اجرای بازیهای PSP در PC با شبیه ساز JPCSP (اجرای بازی Final Fantasy Type-0)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اقایون gow فرقی نمیکنه کدومشون خوب اجرا میشه؟
یه عکسم از تنظیماتتون بزارید
ممنون

ظاهرا جفتشون نسبتا خوب اجرا می شن چند نفری هم تمومش کردن اما نسخه ی بازی نباید پچ شده باشه

مشکل اساسی اینه که این بازی 60 فریم هست و هیچ وقتم 60 فریم ثابت نمی ده اما می تونید بازی کنید(این گفته ی یکی از کابرای سایت بوده خودم به دلیل پچ بودن بازیم نتونستم درست اجراش کنم)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
فرهاد تیکنش pal ئه ntscئه! چیه؟ اینا مهمه ؟ میخوام برم دنلود کنم ایزوشو تست کنم .

سلام حسین جان چه عجب اومدی :d والا تست نکردم بدونم چه ورژنی میخواد . ولی تو قسمت صدای شبیه ساز خیلی خوب کار شده و بیشتر بازیها رو اگه sonicStage رو نصب کنی (لبته باید وصل بشی به اینترنت ) صدا دموها , ingame هم میادش

• Like
Reactions: aliatlas

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سلام حسین جان چه عجب اومدی :d والا تست نکردم بدونم چه ورژنی میخواد . ولی تو قسمت صدای شبیه ساز خیلی خوب کار شده و بیشتر بازیها رو اگه sonicStage رو نصب کنی (لبته باید وصل بشی به اینترنت ) صدا دموها , ingame هم میادش
امتحانات آقا امتحانات :D
اون پرسایت ایو چی ؟ 3rd birthday رو میگم که خودت ران کرده بودی ؟ اون چی بود؟
تو پست اول سایتای دنلود ایزو رو هم بزار لطفا که بیشتر دعات کنیم :D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
امتحانات آقا امتحانات :D
اون پرسایت ایو چی ؟ 3rd birthday رو میگم که خودت ران کرده بودی ؟ اون چی بود؟
تو پست اول سایتای دنلود ایزو رو هم بزار لطفا که بیشتر دعات کنیم :D

امتحان چیه ؟ :d درس برای چی میخونی بابا :d
3rd birthday راحت و بدون مشکل اجرا میشه داش حسین حتما بازی کن عالی هستش . اونم چشم :d

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
آقا با کلی مکافات رفتیم 1 گیگ و نیم ایزوی 3rd birthday رو دنلود کردیم که بشینیم بازی کنیم !
اخرین ورژن شبیه سازم دنلود کردیم اما هیچی به هیچی ! یه ارور خرکی میده! نمیدونم چیکارش کنم! !
فرهاد این مشکلش چیه؟:

چجوری از این ایزو استفاده کنم من ؟
محتویات ایزو هم اینطوریه ! :

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
آقا با کلی مکافات رفتیم 1 گیگ و نیم ایزوی 3rd birthday رو دنلود کردیم که بشینیم بازی کنیم !
اخرین ورژن شبیه سازم دنلود کردیم اما هیچی به هیچی ! یه ارور خرکی میده! نمیدونم چیکارش کنم! !
فرهاد این مشکلش چیه؟:

چجوری از این ایزو استفاده کنم من ؟
محتویات ایزو هم اینطوریه ! :

حسین جان کدوم ورژن رو نصب کردی ؟ واینکه برنامه java رو که داری یه عکس از تنظیماتت بزاری ممنون میشم . یه عکس هم از پوشه برنامه بزار

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
حسین جان کدوم ورژن رو نصب کردی ؟ واینکه برنامه java رو که داری یه عکس از تنظیماتت بزاری ممنون میشم . یه عکس هم از پوشه برنامه بزار
ورژن2196 رو نصب کردم همونی که خودت لینک دادیه فکر کنم

jre-6u23 رو نصب دارم من. تنظیمات چیو؟ برنامه؟ دست بهشون نزدم اصلا همون دیفالتن
بعد عکس از پئشه برنامه منظور خود شبیه سازه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر