شایعه احتمال مولتی پلتفرم شدن برخی از عناوین قدیمی Xbox

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
گزارش جدید رسانه ویندوز سنترال به این موضوع اشاره دارد که ممکن است عناوین قدیمی شرکت Microsoft، برای سایر پلتفرم‌ها عرضه شوند. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Ori بر روی نینتندو سوئیچ

به‌دنبال شایعه پورت شدن بازی Hi-Fi Rush برای نینتندو سوئیچ، اکنون گزارش جالب دیگری منتشر شده که به مولتی پلتفرم شدن عناوین قدیمی ایکس باکس اشاره دارد. جز کوردن از رسانه ویندوز سنترال در این گزارش مدعی شده که این موضوع، توسط منابع اثبات‌شده و قابل اطمینان مطرح شده است. او گفته که: «مایکروسافت درحال بررسی انتشار برخی از عناوین قدیمی خود بر روی سایر پلتفرم‌ها است.» با این وجود، او می‌گوید که جزئیات دقیق‌تر برنامه‌های مایکروسافت در حال حاضر نامعلوم و تأییدنشده‌ هستند.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا این گزارش تنها به عرضه عناوین ایکس باکس بر روی کنسول نینتندو سوئیچ اشاره دارد، یا اینکه پلی استیشن نیز در استراتژی مایکروسافت نقشی خواهد داشت. همچنین باید دید که آیا منظور از عناوین قدیمی، بازی‌های نسل هشتمی است یا می‌توان انتظار عرضه مجدد بازی‌های محبوب نسل هفتمی ایکس باکس بر روی پلتفرم‌های دیگر را داشت.

با توجه به عرضه بازی‌های مجموعه Ori و همچنین Quake 2 Remastered بر روی کنسول‌های دیگر، احتمال مولتی پلتفرم شدن سایر عناوین نیز چندان دور از ذهن به‌نظر نمی‌رسد. اما همانند همیشه، برای اطلاعات دقیق‌تر باید منتظر اخبار رسمی از سوی مایکروسافت باشیم.

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
به نظر منم سونی بیاد همینکارو کنه GT7 برای PC/XBOX بده
رفیق بهترین ریسینگ بازار روی Xbox هست،اون هم از اون دسته که فن های سونی دوست دارند یعنی پرفکت و پشم افکن متای ۹۰+.نیازی به این بازی های درجه دو(البته به قول دوستان سونی فن)نیست!!!

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,865
نام
شیخ صدرا
مایکروسافت رو پلتفرم خودش یه GeoW بده، آوردن بازی رو پلتفرم رقیب بخوره تو سرش:D من سفارش بانجو هم دارم:D

من واسه ریمیک GeoW2 حاضرم آدم بکشم :((

كيلزون ٢ و گيرز ٢ بايد ريميك بشن!
كمپين راه بندازيم براش.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,466
رفیق بهترین ریسینگ بازار روی Xbox هست،اون هم از اون دسته که فن های سونی دوست دارند یعنی پرفکت و پشم افکن متای ۹۰+.نیازی به این بازی های درجه دو(البته به قول دوستان سونی فن)نیست!!!
چطور میتونی ریسینگ سیمولاتور رو با ریسینگ آرکید مقایسه کنی؟ منظور ایشون قطعا یه ریسینگ سیمولاتور بوده وگرنه به همون فورزا هورایزن اشاره میکرد.
بهترین ریسینگ سیمولاتور این نسل GT7 بوده
اگر میتونی خلافش را ثابت کن .
فورزا موتوراسپرت فرصت اینو داشت ثابت کنه که با متای ۸۴ و ویژوال و امکانات ضعیف تر موفق نشد.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,838
نام
مهراد
اگه دنبال تجربه آرکید خوب باشیم، The Crew Motorfest به گفته خیلی از آرکید باز های این انجمن، کلی هم از هورایزون جلوتره (هر دو رو تجربه کردم). سیم ریسینگ هم که GT7 فرسنگ ها از فورزا جلوتره :)

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
794
نام
Reza
چطور میتونی ریسینگ سیمولاتور رو با ریسینگ آرکید مقایسه کنی؟ منظور ایشون قطعا یه ریسینگ سیمولاتور بوده وگرنه به همون فورزا هورایزن اشاره میکرد.
فورزا موتوراسپرت فرصت اینو داشت ثابت کنه که با متای ۸۴ و ویژوال و امکانات ضعیف تر موفق نشد.
فورزا موتوراسپرت ولی موفق شد رتبه ۴۶۳ فروش رو کسب کنه دستاورد بزرگیه واقعا … من فکرش نمیکردم اصن ۴۶۳ تا عنوان مختلف تو بازار وجود داشته باشه :))

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
بنده گفتم بهترین ریسینگ بازار،دسته بندی نکردم.بهترین ریسینگ سیمولاتور هر چیزی دوست دارد باشد،بهترین ریسینگ بازار بدون هیچ شکی و شبهه ای Forza Horizon 5 هست.دقت کنید در ادامه ذکر کرده The Crew Motorfest که خودش از Forza Horizon الگوبرداری کرده ریسینگ بهتری هست که این قضیه حتی خنده دار هم نیست!

اگه دنبال تجربه آرکید خوب باشیم، The Crew Motorfest به گفته خیلی از آرکید باز های این انجمن، کلی هم از هورایزون جلوتره (هر دو رو تجربه کردم). سیم ریسینگ هم که GT7 فرسنگ ها از فورزا جلوتره :)
ای بابا تا همین چند ساعت پیش متا مهم بود اون هم فقط متای ۹۰+.الان بازی با متای ۷۶ بهتر از Forza Horizon شد؟چقدر غم انگیز که مجبورید دست به دامان بازی مولتی پلتفرم اون هم با متای ۷۶ باشید.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,466
آدمخ ویدیوهای فورزا و gt میبینه
gt تو یه کهکشان دیگست
حیف این بازی رو pcنیاد
GT7 اگر الان ریلیز میشد صددرصد متاش بالای 90 میشد.
چیزایی که به مرور بهش و رایگان اضافه شد واقعا ارزشش رو به مررو بیشتر و بیشتر کرد:
مود VR
هوش مصنوعی پیشرفته Sophy
مود ۱۲۰ هرتز
پیست های جدید ( بخصوص پیست های آف رود برفی و..)
اسپلیت اسکرین ۴ نفره
و...
زمان لانچ یه مقدار هم سر قضیه دائم آنلاین بودن قربونیش کردند که بعدا دیدیم فورزا موتوراسپرت هم همینطوری دائم آنلاینه

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
204
نام
?Who knows
چطور میتونی ریسینگ سیمولاتور رو با ریسینگ آرکید مقایسه کنی؟
ایشون کلا یه فورزا هورایزن ۵ گرفته دستش فارغ از اینکه بحث ربطی به ریسینگ آرکید داشته باشه یا نه، باید بهش اشاره کنه. هرجا بحث متا و فروش و تعداد پلیر و کیفیت و ژانر و ساپورت و ... میشه چون کلا گزینه دیگه ای ندارن، تنها تیر تفنگش همین یدونه بازیه یا خیلی دیگه لطف کنه اسم شبیه ساز پروازم کنارش میاره. دستاورد مایکروسافت طی ۱۰ سال اخیر این ۲ تا بوده فقط!
وگرنه این کارشناسایی که بازی عرضه نشده، فروششو حدس میزنن و تعداد کاربرای گیم پسو حتی دقیقتر از خود اسپنسر اطلاع دارن، خیلی بهتر از من و شما میدونن که بحث درباره ریسینگ شبیه ساز بود و نه آرکید. برای جمع کردن قضیه هم دست به دامن این شدن که منظورشون کلا ریسینگ بوده نه دسته بندیش. لول :-j
چیزی که واضح و شفافه بحث درباره ریسینگ شبیه ساز بوده که تو نسل ۹ چیزی رو دست GT7 نیومده هنوز. چه از بابت فروش گرفته تا متا و کیفیت بصری و بی نقصی گیم پلی. خداروشکر که این یکی دیگه حتی ویدیو مقایسه‌ کیفیت بصری‌اش توسط معتبرترین رسانه ممکن ثبت شده که نتونن بزنن زیرش.
هنر میخواد 5 6 سال وقت بذاری به اسم ریسینگ شبیه ساز، بازی تماما نسل ۹ی بدی ولی به یه ریسینگ بین نسلی وا بدی! طرفداراتم برا جبران این گندکاری و نواقص بیان پسوند شبیه سازو از ریسینگ کلا حذف کنن.سهامشون به حدی درخطره که برای دفاع ازش حتی ژانر گیم رو هم زیر سوال میبرنن :))

آخرین ویرایش:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,466
بنده گفتم بهترین ریسینگ بازار،دسته بندی نکردم.بهترین ریسینگ سیمولاتور هر چیزی دوست دارد باشد،بهترین ریسینگ بازار بدون هیچ شکی و شبهه ای Forza Horizon 5 هست.دقت کنید در ادامه ذکر کرده The Crew Motorfest که خودش از Forza Horizon الگوبرداری کرده ریسینگ بهتری هست که این قضیه حتی خنده دار هم نیست!
جنابعالی اشتباه برداشت و دسته بندی کردی . منظور ایشون سیم ریسینگ بود که شما سریعا برداشتی فورزا هورایزن را بهش چسبوندی.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
كيلزون ٢ و گيرز ٢ بايد ريميك بشن!
كمپين راه بندازيم براش.

بخدا! جواهرن این دوتا بازی! ریمیک کنن بدن دست گیمرها کیف کنیم انصافی. من کلا هر وقت یاد GeoW2 میفتم مو به تنم سیخ میشه. دیگه بازی اینجوری کسی نمیسازه.... یعنی بعید میدونم کسی بتونه بسازه!

KZ2 هم شاهکار بود و اون موقع قربانی ترول های عجیب غریب شد. یادته دیگه، متا 91 ترول میشد اون موقع ها:D الان بازی رو میدادن بیرون 20 تا میفروخت:D

Up

احتمال گیرز ریمستر بشه ولی کیلزون عمرا😂😂سونی با KZفکر کنم دعوا ناموسی داره😂😂

KZ2 مشکل اصلیش کپی برداری از اون انیمه است و فکر کنم مشکل لایسنس داره. بخوان ریمیک/ریمستر کنن باید عوض کنن هلگاست هارو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر