اجرای بازیهای PSP در PC با شبیه ساز JPCSP (اجرای بازی Final Fantasy Type-0)

captian

کاربر سایت
Apr 22, 2012
8
لطفا راهنمایی کنید چطوری بازی parasite eve را save بزنم؟وقتی مرحله یک را تمام می کنم سیمت save باز میشه ولی هرچی save میزنم ذخیره نمیشه!جایی از شبیه ساز باید تنظیماتی انجام بدم؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,456
نام
مسلم
دوستان کسی بازی متال گیر پیس والکر رو با این امولاتور رفته؟
اجرا نمیشه
فقط دموی اولیه را نشون میده
فعلا فقط crisis core و چند تا بازی دیگه را اجرا میکنه
از این جا میتونی بازی هات را چک کنی

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
بازی های god of war (هر 2 تا) و mgs peace walker کاملا قابل بازین! البته!
گاد آو وار جفتش تو سایه ها مشکل داره! اما با آخرین نسخه ی نرم افزار زیر 20 تا فریم نخواهید گرفت(البته با تنظیمات درست) من فعلا دارم chains of olympius رو بازی می کنم. تنظیمات رو اگه خواستید اینجا قرار بدم.
mgs یه خورده فرق داره تنظیماتش. اولش که اجرا میکنید 800 مگ فقط باید بازی رو نصب کنید. مرحله ی آموزشیش هم تقریبا هیچی معلوم نیست و به زور باید بازی کنید ( که البته میشه اسکیپ کرد) مرحله ی ساحل دریا وضع یه خورده بهتر میشه! اما همچنان مشکل فریم داره. اما از مرحله ی بعدیش که بازی به طور رسمی شروع میشه فریم خوب میشه و باگ های گرافیک هم از بین میرن! البته باس شماره ی 2 باگ داره و اصلا کشته نمیشه که باید چیت بزنید تا رد شه :D
تو هیچ کدوم از این بازی ها صدای درست درمون با موسیقی و همه چی نخواهید داشت مگر اینکه نرم افزارهای خاص رو نصب کنید.
اما یه امولاتور دیگه هست به اسم ppspp که هر 2 گاد آو وار رو با 60 فریم و بدون هیچ باگ گرافیکی اجرا میکنه! اما مشکلش اینه که دموها رو نشون نمیده!!! گرافیک رو هم کاملا hd میکنه! اگه کیفیت و فریم بازی براتون مهمه و دموها براتون اهمیت نداره از این نرم افزار استفاده کنید. برای pc و mac و android و mac و حتی symbian هم عرضه شده. تو گوگل سرچ کنید اسمشو. اما این امولاتور mgs رو اجرا نمیکنه! یعنی دموی اول بازی رو نشون میده اما بعدش کرش میکنه! اما تو فروم هاش خوندم mgs portable ops کاملا با این امولاتور قابل اجراست! خودم هم امشب دانلود می کنم بازیشو ببینم چه خبره.
اگه تنظیمات رو می خواید بگید که براتون بذارم. البته یه خورده زیاده. مخصوصا تنظیمات صدا! :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,456
نام
مسلم
آخرین بار که من چک کردم این بازی ها اجرا نمیشدن ( build 3128 )
البته gow ها را با ppsspp تا یه جاهایی جلو رفتم ولی تصمیم گرفتم منتظر بمونم تا نرم افزار کامل تر شه .
بی زحمت تنظیمات درست jpcsp و ppsspp رو برای mgs pw بزار ( mgs خونم اومده پایین:d ، نیاز مبرم دارم )

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من خودم 3129 دارم.
تو بخش video اینا رو فعال کن:
only GE graphic
use vertex cache
use shaders
enable decoding of indexed texture
تو بخش memory اولین تیک رو بزن که برای invalid memory access هست
compiler هم رو 50 باشه! همین! من کار دیگه ای نکردم. فقط اینو یادت باشه که اوایل بازی خیلی بد اجرا میشه! 2 تا مرحله که بازی کنی (حدود 10 دقیقه) خوب و روون میشه!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,456
نام
مسلم
من خودم 3129 دارم.
تو بخش video اینا رو فعال کن:
only GE graphic
use vertex cache
use shaders
enable decoding of indexed texture
تو بخش memory اولین تیک رو بزن که برای invalid memory access هست
compiler هم رو 50 باشه! همین! من کار دیگه ای نکردم. فقط اینو یادت باشه که اوایل بازی خیلی بد اجرا میشه! 2 تا مرحله که بازی کنی (حدود 10 دقیقه) خوب و روون میشه!
دستت درد نکنه
راستش حالا حالا ها امید به بازی کردنش نداشتم
فقط گوشه ی سمت راست تصویر مثل این که خرابه
راستی این تنظیمات روی dissidia و تکن هم کار میکنه ؟

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
آره. اون گوشه تصویر بستگی به فریم داره! هر چی فریم بیشتر باشه گوشه تصویر هم کمتر خرابه :D
من بقیه ی بازی ها رو امتحان نکردم هنوز!
اون امولاتور ppspp از بین بازی های معروف فقط gtaهای psp رو فول و کامل اجرا می کنه! بقیه مشکل دارن! البته امولاتورش چند ماهه که به طور جدی کارشو شروع کرده و در آینده حتما بهتر میشه!

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
این شبیه سازی که گفتید سرعت اجرای بازیش خیلی پایینه و تازه صدا و موسیقی بازی ها رو پخش نمیکنه.
شبیه ساز psp دیگه نبود؟
من با شبیه ساز ps2 بازی میکنم خیلی از این سرعتش بالاتره.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,456
نام
مسلم
این شبیه سازی که گفتید سرعت اجرای بازیش خیلی پایینه و تازه صدا و موسیقی بازی ها رو پخش نمیکنه.
شبیه ساز psp دیگه نبود؟
من با شبیه ساز ps2 بازی میکنم خیلی از این سرعتش بالاتره.
برای صدای بازی باید SonicStage 4 را نصب کنی
برای سرعتش هم شبیه ساز ppsspp بعضی از بازی ها را با 60 فریم اجرا میکنه ولی موزیک پس زمینه و ویدئو ها را پخش نمیکنه
راستی من با آخرین بیلد PPSSPP تونستم مرحله ی آموزشی mgs pw را به راحتی اجرا کنم ولی در مرحله بعدی گیر میکنه ( همین جوری محض گزارش دهی گفتم :d)

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
برای صدای بازی باید SonicStage 4 را نصب کنی
برای سرعتش هم شبیه ساز ppsspp بعضی از بازی ها را با 60 فریم اجرا میکنه ولی موزیک پس زمینه و ویدئو ها را پخش نمیکنه
راستی من با آخرین بیلد PPSSPP تونستم مرحله ی آموزشی mgs pw را به راحتی اجرا کنم ولی در مرحله بعدی گیر میکنه ( همین جوری محض گزارش دهی گفتم :d)
این ppspp تا 20 روز پیش اصلا متال گیر رو بالا نمی آورد!!! الان کاملا قابل بازیه! فقط مشکلش اینه که مرحله که تموم میشه بازی هنگ میکنه! یعنی اگه سیو همه ی مرحله ها رو داشته باشی میتونی بازی رو تموم کنی! به این زودی پیشرفت کرده خیلی خوبه! تا چند ماه دیگه احتمالا امولاتورش کامل میشه! همین الان crisis core رو فول اجرا میکنه! با ویدئو و آهنگ های بازی! 3rd birthday هم همینطور! در صورتی که تا 2 هفته پیش اصلا امکان پخش موزیک و ویدئوی بازی ها رو نداشت! لامصب همه رو هم hd اجرا میکنه :D خیلی از jpcsp بهتره!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,456
نام
مسلم
این ppspp تا 20 روز پیش اصلا متال گیر رو بالا نمی آورد!!! الان کاملا قابل بازیه! فقط مشکلش اینه که مرحله که تموم میشه بازی هنگ میکنه! یعنی اگه سیو همه ی مرحله ها رو داشته باشی میتونی بازی رو تموم کنی! به این زودی پیشرفت کرده خیلی خوبه! تا چند ماه دیگه احتمالا امولاتورش کامل میشه! همین الان crisis core رو فول اجرا میکنه! با ویدئو و آهنگ های بازی! 3rd birthday هم همینطور! در صورتی که تا 2 هفته پیش اصلا امکان پخش موزیک و ویدئوی بازی ها رو نداشت! لامصب همه رو هم hd اجرا میکنه
:biggrin1:
خیلی از jpcsp بهتره!
crisis core را هم اجرا میکنه ؟ اونم با ویدئو و موزیک ؟ HD ؟:biggrin1:
پس خوبه تا من بیام StarCraft II را تموم کنم کامل شده :biggrin1:
از همین الان انتظار شروع شد :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر