آیا می خواهید که Assassin's Cread هم برای PSP عرضه شود ؟!!

frimware n

کاربر سایت
Aug 7, 2008
60
نام
مهران
حتما همه ی شما مایل بودید که Assassin's Cread هم برای PSP عرضه شود و افسوس می خوردید که چرا برای کنسول دستی DS عرضه شده اما برای PSP عرضه نمی شود.
با عرضه شدن این بازی بر روی کنسول Nintendo DS افراد زیادی از طرفداران Assassin's Cread اعتراض کردند که چرا این بازی برای کنسول های DS , PS3 و XBox 360 ساخته شده اما برای PSP عرضه نخواهد شد !!!

AssassinsCreedPetition.jpg

یوبی سافت هم از ترس اینکه یکوقت طرفداران خود را از دست ندهد نظرسنجی ایجاد کرده تا نظر گیمر ها را برای ساخت این بازی بداند ! پس اگه شما هم کنسول PSP دارید و یکی از طرفداران Assassin's Cread هستید بهتر است که در این نظرسنجی شرکت کرده تا یوبی سافت اقدام به ساخت آن کند.
هم اکنون بیش از 15 هزار نفر در این نظر سنجی شرکت کرده اند.
لینک نظر سنجی

http://www.petitiononline.com/ac4psp/petition.html

از شما psp داران میخواهم در این نظر دهی شرکت کنید
.

اقا من 17 تا میل زدم 15 تا شون شرکت کردن بازی به این ماهی نیاد من خودمو از بالا برج میلاد میندازم پایین (خداوکیلی همه حرفام راست بود)

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
آخرین ویرایش:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سایتش قیلتره,هرکی میتونه دانلود کنه اون فایل وچیکشو بزاره اینجا

پ.ن:البته اینم یه شیرین کاریه دیگه خواهد بود
این و قبلا گزاشته بودن دوستان برای دانلود اما کاملا فایل خراب بود !! و یک چیز الکی هست !!

frimware n

کاربر سایت
Aug 7, 2008
60
نام
مهران
ییخشید دوستان نمیدونستم آخه من حتی ریسکم نمیکنک با اینترنت 2.4 فایل 400مگی دانلود کنم در کل بالا بری پایین بیای از petition online هیچ خیری نمیشه دید دوستان اگه هر کی نتیجه ای از این سایت دیده همینجا بگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر