست هستند (من و شما هم همینطور) و فکر هم نمیکنم خونی به پا بشه. بهتره اوله صبحی اوقاتت رو تلخ نکنی ;)

سلام

دوست عزیز ،

متاسفانه من اسم شما رو نمیدونم.ببخشید.

راستش من اصلا اون پست تکمیلی شما رو نخوندم مگر نه اون خبر رو نمیزاشتم.

چرا دوست عزیز مقبول واقع شد.من فقط یکم کامل تر میخواستم.همین.

مگه قراره خون به پا بشه ؟؟؟؟؟

اصلا هم اوقاتم تلخ نشده دوست خوب.

بازم بابات خبرهات ممنونم.

من اشتباه کردم بدون اینکه پست صفحه قبل شما رو بخونم اون پست رو زدم.ایراد از طرف من بود.

اون پاک کردن پست ها هم به خاطر خون به پا کردن و اوقا ت تلخی نبود دوست خوب.

فقط خواستم دوباره خونی نشه برای کسانی که این تاپیک رو میخونن و یکی دو تا پسا هم تکراری نخونن غنیمته.

بازم ممنون

من هیچ مشکلی با شما و باقی اعضاء سایت ندارم و با همه مثل شما دوستم.

امیدوارم سرتونون درد نیاورده باشم.

یه سوال ؟؟؟

اگه گفتین من توی این پست چند بار از لغت دوست خوب استفاده کردم ؟؟؟؟:cheesygri ;) ;) :cheesygri

خداحافظ

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
سلام

دوست عزیز ،

متاسفانه من اسم شما رو نمیدونم.ببخشید.

راستش من اصلا اون پست تکمیلی شما رو نخوندم مگر نه اون خبر رو نمیزاشتم.

چرا دوست عزیز مقبول واقع شد.من فقط یکم کامل تر میخواستم.همین.

مگه قراره خون به پا بشه ؟؟؟؟؟

اصلا هم اوقاتم تلخ نشده دوست خوب.

بازم بابات خبرهات ممنونم.

من اشتباه کردم بدون اینکه پست صفحه قبل شما رو بخونم اون پست رو زدم.ایراد از طرف من بود.

اون پاک کردن پست ها هم به خاطر خون به پا کردن و اوقا ت تلخی نبود دوست خوب.

فقط خواستم دوباره خونی نشه برای کسانی که این تاپیک رو میخونن و یکی دو تا پسا هم تکراری نخونن غنیمته.

بازم ممنون

من هیچ مشکلی با شما و باقی اعضاء سایت ندارم و با همه مثل شما دوستم.

امیدوارم سرتونون درد نیاورده باشم.

یه سوال ؟؟؟

اگه گفتین من توی این پست چند بار از لغت دوست خوب استفاده کردم ؟؟؟؟:cheesygri ;) ;) :cheesygri

خداحافظ
:laughing: :laughing:
ببخشید فکر کنم سوتی از طرف من بود. من دوباره خونی رو اشتباه خوندم و فکر کردم راجع به خون به پا شدن صحبت کردی :blushing:
در ضمن اسم من کیانوش هستش ;)
بازم معذرت میخوام من اشتباه خوندم :cheesygri

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
قیمت جدید اعلام شده بر اساس تخمین افرادی که در زیر عکس میبینید
cnets_console_cost_chart.jpg

گوشی جدید 360 و نهوه کاربرد ان
earforceX2_headphones.jpg

ظاهرا دستهی ps3 اونقدر ها هم بد نیست و با دست جور در میاد ولی سونی اعلام کرده که این دسته final ورژن نیست و تغیراتی خواهد کرد مثل xbox360
what7phps3contjoy.jpg

Xbox360_FinalDesigns.jpg

Sure, some people aren't happy with the look of the Xbox 360 but, love it or hate it, it could have been so much worse!

در عکس بالا هم میبینید که خود مایکروسافت برای دستش چیزهایی به فروش میزاره که استفاده از اون رو راحتتر میکنن اما خود دسته به تنهایی هم قابل استفاده هست ولی سونی دسته های مختلفی میده که کارایی متفاوتی دارن اما فعلا چیزی نگفته در سایت cenes در این مورد بیشتر بخونید سونی هنوز خیلی چیز های رو پنهان نگه داشته

نهوه وصل شدن باتری به دسته 360
http://www.flickr.com/photos/46426795@N00/ اینم حتما ببینید

فکر میکنم ولی دسته ps3 داخلی تر باشه اخه این چیه!!!!
360 هم یک نوع منو نداره و منو های گوناگونی داره اینها 4 تاش:
4interfaces.jpg

اینم پک شکل که روی 360 سوار میشه
CrystalLemon.jpg

یک عکس که بصورت حرفه ای از png pong جدید راک استار گرفته شده:

یاور همیشگی بازیسنتر
سونی

آخرین ویرایش:

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
البته يه همچين پروژه اي هم به همين اسم براي PS3 هست كه هنوز به مراحلي نرسيده كه اسكرين شات ازش بيرون بدن. و سايتهاي معتبر Gamespot و IGN هنوز از اين بازي چيزي ندارن. پس من احتمال ميدم اينها از همون نسخه PSP باشن.

دوست عزیز آرتیست این بازی در شماره اخیر OPM مصاحبه کرده و در مورد نسخه ps3 هم تا حدودی صحبت کرده ضمن این که عکسهای بازی هم به چاپ رسیده. این عکسها اونقدر آبروریزی بود که طبق درخواست سازندگان خود بازی قرار شد دیگه پخش نشه تا اونها بازی رو رسما در کنفرانسی که قراره 15 مارچ سونی برگزار کنه اعلام کنند و به نمایش بگذارند. این تصاویر 100% که چه عرض کنم بدون هیچ گونه شک و تردیدی از نسخه ps3 هست و نسخه psp اصلا در این حد و اندازه ها هم نیست.
وقتی که عکسهای بازی رو دیدیم 2 تا چیز به ذهنم رسید یکی Ninja Gaiden و یکی هم Conker که هر دوشون باسه XBOX که یک کنسول نسل قبل بود ساخته شده بودن و هر دوشون هم با اختلاف فاحش از لحاظ کیفی از این بالاتر بودند. واقعا خیلی عجیبه که سونی اجازه داده اولین تصاویری که از گیم پلی یک بازی ps3 منتشر میشه یک همچین بازی درپیت و به عبارت صحیح تر آبروریزی باشه! البته یک چیز هم بگم که این SOE کلا خودش هم درپیته!

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
میگن ایواتا (رئیس نینتندو) قرار است در GDC یک بمب خبری را اعلام کند. به نظر شما این بمب خبری چی میتونه باشه؟

All large mysteries concerning still to appear the next gens will be revealed not only on E3. Also on the game Developers conference Sony and Nintendo fanboys with their ears will flap.
If we say that we full impatience on hard facts concerning PS3 sits wait, then we express ourselves still carefully our. The tension is build to there to, but it starts now seem that in Sony's the camp is zooitje and that people in panic to for running around to be falls and the others, constant there, complete gestresst. To define a beetje it but expressive.
Now appears that it will be made there during the GDC (game Developers conference) important information concerning PS3 confessed. At least, that tells Jamil Moledina, a large boss of the GDC. He guesses the press thus to to come and listen on 20 March to the conference to the sermon of SCE boss Phil Harrison. He will reveal the juicy feitjes. Honestly said as flatlied refuse onsubtiele PR sounds, but he who weet.
What the GDC more interesting make nóg the rumour that also Satoru Iwata is a bomb will drop off during its speach on this conference. This comes from what more reliable source, , as it happens, Reggie Fils-Aime themselves. According to him the fight for the harten and the accounts of all gamers, a climax reach on the GDC. Zozo...
We will keep you of course informed of what on the game Developers conference said there will becomes.

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
Crave Entertainment داره بازی پوکر رو برای 360 و 2 کنسول دیگه درست می کنه. بازی شامل 18 مود مختلف شامل Omaha، Texas Hold 'Em و Five Card Stud ه.فعلا تاریخ اومدن بازی و قیمتش معلوم نیست.

------------------------------------

رییس Enterbrain آقای Hirokazu Hamamura خبر ساخته شدن یه بازی RPG دیگه رو برای 360 فاش کرد و گفته که همین بازی اگه برای PS2 میومد 500000 نسخه فروش می کرد. به نظر میرسه که این بازی شماره های قبلی هم داشته.

IGN Revolution تونسته دسته ی روولوشن رو تست کنه.از همونایی که سیم داشته و به بعضی از شرکت های بازیسازی دادن.برای امتحان کردن کنترلر باید اونو به Dev-Kit گیم کیوب می زدن!!یه چیز قابل توجه دیگه اینکه کنترلر به نظرشون خیلی کوچیک میومده!

hands-on-revolution-dev-kit-20060309045216755-000.jpg

3 روز XBL مجانی دوباره برپا شد.از 31 مارچ تا 2 آپریل.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر