آیا Alan Wake ارزش این همه صبر و انتظار را داشت ؟

آیا Alan Wake ارزش این همه صبر و انتظار را داشت ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    351

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
من نمیدونم چه اصراریه بعضیا بیان تو این تاپیک! 5 سال این بازی در دست ساخت بوده. این تاپیک رو زدم که ببینم انتظارات دوستان رو بعد از این همه سال برآورده کرده یا نه؟
ناراحتید نظر ندید و فقط رایتون رو بدید و نخواستید هم ندید، بذارید تاپیک روال عادیش رو طی کنه...:-"

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
ما که منتظر هیچی نمی مونم.سرم گرمه تا خودش میاد:d
فقط بد جوری منتظره 1080p پرنس و توی استوری 3 ام تا مرداد باید بیاد دیگه....

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
با توجه به حجم وسیع تبلیغات و ایجاد انتظارات بسیار بسیار بالا از این بازی کاملا مشخصه که نتونه اون مقدار از انتظاراتو براورده کنه.برای منم همینطور بود.منم به خیر رای دادم.

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
به نظر من بازی خوبی بود و شکی درش نیست اما ارزش 5 سال صبر کرن رو نداشت! تو جه داشته باشید که 5 سال زمان کمی نیست.

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
خودتون كه ميدونيد تعداد افراد تيم سازنده زير 50 نفر بود بخاطر همون 5 سال طول كشيد .
ارزششو داشت .
همه بهانه ها یه طرف
این 50 نفر هم یه طرف
پس اگر 1 نفری میساخت 50 سال باید صبر میکردیم؟
یا 250 نفر لازم داشت 1 ساله بده بیرون؟

Xbox LOVE

کاربر سایت
Dec 18, 2008
92
نام
حسام الدین
آخه ما سر پیازیم ، ته پیازیم ؟:D فکر نکنم ما ها تجربه ی ساختن بازی ای را داشته باشیم ، پس بنابراین تعیین این مدت هم از دست ما خارجه !! :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,159
به نظر من بازی خوبی بود و شکی درش نیست اما ارزش 5 سال صبر کرن رو نداشت! تو جه داشته باشید که 5 سال زمان کمی نیست. با دوست خوبمون u.s.a هم کاملا موافقم خیلی تبلیغ کردن و سطح انتاظارت رو بالا بردن..
کدوم تبلیغ؟:D

این بازی فقط تو BC هایپ شد. از لحاظ تبلیغات نسبت به SC: Conviction هم پایینتر بود و اصلا تبلیغ خیلی زیادی مایکروسافت براش نکرد.
فقط تو BC به هر دلیلی بیش از حدش هایپ شد و نتیجش هم یه همچین تاپیکی میشه که میبینیم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر