اجرای onimusha 4 روی pc

من از عاشقان onimusha هستم اما از اینکه شماره ی چهارم آن برای pc نیامده خیلی ناراحتم.چون شماره ی سوم برای pc آمده بود امیدوار شدم که چهارمی هم می آید اما متاسفانه این طور نشد.:((

آیا می شود این بازی را به وسیله ی نرم افزار pcsx2 بر روی کامپیوت به صورت درست و حسابی اجرا کرد یا خیر.اگر میشود چگونه؟:confused:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ببخشید شما چه مدل عاشقی هستی که نسخه 1 و 2 رو بازی نکردی؟ چون با یک نسخه نمیشه عاشق شد!اونم چه نسخه ای؟ یه port درـ پیت!

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
ببخشید شما چه مدل عاشقی هستی که نسخه 1 و 2 رو بازی نکردی؟ چون با یک نسخه نمیشه عاشق شد!اونم چه نسخه ای؟ یه port درـ پیت!

خوب راستش من سعادت داشتن ps2 رو نداشتم. اما با اومدن نسخه ی pc شماره ی سوم به شدت به این بازی علاقه مند شدم.از کسایی هم که ps2 داشتند شنیدم شماره ی سوم از بقیه بهتر است.حالا نمیدانم شما چه بدی از این بازی(هر چند port شده) دیدی که به آن میگی درپیت؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
خوب راستش من سعادت داشتن ps2 رو نداشتم. اما با اومدن نسخه ی pc شماره ی سوم به شدت به این بازی علاقه مند شدم.از کسایی هم که ps2 داشتند شنیدم شماره ی سوم از بقیه بهتر است.حالا نمیدانم شما چه بدی از این بازی(هر چند port شده) دیدی که به آن میگی درپیت؟
شما خودتو خسته نکن چون این برنامه اینقدر مشکل داره که فعلا به درد نمیخوره
در ضمن لازم نیست برای هر سوالی که داشتید یه تاپیک بزنی

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
شما خودتو خسته نکن چون این برنامه اینقدر مشکل داره که فعلا به درد نمیخوره
در ضمن لازم نیست برای هر سوالی که داشتید یه تاپیک بزنی

بالاخره که یه روزی این برنامه تکمیل میشه و اونوقته که میشه این جور بازی ها رو هم روش اجرا کرد.
در ضمن پس برای هر سوالی که داشتم چیکار کنم!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
حالا نمیدانم شما چه بدی از این بازی(هر چند port شده) دیدی که به آن میگی درپیت؟
باید بگی چه بدی ندیدی :D
بالاخره که یه روزی این برنامه تکمیل میشه و اونوقته که میشه این جور بازی ها رو هم روش اجرا کرد.
در ضمن پس برای هر سوالی که داشتم چیکار کنم!
عمر ps2 دیگه تموم شده 1 سال و چند ماه هم از عمر ps3 میگذره! میشه بپرسم الان دیگه این برنامه به چه درد میخوره؟ میشه نوش دارو پس از مرگ سهراب!

الان هم بخوای بازی های playable رو با فریم خوب اجرا کنی باید سیستم کلفتی داشته باشی تقریبا ;) که دیگه کم کم باید 600 یا 700 خرجش کنی! حالا چه دردی هست شما برو 100 تومن بده ps2 بخر همه بازی ها رو بازی کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر