احتمال عرضه PlayStation VR برای پلتفرم pc وجود دارد

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
playstation-vr-005-1280x854.jpg

درود

همان طور که میدانید هدست واقیعت مجازی شرکت سونی ( PlayStation VR) قرار است در ماه اکتبر برای کنسول ps4 منتشر شود. به تازگی معاون شرکت سونی اقای Masayasu Ito طی مصاحبه ای احتمال عرضه PlayStation VR را بر روی پلتفرم pc داد.

اقای Masayasu Ito گفت:

با توجه به اینکه بسیاری از اجزا و قطعات داخلی کنسول ps4 با پلتفرم pc شبیه هستند امکان انتشار PlayStation VR برای پلتفرم pc وجود دارد. اما اقای Masayasu Ito تاکید کرد که در حال حاضر تمرکز ما بر روی ساخت بازی برای PlayStation VR است و فعلا هیچ اطلاعاتی دیگری در رابطه با عرضه PlayStation VR بر روی پلتفرم pc منتشر نخواهد شد اما ما میخواهیم فعالیت های PlayStation VR را به زمینه های مختلف گسترش بدهیم.

با توجه به شباهت معماری ps4 به pc این احتمال وجود دارد که هدست واقعیت مجازی سونی برای پلتفرم منتشر شود. به هر حال با توجه به گفته های اقایMasayasu Ito باید صبر کرد و دید این اتفاق خواهد افتاد یا خیر؟

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
مشخصا اگه PC پشتیبانی کنه عالی میشه من دیگه از دو به شکی در میام اما اگه قرار باشه فقط کنسول باشه و مشخص هم نباشه نسل بعد پشتیبانی میکنه یا نه همون بهتر که آدم یا دنبالش نره یا رفت بره دنبال اون دوتای دیگه .;)

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
مشخصا اگه PC پشتیبانی کنه عالی میشه من دیگه از دو به شکی در میام اما اگه قرار باشه فقط کنسول باشه و مشخص هم نباشه نسل بعد پشتیبانی میکنه یا نه همون بهتر که آدم یا دنبالش نره یا رفت بره دنبال اون دوتای دیگه .;)

چی شد الان؟

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد

چرا بری دنبال ان دو تا دیگه?!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
چرا بری دنبال ان دو تا دیگه?!
چی شد الان؟
دوربین مخفیه ؟
خوب وقتی فقط برای PS4 بشه استفاده کرد و نسل آینده هم مشخص نباشه بشه استفاده کرد یا براش بازی میاد یا نه از نظر سخت افزاری هم از دوتای دیگه یک مقداری ضعیفتر باشه من که PC مناسب کار کردن اون دوتا دارم مشخصا انتخابم میره روی اون دوتا تا هم بتونم باهاش فیلم و بازی و ... روی PC تجربه کنم تا اینکه برای 2 سال و یکی دوتا بازی که قرار باشه خوشم بیاد یا نیاد برم 1.5 میلیون هزینه کنم .;)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,234
نام
ماکان
VR اگه PC رو هم ساپورت کنه برای حیات خودش خیلی بهتره. چون طیف وسیع تری به سمتش میان و شکست نمیخوره. ضمن اینکه با توجه به معماری مشابه کنسول و PC باز باعث میشه بازی و اپ های بیشتری برای PS4 هم بیاد. چون ترکیب PC و PS4 میشه عملا بازار گیم و خیلی ها ترقیب میشن براش بازی درست کنن.

از قبل هم گفتم، یه نظر من یکی از مواردی که میتونه موفقیت VR رو تضمین کنه همین ساپورت PC هست.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,698
البته بعید هم نبود چون بالاخره باید هزینه ساخت و تحقیقات هم در بیاد و در ضمن کی از سود بیشتر بدش میاد شاید چند سال آینده بشه از VR رو برند XBOX استفاده کرد یا بالعکس
شاید تا چند سال دیگه سامسونگ و الجی و فیلیپس و پاناسونیک هم به این جمع اضافه بشن

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,538
نام
امین
بهترین کار ممکن با توجه به قیمتش میتونه خوب بفروشه.
تو مثال میشه فروش wii در مقبال فروش ps3 و 360 :D خیلی حالت مشابهی دارن تو قیمت گذاری قدرت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر