اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
اسی متاسفتم یه بازی بود که بحث وی میشد میگفتی اخرشه اونم این طوری شد:biggrin1:
اگه منظورت زلدا هست که من هر چی بیشتر جلو میرم بیشتر مشکل میبینم!!!
کل این Gs رو دارم سرک میکشم مثل اینکه خیلی وضعیت این بابایی که رویوو کرده خرابه به تمام امواتش دارن فحش میدن!!
به قول یه نفری:
"Best graphics on the wii" and he gives it an 8?

امتیازهایی که تا الان گرفته اینها هستن:
IGN 9.5 / 10 Nov 17, 2006
GameSpy 5 / 5 Nov 13, 2006
GameDaily 4.5 / 5 Nov 17, 2006
1UP 10 / 10 Nov 16, 2006
Gamerz-Edge 10 / 10 Nov 15, 2006
Lawrence 9.9 / 10 Nov 14, 2006
GamersMark 9.6 / 10 Nov 14, 2006
میبینید که همشون تفاوت فاحش با این امتیاز GS دارن و البته بعضی هاشون سخت گیریهاشون از GS هم کمتر نیست!! پس به این نتیجه میرسیم که این یه مشکلی داره!!

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
آقا مث اینکه خیلی خوشتون اومده Tp از اسپات 8.8 گرفت:)نگران نباشین شتریه که رو همه میشینه:biggrin1:
البته من هنوزم قبول دارم که GS واسه بازی معتبر ترین سایته،ولی از اونجا که نقدها رو آدم مینویسه و به قول حاج آقا اون آدم هم معصوم نیست و ممکنه کاری ازش سر بزنه:biggrin1:واسه همین یکم اون 8.8 واسه آدم ثقیله!
بدون احتساب گیم اسپات میانگین این بازی حدودا 97 ه!که این میانگین هم از امتیاز IGN و 1UP و GI و Game Spy و ایناس!در واقع دو تا زیر 95 هست که اونم مال سایتاییه که فرق امتیاز کاملشون با یکم پایین ترشون 10 درصده!
دیگه فکر نکنم در حد GI و EGM نشریه معتبر برای بازی داشته باشیم،که جفت اونا هم امتیاز کامل دادن.یعنی امتیاز کامل معتبرترین مجله ها در 8.8 گیم اسپاته؟!
البته قصد توجیه ندارم،مصلما این بازی اونقدر اشکال داره که با ضرب و زور برسوننش به امتیاز 8.8،ولی فرق 10 درصد بین معتبرترین مجله ها و سایتها با گیم اسپات یکم ناجوره!
در مورد بقیه بازیها هم واسه اکثرشون از کنترل خوب تعریف کرده!ولی مسئله گویا اینه که همه فکر و ذکر رو دادن به کنترل!مث اینکه جز Trauma Center و TP بقیه از نظر فنی کاملا تعطیلن!یعنی فقط Fun ان!همونطوری که سوپر ماریو هم Fun ه!شایدم فکر میکردن نیتندو آخرین لحظه دو تا 7900 مینداه تو Wii!یکم تو ذوقشون خورده حالا!
بعدشم امتیازای که GS واسه گرافیک داده،گویا با بازیهای 360 مقایسه کرده!از هر کی باید در حد خودش انتظار داشت!به نظر میرسه اینجا اون چیزی که ما مدتها بود فکر میکردیم >>گیم اسپات هر بازیی رو با بازیهای همون دستگاه مقایسه میکنه<< صدق نمیکنه!حرفی که خیلی وقت بود به نفع خیلیا زده میشد!
بعدشم فامیتسو به اینا امتیاز نداده؟
بعدشم لطفا این توهینا رو به هم بس کنین.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اگه منظورت زلدا هست که من هر چی بیشتر جلو میرم بیشتر مشکل میبینم!!!
کل این Gs رو دارم سرک میکشم مثل اینکه خیلی وضعیت این بابایی که رویوو کرده خرابه به تمام امواتش دارن فحش میدن!!
به قول یه نفری:
"Best graphics on the wii" and he gives it an 8?

امتیازهایی که تا الان گرفته اینها هستن:
IGN 9.5 / 10 Nov 17, 2006
GameSpy 5 / 5 Nov 13, 2006
GameDaily 4.5 / 5 Nov 17, 2006
1UP 10 / 10 Nov 16, 2006
Gamerz-Edge 10 / 10 Nov 15, 2006
Lawrence 9.9 / 10 Nov 14, 2006
GamersMark 9.6 / 10 Nov 14, 2006
میبینید که همشون تفاوت فاحش با این امتیاز GS دارن و البته بعضی هاشون سخت گیریهاشون از GS هم کمتر نیست!! پس به این نتیجه میرسیم که این یه مشکلی داره!!

و منم هرچی جلوتر میرم بیشتر به امتیازهای گیم اسپات ایمان میارم !
اون سایتهایی که لیست کردی نصفیشون که اصلا هیچی !
از بین اون معروفا یعنی IGN 1UP و Gamespy هم سیستم امتیازدهیه همشون یه جورایی مشکل داره و بارها و بارها شده که به بازیها الکی امتیاز بالا میدن
چند نمونه :

IGN
امتیاز 9.9 برای Jade Empire
امتیاز 8.7 برای Scarface
امتیاز 9.6 برای DMC3
امتیاز 8.8 برای Dark Messiah (که البته بعدا عوضش کرد)

میبینید که همه ی این بازیها خیلی خیلی بیشتر از حقشون گرفتن

یا 1UP که به PGR3 داده بود 10 از 10 که بازم خیلی بیشتر از حقش بود

یا همینطور Gamespy که به Brothers in Arms داده بود 5 از 5 که خب حق این بازی هم امتیاز کامل نبوده

به هرحال تنها سایتی که الان میشه به ریویوهاش اعتماد کرد همین Gamespot هه و من حتی از میانگین Gamerankings هم بیشتر قبولش دارم

Best graphics on the wii" and he gives it an 8
به گرافیک بازی 9 داده نه 8
یعنی واقعا انتظار داشتی از بین 6-7 تا بازی Wii که ریویو کرده به اونی که بالاترین گرافیکو داشته 10 از 10 بده ؟؟؟

مشکلات صداگذاری هم انقدر هست که تا 7 بیاره پایین امتیازشو
همین نداشتن Voice Acting
درسته که هیچکدوم از بازیهای زلدا دیالوگ درست و حسابی ندارن ولی به هرحال برای یه بازی سال 2006 که به قول گیم اسپات داستانش مهمترین چیزیه که داره، نبودن دیالوگ یه کم ایراد داره ... خوندن text بدون شنیدن صدا هم که فک کنم همه قبول داشته باشن که واقعا اعصاب خورد کنه ... ایرادهای دیگه ای هم از بخش صداگذاری گرفته

it's disappointing that the series hasn't finally moved to full digital recordings

Unfortunately, this speaker is cheap and tinny, making everything that comes out of it sound distorted and poor. The audio coming through this speaker also chops up fairly frequently, as if it can't maintain a decent connection with the console. Hey, no big deal, right? Just turn the speaker down in the settings menu. That's an option, but some sounds are either only played through the Wii Remote speaker or they're played so quietly on the TV that they lose impact.

و در آخر هم گفته که این بازی نسبت به نسخه ی قبلی پیشرفت چشمگیری نداشته ... همونطور که همه میدونین یکی از فاکتورهای مهم GS برای امتیاز دادن وجود اختلاف و پیشرفت نسبت به نسخه ی قبلیه که Twilight Princess ظاهرا پیشرفت چندانی نکرده

در کل بازم میگم در حال حاضر Gamespot بهترین و کاملترین ریویوها رو مینویسه و ارزش یک بازی رو کاملا مشخص میکنه و مثل بعضی از سایتها (از جمله IGN و 1UP) همینجوری یه چیزی نمیپرونه

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
تایید می‌شه. 100 درصد.

من امتیازهای گیم اسپات رو زیاد قبول ندارم ولی به ریویو هاش ایمان دارم ! الآن شما برید ریویو بعضی بازیها رو بخونید .. میبینید که از بازی خیلی خوب تعریف کرده ولی امتیاز گند زده .. در کل نقدهای گیم اسپات همیشه عالین..

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
Consider that in your Calculations که گادفادر هم از اسپات گرفت 8.1!
در مورد اینکه یکی از فاکتور های مهم این سایت تغییر نسبت به نسخه های قبلیه،باید بگم که در واقع شاید فاکتور مهمی برای کسی باشه که این بازیو نقد کرده،ولی فکر کنم بالدرزگیت1(9.2) با بالدرزگیت2(9.2) تنها تفاوتی که دارن Dungeon های متفاوته و گرافیک بهتر.کنترل،گیم پلی،نمای دوربین،شیوه دریافت Quest اینا همش تو جفت ورژنا یکی بود.
با این حساب که TP نسبت به نسخه های قبلیش هم گرافیکش بالاتره،هم Dungeon ها عوض شدن،تازه کنترلشم که فرق میکنه تو نسخه Wii.کلا خیلی سخت میشه یه Sequel پیدا کرد که نسبت به نسخه های قبلیش خیلی تفوات خفنی بکنه.
در مورد صدا من خودم هم قبول دارم،تو همون OOT بسیار زحر آور بود!تو این ورژن هم گویا از همون حالت MIDI مانند استفاده کردن.نبودن Voice Actor هم چندان جالب نیست،شاید نتوسنتن صدای مناسبو پیدا کنن.
همونطور که گفتم قبلا احتمالا طرف انتظار Next-Gen فنی در حد 360 داشته،یکم تو ذوقش خورده!
تو این سایت هیشکی بازیو بازی نکرده ولی اینکه:
در کل بازم میگم در حال حاضر Gamespot بهترین و کاملترین ریویوها رو مینویسه و ارزش یک بازی رو کاملا مشخص میکنه و مثل بعضی از سایتها (از جمله IGN و 1UP) همینجوری یه چیزی نمیپرونه
چون در هر صورت تو همه سایتا(لاقل تو معتبرا)یکی بازی میکنه بعد میاد نقدشو مینویسه.فعلا که تو Game Rankings فقط 12 تا این بازیو ریویو کردن،ولی اگه بر فرض محال پس فردا که این عدد شد 40 و میانگین 93-94 باشه،منظقیه که بازم گفت امتیاز GS به امتیاز اون 39 تای دیگه ارجحه؟
در ضمن من که Wiiندارم!:)بذار ببینیم ورژن GC چن میگیره!

آخرین ویرایش:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
اون سایتهایی که لیست کردی نصفیشون که اصلا هیچی !
این لیست تو خود سایت GS هست:
2q36azm.jpg

IGN
امتیاز 9.9 برای Jade Empire
امتیاز 8.7 برای Scarface
امتیاز 9.6 برای DMC3
امتیاز 8.8 برای Dark Messiah (که البته بعدا عوضش کرد)

میبینید که همه ی این بازیها خیلی خیلی بیشتر از حقشون گرفتن

یا 1UP که به PGR3 داده بود 10 از 10 که بازم خیلی بیشتر از حقش بود

یا همینطور Gamespy که به Brothers in Arms داده بود 5 از 5 که خب حق این بازی هم امتیاز کامل نبوده

به هرحال تنها سایتی که الان میشه به ریویوهاش اعتماد کرد همین Gamespot هه و من حتی از میانگین Gamerankings هم بیشتر قبولش دارم
من نگفتم که اینها نشده که!!
گفتم که اکثر سایتها امتیازی بیشتر از این دادن و تنها سایت همین GS بوده که اینجور امتیازی داده
به گرافیک بازی 9 داده نه 8
یعنی واقعا انتظار داشتی از بین 6-7 تا بازی Wii که ریویو کرده به اونی که بالاترین گرافیکو داشته 10 از 10 بده ؟؟؟
اشتباه من بود به بزرگی خودتون ببخشید ;)

مشکلات صداگذاری هم انقدر هست که تا 7 بیاره پایین امتیازشو
همین نداشتن Voice Acting
درسته که هیچکدوم از بازیهای زلدا دیالوگ درست و حسابی ندارن ولی به هرحال برای یه بازی سال 2006 که به قول گیم اسپات داستانش مهمترین چیزیه که داره، نبودن دیالوگ یه کم ایراد داره ... خوندن text بدون شنیدن صدا هم که فک کنم همه قبول داشته باشن که واقعا اعصاب خورد کنه ... ایرادهای دیگه ای هم از بخش صداگذاری گرفته
لینک یکی از شهرت هاش به کر و لال بودنه!!
یعنی فکر میکنید واسه یه همچین گروهی که صداگزاری عالی غیر از دایالوگ و بخش بلندگو وی موت کردن یه صداگزاری خیلی مشکله؟

بقیه حرفهاتون محترم و قابل قبول ;)

راستی این بحث زلدا رو تموم کنیم بریم رو Redsteel این دیگه چرا اینجوریه ؟
والا تو Paris event همین یکی از اعضا gs بود که بازی رو انجام داده بود و از گرافیک تعریف میکرد

آخرین ویرایش:

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
یادم میاد به یکی از بچه ها گفتم برای اینکه ببینی کدوم بازی بهترین بازی سال خواهد شد بهتره یه نگاه به امضای خودت بندازی
خوب راستش من خودم خیلی پیش گفته بودم که twilight princess میتونه بهترین بازی سال بشه ولی بعد از اون امتیازی که gs به این gow داد دیگه انتظار امتیاز بالایی نداشتم
---------------------------------
خیلی خنده داره واقعا ، الان میانگین امتیازهای این بازی تو gamerankings فکر کنم 96.6 باشه یعنی حتی بالاتر از soul calibur !! البته هنوز زوده و احتمال داره پایین تر بیاد (شایدم نیاد!) اونوقت اینا اومدن دادن 8.8 !!! این یارو jeff gerstmann به نظر زیادی تحت تاثیر gow قرار گرفته (با اون امتیاز 9.6 که داد به این بازی) البته بازیهای قبلی زلدا هم رو همین اقا ریویو میکرده و به ocarina of time هم امتیاز 10 داده بوده حالا نمیدونم چه اتفاقاتی اوفتاده که این دفعه اینطوری شد!
ولی در کل من احتمال میدم نسخه gc امتیاز بهتری رو بگیره چون در اصل نسخه wii پورت شده از gc هستش و تو ریویو هم اشاره شده بود مبارزات با تکون دادن wiimote زیاد جالب نیست و ترجیح میداده با همون روش قبلی بازی کنه البته بر عکسش ign بازی با wiimote رو بهتر دونسته
در مورد صداگزاری روی شخصیتها موافقم البته لینک که اصلا حرف نمیزنه که بخواد صدا داشته باشه یا نداشته باشه ولی در مورد شخصیتهای دیگه موافقم
ولی واقعا جرات میخواست به این بازی همچین امتیازی بده الان هم بدجور تحت فشار قرار گرفته مثل اینکه!

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
من تعصب و از این حرفها خیلی ندارم ولی باید این رو بگم :)

بازی GoW از همه سایتها امتیاز خوبی گرفت همه هم میدونن که بازی عالی بود
تمام سایتها و جاهایی که امتیاز میدن به غیر از چند جا به این بازی 80% به بالا دادن:
get.php

(کپ زده شده از امین :) )
میانگین این امتیازات میشه 94% گیم اسپات 96% داده
خوب این قابل قبول هست که بگیم این خیلی بازی عالی بوده

الان این GS اومده به این بازی 88% داده در حالی که که اگه میانگین تا حال حاضرش رو داشته باشیم 96.6%هست ...حالا کل دنیای بازی یه طرفه این GS یه طرف دیگه!!
928519.png

راستش رو بخواهید من هر چی اعتماد به این GS داشتم از بین رفت

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
خب گیم اسپات یه سری دیگه از بازیهای Wii رو هم ریویو کرده :

Madden NFL 07 > 8.4
Wii Sports > 7.8
Rayman Raving Rabbid > 8.0
Call of Duty 3 > 7.2
GT Pro Series > 5.1
Tony Hawk's Downhill Jam > 6.0

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
سلام به دوستداران بازی های رایانه ای مخصوصا دوستداران xbox360
بالاخره ps3 هم به بازار آمد تا بهانه ای برای نیامدن آن و رویاهایی که کمی اغراقانه
در ذهن میپروراندید نداشته باشید.
ps3 اومد و 14 بازی لانچ که 8 تای اونها رو 360 هم داشت و جالبش اینه که بازیهای ps3
همه روی هم میانگین امتیازشون از gamespot امتیاز 6.9 هست.
2v861ok.jpg

و اما دو بازی پر مدعای 360 و ps3 هم منتشر شدن و بازی پر ادعای ps3 که میگفتن از بس
بزرگه 22 گیگ حجم داره امیتاز خوبی رو از gamespot نگرفته .....حداقل در مقابل تعریفی که ازش شد.
منظورم رو که میدونید . Resistance: Fall of Man vs gears of ware

2cyr4eu.jpg

vs
4dqpyj5.jpg

خدا رو شکر فروش xbox360 هم خیلی خوب پیش میره و حتی مایکروسافت پیش بینی کرده
1 میلیون نسخه از بازی gears of ware تو کریسمس بفروشه.
خلاصه ps3 هم اومد و حتی بعضی بازیها مثل call of duty نسخه xbox360 آنها امتیاز بهتری
رو نسبت به ps3 گرفت.
این همه سایت هم نقد بازیها رو نوشتند ولی کسی نگفت چیز معرکه ای اومده و خبر
خاصی هم نشد .
آینده برخی خیالهایی غیر واقعی رو که الکی تو ذهنمون بزرگش میکنیم رو نمایان میکنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر