اجرای ps2 در xbox 360

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام این تاپیکو زدم چ,ن شنیده بودم یه مدت پیش بازیای کنسولهای دیگرو روی کنسولای دیگه اجرا میکنن مثلا ps3 رو روی xbox360 و برعکس البته بازیای مولتی رو (در چین و در هند:eek:) تو یه تاپیک خارجی هم دیده بودم.
الان میخوام در مورد اجرای ps2 در xbox 360 بحث کنیم از همه درخواست میشه اگه اطلاعی دارن بگن یا نرم افزاری دارن بگن یا نظری دارن یا... تا به یه نتیجه ای برسیم

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
:eek: خوب یه منبعی چیزی نشون بده. من که شاخ دراوردم! اون اجرای بازیهای PS2 بروی Xbox مدل قدیم بود. شما اشتباه دیدی 360. مطمئنم.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
:eek: خوب یه منبعی چیزی نشون بده. من که شاخ دراوردم! اون اجرای بازیهای PS2 بروی Xbox مدل قدیم بود. شما اشتباه دیدی 360. مطمئنم.
به قول شما وقتی xbox میتونه اون موقع xbox 360 نتونه.یه سرچی تو اینترنت بزنی حتی کلیپ هایی رو هم میبینی.

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
ps3 رو Xbox360?
عزیز قبل از زدن تاپیک فکر کن
ببین میشه بلو ری 80 گیگی رو روی دی وی دی رام 360 اجرا کرد؟
عزیز شما موضوع تاپیک رو خوندی:confused:
ایشون نوشته:اجرای PS2 دز XBOX 360 بعد شما میگی PS3 در XBOX 360 ;):-":shocked:

BaziStore

کاربر سایت
May 30, 2009
171
نام
Kourosh
عزیز شما موضوع تاپیک رو خوندی:confused:
ایشون نوشته:اجرای PS2 دز XBOX 360 بعد شما میگی PS3 در XBOX 360 ;):-":shocked:
شما پست اول رو خوندی که گفتن :
شنیده بودم یه مدت پیش بازیای کنسولهای دیگرو روی کنسولای دیگه اجرا میکنن مثلا ps3 رو روی xbox360 و برعکس

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
با سلام

راجع به چیزی که دوستمون گفتند من اطلاعی ندارم ولی به تازگی هکرها تونستند روشی ابداع کنند که بشه روی 360 کد نویسی کرد و Homebrew ساخت حالا این برنامه میتونه شبیه ساز PS2 باشه یا Wii و یا NGC ولی PS3 غیر ممکنه.

تاپیک این موضوع رو هم همون موقع من زدم ولی هیچ کس بهش توجه نکرد.این هم تاپیکش:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=24127

من فکر کنم دوستمون به همین موضوع میخواستند اشاره کنند.

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
آقايون
يه ذره دقت كنيد و بعد پست بدين و يا تاپيك ايجاد كنيد.
معروفترين هكر 360 تونسته امولاتور NES رو روي 360 اجرا كنه.و يكي از بچه هاي سايت به نام xomixxonix (هموني كه بالاي پست من هست هم تاپيكي در باره اش زده.
امكان داره در آينده اي نه چندان دور بقيه امولاتورها هم روي 360 كار كنن.
همين .
هيچ اخبار يا فيلمي در مورد امولاتورهاي ديگه وجود نداره.
فقط NES بوده كه اونهم با مشقات فراوان كار ميكرده ولي به هر حال كار كرده.

لطفا خبرهاي غير موثق و رويايي درست نكنيد.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
اصلا اين بحث الكيه هر چه زودتر هم بسته بشه بهتره مگه كشكه ؟؟؟

اگه الکی هست تو برو به دنبال چیز واقعی.تاپیکم مدیرا میبندن نه تو.اگه از سخت افزار ps2 چیزی میدونستی نمیومدی بگی کشک.چون الان دارن با یه cpu دو هسته ای با 60 فریم رو pc بازی میکنن حالا این 3 هسته ای نتونه.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
اینم میگم کسایی که اطلاعات کامل ندارن بدونن چند سال پیش تونستن ps2 رو دسته پا شکسته روی xbox بالا بیارن و تا جایی هم پیش رفتن اما ناگهان...معلوم نشد چی شد.نه از گروه خبری شد نه از برنامه.حالا این xbox360 با این قدرت نتونه.اگه هم نتونه برنامش نیست نه اینکه نمیتونه.اینم جایی که گفته بودن رو xbox شده:با منبع:http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=149118

توضیحات:
Mods allow all countries original games to play and authorized copied games
Games can be copied on to 700MB or DVD Recordable Media (also *RW Media)
Newer Mods ( Y-Box) allow games to be copied straight onto the Hard Drive and the CD game is no longer needed to be inserted - The standard 8Gig HDD can store between 2 and 15 games at one time - & deleted to make space for new games.
Better Mods ( Y-Box) allow the Hard Drive to be changed with Larger Hard Drives ie. 40G / 60G / 80G / 120G to store huge amounts of Games MP3 Music Avi Divex WMP
Emulators are available to play Playstation games and early versions of the Playstation 2 emulator are in trial to play PS2 games straight on the Xbox.
Digital Pictures or JPegs/bmps can be put on the Xbox for great slide shows on TV
Link the Xbox straight to your PC via Network to transfer files and even test your programming skills with visual basic software from your PC to Xbox.
MAME emulator to play 4000 arcade classic games straight off your Xbox

این هم جایی که تونستن رو xbox 360 به طور کامل بالا بیارن:
http://www.wonderhowto.com/how-to-play-burned-ps2-games-on-xbox-360-/

توضیح:
PLAY BURNED PS2 GAMES ON XBOX 360

Follow these play burned ps2 games on xbox 360 tutorials to learn all about play burned ps2 games on xbox 360 with WonderHowTo's collection of free how-to videos and articles, like Download and burn stealth patch XBOX 360 games, Burn xbox 360 games on a mac osx with stealth patch, and Burn xbox 360 games perfect every time.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر