اجرای بازی از USB و هارد با PS2

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
من هر بازی رو که اجرا میکنم بعداز صفحه های رنگی سیاه میشه و گیر میکنه کلافه شدم
کسی میدونه چرا؟
اگه بازییهای مثل pes رو اجرا نکنه مشکل از usb ته و در کل همه بازی هارو ساپورت نمیکنه اگه به سایت مرجعش بری لیست هارد و usb هایی رو که ساپورت میکنه رو نوشته و البته آرین ورژنه برنامه رو هم از اون جا میتونی دانلود کنی

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
من هر بازی رو که اجرا میکنم بعداز صفحه های رنگی سیاه میشه و گیر میکنه کلافه شدم
کسی میدونه چرا؟
دوست عزیز
1. باید تمام کارهایی که گفته شده رو انجام بدین یعنی برنامه اجرا کننده روی فلش باشه (که شما تا اینجای کار حتما دارید) و یه OPL نسخه جدید داشته باشید. همچنین بازیها رو با usb util به درستی روی فلش ریخته باشید.
2. حتما فلش رو defrag کنید اما نه با ویندوز بلکه با برنامه هایی مثل ausdiskdefragportable که نسخه پرتابلش به کار شما میاد.
احتمالا مشکل شما مورد شماره 2 هستش. درکل بسیاری از بازیها قابل اجرا هستند و البته اگر بازی خاصی هم قابل اجرا نباشه احتمالا با تنظیمات یا نرم افزارهای دیگه قابل اجراست (در مورد بعضی از بازیها خودم همین کار رو کردم) ولی اینکه اصلا موردی رو نتونستید اجرا کنید جای شک داره و باید ابتدا همون مواردی رو که گفتم امتحان کنید.

gamerclasic

کاربر سایت
Nov 5, 2013
14
نام
فرشید
سلام مشکل اینکه بعضی بازیها با ورژن6 اجرا میشه بعضی ها هم با ورژن5 بعضی بازیها هم باید با دکمه مثلث بعضی تیکهارو فعال کنی تا بازی اجرا بشه بازیهارو تو فلشهای 4گیگ بریزی بازیها بهتر اجرا میشه

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
اگه میشه یکی از دوستان نسخه آخر opl رو بذاره من که با اکثر بازیها مشکل دارم البته هموشون هم جزو بازیهای قدیمی ps2

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

onimusha2

کاربر سایت
Jan 16, 2013
22
سلام
بله.از حالت فشرده خارج کنید. بریزید تو فلش و با ule اجرا کنید.

از تو یو اس بی اجرا میکنم
توی منو اصلی ( مموری نصب نمیشه ، طبق همون روشی که چند صفحه قبل گفتین عمل کردم)
میخوام تو مموری کارت نصب بشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر