اتصال دو کامپیوتر به هم

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اقا فقط من تو لپ تاپم تو لوکال اریا کانکشن ضربدر میاد و اون انپلاگین رو ارور میده. مشکل اگر از کارت شبکه باشه از کارت شبکه همون لپ تاپمه یا ممکنه از اون نباشه؟

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
دوستان عزیز BC یکی از دوستای من با برادرش میخواد 2تا کامپیوتر رو تو خونه LAN کنن و از اینترنتشون به صورت LAN استفاده کنن!!!
اینترنت اونا به صورت wimaxx متصل شده از شرکت mobinnet والا من مدل مودم رو نمیدونم و نمیدونم میتونه LAN کنه 2تا کامپیوتر رو یا!!!!
http://www.mobinnet.ir/browse.aspx?CatID=2&ContentID=26
صفحه ی مربوط به مودم های این شرکت هست
البته توی قسمت سوالات متداول خوندم که مودم cpe میتونه اشتراک و شبکه کردن رو ساپورت کنه!!!
پس مدل های بالاتر از اون هم میتونن چون این نوع همون طور که تو سایت دیدید اولین و ارزونترینشون بود!!
به خرید دستگاهی چیزی نیاز هست؟
در کل راهنمایی قدم به قدم اگه بکنیدکه دیگه خیلی عالیه!!!

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
اقا فقط من تو لپ تاپم تو لوکال اریا کانکشن ضربدر میاد و اون انپلاگین رو ارور میده. مشکل اگر از کارت شبکه باشه از کارت شبکه همون لپ تاپمه یا ممکنه از اون نباشه؟
اگر رو اون یکی کامپیوترت ضربدر نمیزنه به احتمال زیاد کارت شبکه لپ تاپ تون مشکل داره .
شما با یه کابل شبکه دیگه با یه PC دیگه تست بزن ببین چی میشه !

دوستان عزیز BC یکی از دوستای من با برادرش میخواد 2تا کامپیوتر رو تو خونه LAN کنن

و از اینترنتشون به صورت LAN استفاده کنن!!!
اینترنت اونا به صورت wimaxx
متصل
شده از شرکت mobinnet والا من مدل مودم رو نمیدونم و نمیدونم میتونه LAN
کنه 2تا
کامپیوتر رو یا!!!!
http://www.mobinnet.ir/browse.aspx?CatID=2&ContentID=26
صفحه

ی مربوط به مودم های این شرکت هست
البته توی قسمت سوالات متداول خوندم که
مودم
cpe میتونه اشتراک و شبکه کردن رو ساپورت کنه!!!
پس مدل های بالاتر از
اون هم
میتونن چون این نوع همون طور که تو سایت دیدید اولین و ارزونترینشون
بود!!
به خرید دستگاهی چیزی نیاز هست؟
در کل راهنمایی قدم به قدم اگه بکنیدکه
دیگه خیلی عالیه!!!
شما مودم تون چند پورت هست ؟!
Switch هم هست ؟!

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
بچه ها فعلا مشکل اون 2تا داداش رو وللش من الان خودم تو یه مشکل گیر افتادم که نمیدونم چیکار کنم خیییییلییییییییییی فوری به کمکتون احتیاج دارم...
دوستم لپتاپش رو اورده اینجا میخواییم از نت ADSL جفتمون استفاده کنیم...
مودم من DSL-x13 Asus هست که یک پورت ethernet و یک پورت USB داره اما نمیتونم وصل کنم به هم دیگه
وقتی با USB مال خودمو وصل میکنم با ethernet مال اون اررور میده و یا بالعکس یکی کمک کنه
در ضمن موقع متصل شدن پیغام sharing میاد که وقتی JOIN homegroup رو میزنم و پسوردی رو که تو کامپیوتر خودم تو این قسمت به لپتاپ دوستم میدم قبول نمیکنه درصورتی که کاملا درست بوده
در کل یه کمک فوری بکنین برای امشب میخواییم بازی کنیم خیلی واجبه:d

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
الان مشکل من رو اینه که موقعی که میخوام share کنم پسورد رو قبول نمیکنه و میگه شما همش دارین غلط پسورد میدین در صورتی که مطمئنم که پسوردی که دارم میدم کاملا درسته!!!

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
الان مشکل من رو اینه که موقعی که میخوام share کنم پسورد رو قبول نمیکنه و میگه شما همش دارین غلط پسورد میدین در صورتی که مطمئنم که پسوردی که دارم میدم کاملا درسته!!!

این مشکل رو من هم داشتم اما از توی تنظیمات در خواست پسورد رو خاموش کردم درست شد.
حالا مشکل خودم :
من تمام مراحل رو مو به مو انجام دادم دو تا سیستم هم به هم وصل میشن اما یه علامت "!" روی اتصال هست و اسم اتصال unidentified network هست با این وجود میشه فایل ها رو از یه سیستم به سیستم دیگه انتقال داد مشکل اینجاست که وقتی می خوام بازی ها رو co-op اجرا کنم نمیشه. مشکل از کجاست؟

info_mman

کاربر سایت
May 13, 2009
6
سلام به دوستان
من یه لب تاب دارم و یه کیس
می خواهم کیسم را از طریق مانیتور لب تابم کنترل کنم
و نیازی نداشته باشم که یه مانیتور واسه کیسم بخرم
شما چه راهی را پیشنهاد می دین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر