اجرای بازی های Ps1 در Psp

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
بابا یه جوری توضیح بدین که اونی که تازه psp خریده یا کلا تازه pc هم خریده بفهمه شما چی میگین خود من که دو سه ماهه psp خریدم pc هم که یادم نمیاد این مطالب رو میخونم هنگ میکنم شما که دارین زحمت رو میکشین بهتر نیست یکم روون تر توضیح بدین و از پراکنده گویی پرهیز کنین الان هومن اومده میگه برنامه راحت تر برایه این کانورت وجود داره خوب از اول همونو می زاشتین نه خودتونو عذاب میدادین نه مارو . امیدوارم از حرفهایم ناراحت نشده باشین چون اگه ادم بیخیالی بودم این پست رو نمی زدم .

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
بابا یه جوری توضیح بدین که اونی که تازه psp خریده یا کلا تازه pc هم خریده بفهمه شما چی میگین خود من که دو سه ماهه psp خریدم pc هم که یادم نمیاد این مطالب رو میخونم هنگ میکنم شما که دارین زحمت رو میکشین بهتر نیست یکم روون تر توضیح بدین و از پراکنده گویی پرهیز کنین الان هومن اومده میگه برنامه راحت تر برایه این کانورت وجود داره خوب از اول همونو می زاشتین نه خودتونو عذاب میدادین نه مارو . امیدوارم از حرفهایم ناراحت نشده باشین چون اگه ادم بیخیالی بودم این پست رو نمی زدم .
(من راه اصلی رو اموزش میدم , یکم سختر هستش برای راحتی میتونید از برنامه های nice GUI یا different GUI استفاده کنید)
روشی که من گفتم روش اصلی (ولی مشکل) هست این روش رو گفتم که شما به موضوع احاطه داشته باشید و بفهمید که قضیه ی کانورت کردن چیه ! ولی روش های خیلی اسون تر هست که وقتی برنامه رو اجرا میکنید شما مسیر iso رو میدید و دکمه ی کانورت رو میزنید :D یکی از بهترین برنامه ها برای این کار POPstation GUI هستش .
دیگه چی بگم !؟ من که اول روش اصلی رو توضیح دادم همونطور که گفتم خواستم بفهمید که قضیه ی کانورت چیه ! (بیکار نیودم که اون همه رو نوشتم)
گفتم که برنامه های راحتری هستند که فقط با یک کلید خودشون کانورت میکنند مثل POPstation GUI (چهارمین باره که اسمش رو میگم)
اول شما از بازی PS1 خودتون یه iso میگیرید با برنامه هایی مثل :
از برنامه های achol120 و یا UltraISO میتونید استفاده کنید
حالا برنامه ی popstation gui رو اجرا میکنید و بعد مسیر اون بازی ای که iso گرفتین رو مشخص میکنید و در اخر روی کانورت کلیک میکنید , برنامه شروع به کانورت کردن میکنه . (البته شما eboot و id بازی رو هم میتونید تغغیر بدید)
حلا 1 فایل جدید با نام eboot.pbp ساخته شده که این فایل با فایل keys.bin رو باید تو پوشه ی game کپی کنید !
psp/game/ESMEBAZIKHODETON
اون 2 تا فایل رو باید توی پوشه ی ESMEBAZIKHODETON کپی کنید.
امیدوارم که متوجه شده باشید ;)

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
من همه اون کارا رو کردم ولی نشد یه ارور میده مبنی بر اینکه فایل هایه keys.bin و base.pbp رو پیدا نمکنه حالا باید چیکار کنم :confused: یه چیز دیگه اون فایل OEB_UPDATE رو که گفتی بریزید تو فلدر GAME150 این فلدر کجاست اگه خودمون باید درست کنیم بعد از ساختن کجا باید بریزیم
من eboot رو از game اجرا کردم ولی این ارور رو داد 80020148 حالا چیکار کنیم :confused:
یه بار تو عمرمون خواستیم harvestmoon بازی کنیم:((

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
من همه اون کارا رو کردم ولی نشد یه ارور میده مبنی بر اینکه فایل هایه keys.bin و base.pbp رو پیدا نمکنه حالا باید چیکار کنم :confused: یه چیز دیگه اون فایل OEB_UPDATE رو که گفتی بریزید تو فلدر GAME150 این فلدر کجاست اگه خودمون باید درست کنیم بعد از ساختن کجا باید بریزیم
من eboot رو از game اجرا کردم ولی این ارور رو داد 80020148 حالا چیکار کنیم :confused:
یه بار تو عمرمون خواستیم harvestmoon بازی کنیم:((

شما اینجا اینو درست کن
PSP/GAME/GAME150/OEB_UPDATE/EBOOT.PBP

وقتی اینو زدی باید ابدیت کنی وقتی ابدیت کنی همه چی درست میشه
و هر بازی رو که کانورت کردی اینجوری کبی کن
PSP/GAME/_________/****.Pbp

____ = یعنی اسم فولدر بازی

*** = یعنی اسم فایلهای بازی
حالا برو داحل psp و بازی رو اجرا کن

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
من از یه ps1 cd با برنامه nero یه iso گرفتم بعد با برنامه popstationgui خواستم کانورت کنم که این ارور رو داد
the following files cannot be found

"keys.bin"
"base.pbp"

these are required for popstation to run. please place these in the application folder and try again

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
jack sparrows ببخشید که یکم تند حرم زدم , معضرت میخوام .
ببین شما اون hotshotgolf2 رو که لینک ترنتش رو گذاشتم رو دانلود کردین ؟ اونو باید بزارین تو همون پوشه ی popstation بعد دیگه ارور نمیده ! من یه بار دیگه سعی میکنم از این روش راحته با عکس اموزشش رو بزارم

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
hi all

دوستان عزیز من یه خاهش عاجزانه ازتون داشتم امیدوارم روی منو زمین نندازین . یکی از اساتیدی که این بازی 140 مگی رو دان کرده اگه مقدوره براش این فایلشو برای من بفرسته یه دنیا ممنون میشم ازش, حسابی هم از خجالتشون در میام انشالا . خدایی بد دردیه این دیال آ÷ !!
:(

دوستانی که مایلن ÷یغام بدن که یه خانوادرو از نگرانی در بیارن :-"

thx

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
خواهش میکنم قابل شما رو نداره میلاد جان اصرار نکن (چه ربطی داشت ) :) این لینک hotshotgolf2 هست دیگه درسته:confused:
http://www.torrentspy.com/torrent/985017/PSP_POPstation_Full
من دو ساعت رفتم کافی نت 1200 پیاده شدم هر کاری کردم دانلود کنه نکرد بی وجدان :(
فقط یه فایل دان کرد که اونم حجمش 5/11 کیلو بایت بود :eek: فکر کنم یه راهنمایه دانلود باید بزاری برای ما (خنگ ها ):)

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
بچه ها مشکل جدید : همه کار هایه قبلی رو کردم تو psp game هم ایکون هات شات گلف اومد تو برنامه هم رفت ولی صفحه سیاه شد و همون جا موند (دکمه home رو که میزنی یه سری منو باز میشه ):confused:

solidsnak7

کاربر سایت
Sep 24, 2005
77
hi all

دوستان عزیز من یه خاهش عاجزانه ازتون داشتم امیدوارم روی منو زمین نندازین . یکی از اساتیدی که این بازی 140 مگی رو دان کرده اگه مقدوره براش این فایلشو برای من بفرسته یه دنیا ممنون میشم ازش, حسابی هم از خجالتشون در میام انشالا . خدایی بد دردیه این دیال آپ !!
:(

دوستانی که مایلن پیغام بدن که یه خانوادرو از نگرانی در بیارن :-"

thx

اصلا احتیاجی به دانلود فایل 150 mg نیست میتونین بدون اونم بازی هاتون رو تبدیل کنین بوسیله برنامه psx2psp

این برنامه خودش فایل KEYS.BIN رو میسازه

لینک دانلود به همراه آموزش

ِDownload

lost angel

کاربر سایت
Dec 11, 2006
171
نام
امین
یعنی واقعا همه بازی های پی اس 1 رو رو پی اس پی میشه اجرا کرد ؟؟؟؟ :eek:
اگه اینجوریه که میرم سراغ پی اس پی (فاینال فانتزی 8 رو پی اس پی بازی کردن چه حالی میده :love: )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر