اآموزش جامع آنلاین بازی L4Dبا Garena

آموزش جامع آنلاین بازی Left 4 Dead با Garena

Left4Dead online

سلام به همگی..
امروز میخوام اموزش انلاین بازی کردن l4d رو بدم به همه به صورت خیلی ساده.

برای بازی... باید نرم افزار GARENA را داشته باشید.. و یک اکانت بسازید ..

برای دانلود این نرم افزار به این سایت برید دانلوود کنید :

http://www.garena.com/

برای سرور شدن :

برای مثال شما و دوستانتون میخواین انلاین بازی کنند.. باید یکیتون به این روش سرور بشه :

(( Garena را اجرا کنه به یک Room دلخواه بره(l4d) و start Game را بزنه.. تا بازی اجرا بشه(( حتما باید بازی از garena اجرا بشه )) و در کنسول (( برای فعال کردن کنسول(~)در option enable کنید))

و در کنسول بنویسید : map l4d و اینتر بزنید......(مپ دلخواه را انتخاب کنید ) حالا شما سرور شدید و میتونید IP خودتون رو به هر کسی که میخواد بازی کنه بدید..... و اون شخص تو کنسول بنویسه connect: ip
تا به سرور شما بیاد.....

نکات مهم:

وقتی سرور شدید:

sv_allow_lobby_connect_only 0

sv_lan 1

کنید
برای پسورد گزاشتن : sv_pasword

برای اطلاع از ip تون در کنسول تایپ کنید : net_status

و ip خودتون رو بدست بیاورید

1) هر کس که میخواد سرور شه...تا بهش کانکت بشن... باید همشون از یک روم مشخص Start game را بزنن ( یعنی همه تو یه روم باشید)
-----------------------------------------------------------------------
2) ازUpdate 1.0.1.1 استفاده کنید > بریزید جایی که بازی رو ریختید

V 1.0.1.1

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
از اینجا دانلود کنید:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

V 1.0.1.1 : ( حجم 80 مگ )

دانلود 1.0.1.1 (اصلاح شد )

دانلود 1.0.1.1 ( رپیدشیر )

3 و در اخر این Standalone 1.17 هم بریزید.. دانلود کرده وبریزید جایی که بازی رو ریختیید تا بتونید بازی کنید : اگه نسخه قدیمیشو دارید اول uninstal کنید بعد اینو بریزید

دانلود Standalone 1.17

4) این روش تضمینیه
انواع مد باز ی برای سرور شدن : (در کنسول وارد شود )

mp_gamemod coop

mp_gamemod versus

mp_gamemod survival

:blushing:

5)در هر روم یکسری ip هم میدن. میتونید به انها connect شوید...!

اگر لینک دانلود ها در این پست یا پست های بعد مشکل داشت بگید تا سریع اون لینک دانلود اصلاح بشود

+ اگر هم مشکلی داشتید در همین جا بگووید...!

(پیشنهاد میکنم حتما ببینید کامل توضیح داده شده ) نویسنده : Mafia3 (سروش )

16923w9.jpg

copyright
;)

آخرین ویرایش:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
خوشحال میشیم دوســـت عزیز ، فقط آدرس نخسه های قبل PlayBox رو لطف میکنید ؟ من یه نگاهکی بندازم ببینم چجوریست
بفرمایید ;)
البته تازه شماره یک منتشر شده ، شماره بعدی هم یکی دو ماه دیگه منتشر میشه ( تازه دارم دلیل تاخیرای بازیرایانه رو میفهمم )

یک سری فایل هم میزارم امیدوارم به درد دوستان بخوره :
Left 4 Dead Garena Online
Left 4 Dead (Virtual)LAN play guide
Left 4 Dead Steam
Left 4 Dead Plus-3 Trainer
Left 4 Dead - Patch v1.0.1.3 with Crack

Left 4 Dead Survival Pack
part 1
part 2

Password : Lf$8[o6|i!1

آخرین ویرایش:

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
پچ 1.0.1.3 حجمش حدود 180 مگ هست ( 189 مگ دقیقا ) و اگر اشتباه نکنم پچ 1.0.1.2 حجمش کمتر از اونه
راستی مجله ی Play Box رو دیدم خیلی عالی بود امیدواریم که موفق باشید :)

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
پچ 1.0.1.3 حجمش حدود 180 مگ هست ( 189 مگ دقیقا ) و اگر اشتباه نکنم پچ 1.0.1.2 حجمش کمتر از اونه
راستی مجله ی Play Box رو دیدم خیلی عالی بود امیدواریم که موفق باشید :)

اون پچ ی که تو ریختی ( 1.0.1.3 ) پچ کامل بوده یعنی 1.1 و .1.2 تو ش بوده...

که 180 مگ بوده..

اگه لینک این 1.0.1.3 کامل رو داری ( 180 مگه )بزار اینجا که دیگه کسی 1.0.1.1 و 1.0.1.2 رو دانلود نکنه

و این پتچ 1.2 به 1.3 هست که 36 مگ هست .

آخرین ویرایش:

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
گزاشتم دیگه ، صفحه ی 2 . ببین مگه نمیگی این ترکیب دو پچ ــه ( یعنی حرف قبلی خودم ) پس چرا وقتی من B رو میزنم سر صدا نمیکنه ؟

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
گزاشتم دیگه ، صفحه ی 2 . ببین مگه نمیگی این ترکیب دو پچ ــه ( یعنی حرف قبلی خودم ) پس چرا وقتی من B رو میزنم سر صدا نمیکنه ؟

بله شما درست میگی... من فکر کردم پتچ 1.2 به 1.3 رو میگی...

خوب اون پتچی که شما ریختی کامل بوده..( لینک ش و که گزاشته بودی الان پوکیده )

من وقتی تو بازی ام B رو میرنم جیغ و داد ...میکنه ...و V رو میزنم میگه Tank...

:cool:

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
وقتی مینویسه you are disconnected from server (یا یه چیز تو همین مایه ها) یعنی بخاطر سرعت کم از سرور دیسکانکت شدی یا host از بازی انداختت بیرون؟

leon.s

کاربر سایت
Apr 25, 2007
122
وقتی مینویسه you are disconnected from server (یا یه چیز تو همین مایه ها) یعنی بخاطر سرعت کم از سرور دیسکانکت شدی یا host از بازی انداختت بیرون؟

بهترین راه برای بازی left 4 dead برنامه Hamachi هستش
به این سرور تو هاماچی بیا بازی کنیم
user:L4DIRAN
pass:123

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
الف - ببین ، بازی از طریق چند تا کانکشن به سرور وصل میشه ، مثل وقتی که داری دانلود میکنی ( مثلا با DAP ) اگر یکی از این کانکشن ها کارش با مشکل مواجه بشه مثلا بخاطر پینگ بالا یا سرعت کم از سرور دیسکانکت بشه و هرچقدر هم تلاش کنه بازی نتونه اونو دوباره کانکت کنه این Error دریافت میشه .
ب - بازی از طریق هاماچی هم روش خوبیه ، اما هاماچی با بعضی از ویندوز ها سازگاری نیست و این خودش یه مشکل بزرگ به حساب میاد . مثلا من Se7en دارم و خب خیلی مشکله نصب کردن هاماچی روش ، تازه حتی وقتی هم نصب میکنی یکسری ایراداتی با پروتکول ها داره که بیا و ببین .. !

آخرین ویرایش:

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
الف - ببین ، بازی از طریق چند تا کانکشن به سرور وصل میشه ، مثل وقتی که داری دانلود میکنی ( مثلا با DAP ) اگر یکی از این کانکشن ها کارش با مشکل مواجه بشه مثلا بخاطر پینگ بالا یا سرعت کم از سرور دیسکانکت بشه و هرچقدر هم تلاش کنه بازی نتونه اونو دوباره کانکت کنه این Error دریافت میشه .
ب - بازی از طریق هاماچی هم روش خوبیه ، اما هاماچی با بعضی از ویندوز ها سازگاری نیست و این خودش یه مشکل بزرگ به حساب میاد . مثلا من Se7en دارم و خب خیلی مشکله نصب کردن هاماچی روش ، تازه حتی وقتی هم نصب میکنی یکسری ایراداتی با پروتکول ها داره که بیا و ببین .. !

مرسی از راهنمایی شما

a- بنده xp forever هستم و اگه هاماچی با xp مشکل نداره یه لینکی آموزشی اگه محبت کنی ممنونت میشم

b-من adsl 256 دارم از شاتل میگیرم متوسط پینگمم حدود 200 تا 300 تاس قاعدتا نباید همچین اروری بده شما اطمینان داری که host منو بیرون ننداخته؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر