احتمال استفاده از تکنولوژی بلوری درپلتفرم360

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دایناسور جان(ببخشید اسمتو نمیدونم)اگه اینطوری که شما میگی باشه اونایی هم که ایکس باکس1روخریدن وبعد 2سال با360روبه روشدن باید برن غرامت بگیرن
وشکایت کنن؟خب اونوقت مایکروسافت میاد یه کیس دیگه برای ایکس باکس درست میکنه واسمشم میزاره ایکس باکس مثلا220 بعد با بلوری عرضه میکنه اونوقت
چی؟

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اینجا جا داشت از آریا تشکر کنم که کلید تشکر نبود...

نگاه کنید مایکروسافت از HD DVD توی کنسولش چه استفاده ای کرد ؟ از بلوری هم همین استفاده رو خواهد کرد نه بیشتر.شما انتظار دارید مایکروسافت بیاد چند میلیون کاربری که با کنسول های قبلی کار می کردند رو نادیده بگیره بچسبه به 10 نفر آدم زپرتی ؟
مطمئن باشید اگر قرار باشه مایکروسافت از Bluray برای Game استفاده کنه توی کنسول بعدیش این کار رو خواهد کرد.چون اگر توی کنسول XBox360 این کار رو کنه باید به اندازه همون چند میلیونی که فروخته ضرر بده.
مایکروسافت اگر ما رو آدم حساب می کرد الان اسممون از توی فهرست ثبت نام ایمیلش و ... حذف نمیشد.میگفتید گوگل یه چیزی.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,049
نام
آریا
دایناسور جان(ببخشید اسمتو نمیدونم)اگه اینطوری که شما میگی باشه اونایی هم که ایکس باکس1روخریدن وبعد 2سال با360روبه روشدن باید برن غرامت بگیرن
وشکایت کنن؟خب اونوقت مایکروسافت میاد یه کیس دیگه برای ایکس باکس درست میکنه واسمشم میزاره ایکس باکس مثلا220 بعد با بلوری عرضه میکنه اونوقت
چی؟
آریا هستم !
تو رو خدا انقدر نرین رو اعصاب آدم !!! نگاه کنین , کنسولها نسل بندی میشه. مثلآ میگن نسل فلانم کنسولهای PS1 , Nintendo 64 , ... اومدن. توی نسل بعد کنسولهای Gamecube , XBOX 1 , PS2 , Dreamcast , ... اومدن. توی این نسلی که الآن هستیم هم کنسولهای Wii , PS3 , X360 وجود دارن. 100% یه نسل آینده ای هم وجود داره که مثلآ توش کنسولهای جدید سونی , مایکروسافت و نینتندو و شاید هم یه شرکت جدید یا قدیمی دیگه حضور دارن.
کنسولهای XBOX و X360 یک نسل کامل بینشون اختلاف بوده و مایکروسافت 360 رو به عنوان نسل بعدی خودش معرفی کرده. حالا 3 سال دیگه ممکنه کنسول جدید مایکروسافت بیاد. کنسولی که از نظر سخت افزار زمین تا آسمون با این کنسول فرق داره نه اینکه فقط بیان یه درایو رو عوض کنن. توی اون کنسول 100% دیگه از DVD استفاده نمیشه و احتمالآ از Blu-Ray استفاده میکنن. ولی توی این نسل دیگه این اتفاق نمی افته.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
آریا هستم !
تو رو خدا انقدر نرین رو اعصاب آدم !!! نگاه کنین , کنسولها نسل بندی میشه. مثلآ میگن نسل فلانم کنسولهای PS1 , Nintendo 64 , ... اومدن. توی نسل بعد کنسولهای Gamecube , XBOX 1 , PS2 , Dreamcast , ... اومدن. توی این نسلی که الآن هستیم هم کنسولهای Wii , PS3 , X360 وجود دارن. 100% یه نسل آینده ای هم وجود داره که مثلآ توش کنسولهای جدید سونی , مایکروسافت و نینتندو و شاید هم یه شرکت جدید یا قدیمی دیگه حضور دارن.
کنسولهای XBOX و X360 یک نسل کامل بینشون اختلاف بوده و مایکروسافت 360 رو به عنوان نسل بعدی خودش معرفی کرده. حالا 3 سال دیگه ممکنه کنسول جدید مایکروسافت بیاد. کنسولی که از نظر سخت افزار زمین تا آسمون با این کنسول فرق داره نه اینکه فقط بیان یه درایو رو عوض کنن. توی اون کنسول 100% دیگه از DVD استفاده نمیشه و احتمالآ از Blu-Ray استفاده میکنن. ولی توی این نسل دیگه این اتفاق نمی افته.
مرسی اریا جان من هم معراج هستم کوچیک شما
به این میگن یه حرف حسابی ادم قانع میشه
یه خواهش داشتم اریا جان به عنوان یکی از مدیران شما لطف کن یه مقدار روی حضور این فنبوی ها بیشتر
تمرکز کن که تاپیک ماهیتش رو از دست نده
ممنونم ازت:love:
در ضمن این ایکن تشکر کجا رفته ادم دیگه نیاد یه پست بده برای تشکر:confused:

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
آریا هستم !
دقیقا منم با نظر شما موافقم;)

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
راستش منم خیلی از سایت های غیر ایرانی تحقیق کردم. همه با این نظر موافق بودن که مایکروسافت هیچ وقت اقدام به چنین کار احمقانه ای نمی کنه.. اگه قرارم باشه اینکارو بکنه ممطمئنا در نسل بعد خواهیم دی.;)

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
اینجا جا داشت از آریا تشکر کنم که کلید تشکر نبود...

نگاه کنید مایکروسافت از HD DVD توی کنسولش چه استفاده ای کرد ؟ از بلوری هم همین استفاده رو خواهد کرد نه بیشتر.شما انتظار دارید مایکروسافت بیاد چند میلیون کاربری که با کنسول های قبلی کار می کردند رو نادیده بگیره بچسبه به 10 نفر آدم زپرتی ؟
مطمئن باشید اگر قرار باشه مایکروسافت از Bluray برای Game استفاده کنه توی کنسول بعدیش این کار رو خواهد کرد.چون اگر توی کنسول XBox360 این کار رو کنه باید به اندازه همون چند میلیونی که فروخته ضرر بده.
مایکروسافت اگر ما رو آدم حساب می کرد الان اسممون از توی فهرست ثبت نام ایمیلش و ... حذف نمیشد.میگفتید گوگل یه چیزی.

حرف هاي شما كاملا متين
ولي ميشه به اين سوال من جواب بديد ؟
خودتون گفتيد HD DVD براي بازي هيچ كاربردي نداشت
و BD هم مطمنا به صورت درايو جدا عرضه ميشه

ولي سوال اينجاست كه MICROSOFT در اينده چه جوري ميخواد باز يهاش رو روي DVD بگنجونه ؟
مطمنا با گذشت زمان حجم بازي ها هم بالاتر ميره و اونوقت ممكنه
كار به 3 يا 4 دي وي دي شدن بازي ها هم بكشه ؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
حرف هاي شما كاملا متين
ولي ميشه به اين سوال من جواب بديد ؟
خودتون گفتيد HD DVD براي بازي هيچ كاربردي نداشت
و BD هم مطمنا به صورت درايو جدا عرضه ميشه

ولي سوال اينجاست كه MICROSOFT در اينده چه جوري ميخواد باز يهاش رو روي DVD بگنجونه ؟
مطمنا با گذشت زمان حجم بازي ها هم بالاتر ميره و اونوقت ممكنه
كار به 3 يا 4 دي وي دي شدن بازي ها هم بكشه ؟

تا اون موقع xbox 720:biggrin1: اومده و خدا میدونه از چه تکنولوژی استفاده خواهد کرد .در ضمن تا 2 ، 3 سال دیگه همین دی وی دی ها کفایت میکنن. نهایتش اینه که بشه 2 تا دیسک .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر