آیا ویژگی جدید در محصولات اپل، کنسول Wii U را از هیجان می اندازد؟

آیا تکنولوژی ذکر شده رو در حد رقابت با Wii U می دونید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    38

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
شاید در زمان عرضه کنسول جدید HD نینتندو، یعنی Wii U، این کنسول هیجان زیادی ایجاد نکند. خصوصا اگر ابتکار جدید Apple موفق ظاهر شود!

_apple_tv_boxee.jpg

تکنولوژی Airplay به عنوان یکی از جذاب ترین ویژگی های محصولات اپل که سیستم عامل iOS دارند مورد تمجید بوده. این تکنولوژی اجازه میده که فیلم، موسیقی، یا تصویر رو از محصول اپل خودتون از طریق ارتباطات Wireless (بی سیم) موجود روی وسیله، به یک دستگاه Apple TV [که تصویرش رو مشاهده می کنید] بفرستید و سپس از طریق این دستگاه اونها رو در یک تلویزیون HD با کیفیت تصویر 720P [یعنی رزولوشن 1280 در 720] و صدای استریو پخش کنید.

اما این تمام قضیه نیست! در سیستم عامل جدید iOS 5 تکنولوژی جدیدتری به نام AirPlay Mirroring وجود خواهد داشت، به این ترتیب که نسخه دقیقی از آنچه در دستگاه iPad 2 شما در حال پخش است از طریق Apple TV در تلویزیون شما پخش خواهد شد، که تمام تغییرات موجود در صفحه دستگاه شما مانند چرخاندن صفحه، زوم کردن و ... را بر روی تلویزیون عینا نمایش خواهد داد. بسیاری از کاربران این سرویس را ابزاری جذاب و هیجان انگیز برای آموزش مطالب و ارائه سخنرانی ها و Presentation هایشان می دانند، ولی آیا این امکان می تواند از هیجان امکانات جدید موجود روی کنسول جدید نینتندو یعنی Wii U بکاهد و رقیبی برای این کنسول خانگی باشد؟

سیستم عامل Apple iOS 5 که این امکان جدید را دارد، اواخر سال 2011 (پاییز امسال) بر روی iPad، iPhone و دستگاه های دیگر مورد حمایت اپل عرضه خواهد شد، در حالی که زمان عرضه Wii U در سال 2012 می باشد [توضیح زننده تاپیک: البته ظاهرا فقط iPad 2 از این قابلیت جدید بهره خواهد برد].

آیا رقابت بین محصولات اپل و کنسول های خانگی وارد مرحله جدیدی خواهد شد؟

در منبع خبر می توانید فیلمی از این قابلیت جدید رو مشاهده کنید.

منبع: myona

-----------------------------------------------------
ادیت: تصاویر ارائه شده از این تکنولوژی، با کاهش سایز در صفحه تاپیک قرار داده میشن:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Naruto

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
ماریو نداره ... زلدا نداره .... کیربی نداره....کستلوانیا نداره.... نداره....نداره....نداره .... پس تو زمینه گیم که قابل مقایسه نیستن ... ملت گیم خوب میخوان بازی همینو بس.
ملت گیم می خوان؟؟؟خوب همون ملت که اینا رو میخرن یا پی سی دارن یا کسنول چون همینطور رو هوا که نمیشه اینا رو بشناسن پس اون در زمینه ی گیم در ضمن وی یو درسته گیم نداره ولی بزار بیاد:| شما هنوز نیومده میگی گیم نداره ویتا هم کم گیم داره چون هنوز عرضه نشده بعد بحث ما در مورد قابلیت هاشونه که میتونه اپل حاله وی یو رو بگیر یا نه.......

---------- نوشته در 11:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:19 AM ارسال شده بود ----------

کیف کردید تو 5 دقیقه من و نیلوفر و بهروز کردیمش دو صفحه>:) ولی بچه ها یه چیز دیگه وی یو همه قابلیت ها رو تو خودش داره ولی برای اپل باید لوازم جانبی بخری تا مثلا با ای پد بتونی راحت تایپ کنی(و لوازم جانبی هم تو ایران کم گیر میاد)

آخرین ویرایش:

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
اقا چه خبره دارید خودتونو میکشید ؟ :d
نه wii u هاردکور هست نه این تکنولوژِی جدید اپل
کسی که هاردکوره bf3 میزنه نه دوچرخه سواری توی ایپد ;)
اینا فقط برای سرگرمی عموم مردم ساخته شدن

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
کاملا موافقم با اشکان wii یه کنسولی بود برای سرگرم کردن خانواده ها که این تبلت ها و غیره که جز محصولات اپل هست هم در همون حده یعنی هر کاری تبلت میکنه پی سی هم میکنه پس یه چیزه مسخره ایه:d فقط قابل حمل بودنش میمونه که اون هم نمیره لپتاپ:d(در ضمن یه لپتاب هایی هست بسته که میشه میشه تبلت) اما وی یو یه کنسول تمام عیاره من یه جایی خوندم(مجله بازی رایانه)که کیفیت بازی های وی یو از ایکس360 بالاتر و از پی اس3 پایینتره(الان فن دو تا کنسول حمله نکنن بهمون چیزی رو که خوندم گفتم الان میرم اگه شماره و صفحه رو هم پیدا کردم آدرس میدم اگه خواستید برید بخونید خودتون راستی نگفتید این وی یو همون پروژه ی کافه هست یا نه)

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
یک بار دیگه جملت رو نقل قول میکنم تا ببینی که زیاد شبیه نظر شخصی نبود

در مورد wii نوشتن من جای wii u هم که حو صله u نوشتن نداشتم:))پ
واقعا شما از سیستم مزخرف wii u اطلاع دارید!؟
اونم تو سال 2012...
تازه میاموتو میاد کنسولش رو از نظر سخت افزاری با ps3 و x360 که تو سال های 2005 و2006 عرضه شدن مقایسه می کنه
اون دسته ی خوشگلش هم که واسه قهوه خونه خوبه:d
این کنسول باید 5 سال پیش معرفی می شد تا هارد کورها سمتش برن،نه 2012

پسره خوب من اصلا به ps3 و xbox کار ندارم
اینم خوب میدونم تا 2 سال دیگه wii u هیچی نیست
من فقط دارم میگم اگه واقعا به خاطره بازیه میرن سمته wii u اگه امکاناته دیگه میخوان میرن سمته iphone
من فقط دارم این 2 تارو مقایسه میکنم.. شما فکرت رفت سمته 2تا کنسوله دیگه!!!
منم iphone رو انتخاب میکنم چون 2 تا کنسوله قوی تر هستن ولی اگه نبودن و قرار بود بین این 2 تا یکی رو انتخاب کنم wii u رو انتخاب میکردم چون واسه بازی مناسب تره!!!
الان گرفتی منظوره منو؟

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
بهروز خان ما داریم اپل رو با وی یو مقایسه میکنیم نه وی یو رو با تموم کنسول ها یه بار پست اول رو قشنگ بخون:-b در ضمن چرا میگی دستش خوب نیست وقتی ویتا بیاد میشه ازش به عنوان کنترلر پی اس 3 استفاده کرد یعنی مثله وی یو و دستش پس چیزه بدی نیست تمام پتانسیل های دسته ی خوب رو داره یعنی تمام دکمه هایی که تو دسته ی کنسول هایی که هاردکور ها ازش استفاده میکنن رو داره(من که از دستش خوشم اومد شما خوشتون نیومده نظر شخصی هست کلا من به نتیجه ی هیچ نظر سنجی در مورد برتری کنسول ها اعتقاد ندارم چون همه بر اساس سلیقه ی خودشون تصمیم میگیرن نه منطقی:| شما امکانات دسته رو نگاه کن از محصولات اپل چی کم داره؟؟؟هم لمسیه...هم میشه با خود دسته تنها بازی کرد هم میشه TV رو کنترل کرد و....)

آخرین ویرایش:

behrooz key

کاربر سایت
Jan 8, 2011
180
نام
بهروز
پسره خوب من اصلا به ps3 و xbox کار ندارم
اینم خوب میدونم تا 2 سال دیگه wii u هیچی نیست
من فقط دارم میگم اگه واقعا به خاطره بازیه میرن سمته wii u اگه امکاناته دیگه میخوان میرن سمته iphone
من فقط دارم این 2 تارو مقایسه میکنم.. شما فکرت رفت سمته 2تا کنسوله دیگه!!!
منم iphone رو انتخاب میکنم چون 2 تا کنسوله قوی تر هستن ولی اگه نبودن و قرار بود بین این 2 تا یکی رو انتخاب کنم wii u رو انتخاب میکردم چون واسه بازی مناسب تره!!!
الان گرفتی منظوره منو؟
خب اگه منظورت تو یک دنیای بی کنسول و در نبود MS و SONY باشه،خب معلومه که همه میرن طرف Nintendo
اما در دنیای رئال sony و ms هستند!!! کاریش هم نمیشه کرد!
اما خیلی هستن که در کنار کنسول یا حتی pcشون از ipad استفاده میکنند،خیلی هم خوبه:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
جدیدا به کار بردن الفاظ نوب و هاردکور و غیره مثل اینکه مُد شده در جوامع بین الملل !!!!
برو بچه های این مرز و بوم هم که فقط دنبال مُد و تِز ها بروز دنیا !!!
هه هه !!!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,483
نام
Nimo
اقا با این بهروز خان حرف زدن فایده نداره هر چی بگی میگه Bf3 فقط اصلا نمیدونه تاپیک چیه امده میگه bf3 . اینجا دارن ملت میگن ipad و wii u میاد میگه هر کی Bf3 بازی کنه هارد کور هست.

بهروز = n1

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
بابا یکی پست منو نقل قول کنه:dدرسته من آی پد دارم ولی وقعا به جز بازی هیچ خاصیتی نداره (با پی سی هم میتونستم بازی کنم:|) تازه همون آیفون تمام امکاناتش رو داره کوچیک ترم هست میشه باهاش زنگ زد تازه بازی های بیشتری هم داره چون خیلی از بازی ها تو صفحه ی بزرگ ای پد اجرا نمیشن درسته سونی و ماکرو هم خوبه ولی اون کلا بحثش جداست و اسم تاپیک رو باید بزاریم جنگ کنسولی;) اما اینجا داریم نظر سنجی میکنیم در مورد تکنولوژی اپل VS وی یو

---------- نوشته در 11:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:48 AM ارسال شده بود ----------

جدیدا به کار بردن الفاظ نوب و هاردکور و غیره مثل اینکه مُد شده در جوامع بین الملل !!!!
برو بچه های این مرز و بوم هم که فقط دنبال مُد و تِز ها بروز دنیا !!!
هه هه !!!
این که پیام بازرگانی بود.....چون نه هیچ مطلبی مفیدی توش بود نه نظری فقط اومد یه حرفی زد در ضمن بچه ها این وی یو کی میاد؟؟؟؟(حیف که گرونه و گرنه من یکی میخریدم)در ضمن آقای نیمو(این اسمی که نوشته بودی رو گفتم) کی گفته BF3 تو این همه پست که من دادم کلا یک بار بیشتر نگفتم BF3 در ضمن حرف بی ربطی هم نزدم چون این بازی یکی بازی مخصوص هاردکور هاست و شکی هم توش نیست و جالبه که بدونید برای وی یو هم میاد پس بی ربط نیست میتونه ثابت کنه که برای هارد کور ها هم قابل استفاده هست کنسول وی یو

behrooz key

کاربر سایت
Jan 8, 2011
180
نام
بهروز
اقا با این بهروز خان حرف زدن فایده نداره هر چی بگی میگه Bf3 فقط اصلا نمیدونه تاپیک چیه امده میگه bf3 . اینجا دارن ملت میگن ipad و wii u میاد میگه هر کی Bf3 بازی کنه هارد کور هست.

بهروز = n1
غار غار غار:d
شما عکس آواتارت رو عوض کردی که ملت نشناسنت!؟!؟!؟
هی میای تز میدی:d
من واقعا اینجا از BF3 حرف زدم!؟

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
اپل همیشه از لحاظ سخت افزاری و برنامه نویسی یه قدرت محسوب میشه پس اگه بخواد تمرکش رو ساخت بازی های هاردکور بزاره براش کاری نداره ولی باید دید اصلا سیاست اپل برای این محصول شامل این قضیه میشه یا نه !

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,483
نام
Nimo
بابا یکی پست منو نقل قول کنه:dدرسته من آی پد دارم ولی وقعا به جز بازی هیچ خاصیتی نداره (با پی سی هم میتونستم بازی کنم:|) تازه همون آیفون تمام امکاناتش رو داره کوچیک ترم هست میشه باهاش زنگ زد تازه بازی های بیشتری هم داره چون خیلی از بازی ها تو صفحه ی بزرگ ای پد اجرا نمیشن درسته سونی و ماکرو هم خوبه ولی اون کلا بحثش جداست و اسم تاپیک رو باید بزاریم جنگ کنسولی;) اما اینجا داریم نظر سنجی میکنیم در مورد تکنولوژی اپل VS وی یو

---------- نوشته در 11:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:48 AM ارسال شده بود ----------

این که پیام بازرگانی بود.....چون نه هیچ مطلبی مفیدی توش بود نه نظری فقط اومد یه حرفی زد در ضمن بچه ها این وی یو کی میاد؟؟؟؟(حیف که گرونه و گرنه من یکی میخریدم)در ضمن آقای نیمو(این اسمی که نوشته بودی رو گفتم) کی گفته BF3 تو این همه پست که من دادم کلا یک بار بیشتر نگفتم BF3 در ضمن حرف بی ربطی هم نزدم چون این بازی یکی بازی مخصوص هاردکور هاست و شکی هم توش نیست و جالبه که بدونید برای وی یو هم میاد پس بی ربط نیست میتونه ثابا کنه که برای هارد کور ها هم قابل استفاده هست کنسول وی یو

نمیدونم چرا کسی با شما حرف نمیزنه دوست دارین بیاین نقل قول کنین. از پست ایشون نتیجه میگیریم که اگه bf3 برای wii u بیاد میشه ته هارد کور و کنسول خیلی شاخ اون وقت ipad رو بندازیم دور حالا اگه Bf3 برای ipad بیاد اون حرکت روی wii u بزنیم ؟ حال خوبه اصلا پست منو نخوندی اصلا نفهمیدی من دارم چی میگم 1 بار دیگه پست من رو بخون راستی نمیدونستم اسمت بهروز هم هست :))

نمیدونستم ملت انقدر باهوش هستن که بجای این که اسم رو بخونن اواتار نگاه میکنن هم دیگه رو بشناسن=)) شما پست هاتو بخون ببین در مورد bf3 حرف زدی یا نه

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
غار غار غار:d
شما عکس آواتارت رو عوض کردی که ملت نشناسنت!؟!؟!؟
هی میای تز میدی:d
من واقعا اینجا از BF3 حرف زدم!؟
نه داداش این کلا نفهمید جریان چیه من گفتم Bf این میاد میگه شما گفتید در کل جوابش رو دادم راستی این پست ایشون و کوروش خان اسپم محسوب نمیشه اگه میشه گزارش بدیم:d

behrooz key

کاربر سایت
Jan 8, 2011
180
نام
بهروز
خب همین دیگه
با وجود MS و SONY هاردکورهای کمی میرن طرف WII U
در صورتی که این موضوع واسه IPAD صادق نیست
در ضمن وسیله ای هست که واقعا کلی استفاده دیگه داره که هیچ کس نیاد اون رو واسه بازی بگیره؛اما اونقد وسعت داره که حتی کنسول های بازی مثل WII U هم از الان به خاطرش خودشون رو تو خطر می بینند

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
نمیدونم چرا کسی با شما حرف نمیزنه دوست دارین بیاین نقل قول کنین. از پست ایشون نتیجه میگیریم که اگه bf3 برای wii u بیاد میشه ته هارد کور و کنسول خیلی شاخ اون وقت ipad رو بندازیم دور حالا اگه Bf3 برای ipad بیاد اون حرکت روی wii u بزنیم ؟ حال خوبه اصلا پست منو نخوندی اصلا نفهمیدی من دارم چی میگم 1 بار دیگه پست من رو بخون راستی نمیدونستم اسمت بهروز هم هست :))

نمیدونستم ملت انقدر باهوش هستن که بجای این که اسم رو بخونن اواتار نگاه میکنن هم دیگه رو بشناسن=)) شما پست هاتو بخون ببین در مورد bf3 حرف زدی یا نه
من بله در مورد Bf حدود 3 پست دادم پس ربطی به بهروز نداره چون من گفتم BF در ضمن وقتی این بازی با این عظمت روی کنسول میاد یعنی کنسول میکشه دیگه اگه نمیکشید نمیومد یا اگه آی پاد میکشید برای اون هم میومد اپل متاسفانه ضعف مدیریت داره و به فکر جامعه ی گیمر ها نیست....و پولی برای بازی های هاردکور خرج نمیکنه و تمام بازی هاش برای سرگرم کردن آدم خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر