آپدیت FIFA 14 و تغییرات گسترده

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
fifa14.0_cinema_640.0.jpg

طبق گفته EA دومین بروز رسانی فیفا 14 برای دو کنسول Xbox 360 و PlayStation 3 در همین هفته عرضه خواهد شد.

گفتنی است این آپدیت هم اکنون برای PC عرضه شده. بخشی از تغییرات ایجاد شده در آپدیت جدید را میتوان بهبود کنترل توپ ها، ضربات سر، و شوت های تکنیکی که قبل از عرضه آپدیت به راحتی گل میشدند دانست.

علاوه بر همه اینها EA به برخی مشکلات فریز شدن در حین بازی که توسط برخی کاربران گزارش شده اشاره کرد و اعلام کرد که هر کدام از گزارشات مبنی بر مشکلات فریز شدن توسط کاربران بسیار موثر بوده است.

تغییرات آپدیت دوم FIFA 14:

• بهبود کنترل توپ های هوایی
  • بهبود ضربات سر به سمت دروازه
  • بهبود شوت های تکنیکی
  • بهبود تغییر بازیکن در مدافعان هنگام سانتر
  • رفع مشکل فریز هنگام تعویض در زمان بازی
  • رفع مشکل فریز هنگام وارد شدن و یا خارج شدن از لیدربورد
  • بهبود هایی برای دوربین داینامیک
  • اصلاح جمعیت تماشاگران در استادیوم Signal Iduna Park
  • اصلاح فیل*تر "Any" و "GK" در Pro Clubs

همچنین EA در ادامه به قدرت El Shaarawy اشاره کرد که کاربران درخواست 4 ستاره شدن Skill این بازیکن را داشتند. در پاسخ EA اعلام کرد از آنجایی که آپدیت Match Day بصورت جداگانه عرضه میشود و مربوط به Title Update ها نیست در نتیجه پس از ارزیابی قدرت بازیکن و تایید شدن، قدرت بازیکن در آپدیت Squad بعدی تغییر خواهد کرد.

EA زمان دقیقی را برای عرضه این Title Update اعلام نکرده اما طی چند روز آینده زمان قطعی مشخص میشود.

بروز رسانی:

Title Update هم اکنون برای Xbox 360 عرضه شده. نسخه PS3 به زودی عرضه خواهد شد.

Source

آخرین ویرایش:

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
فلشم که کاستومایز هست . اما Horizon ونمیدونستم . میخواستم همینجوری کپی کنم تو فلش ! :d بعد م با Horizon به ایکس باکس منتقل کردم ، راهی هست بشه فهمید که مثلا تو بازی اعمال شده یا نه ؟ مثلا ورژن بازی یا چیزی تغییر نمیکنه ؟!

والا بعضی از بازیا مثل کال آف یه ورژن داشت تو منوش میشد فهمید بازی آپدیت شده یا نه اما فیفا اینشکلی نیست ، خودت باید حس کنی :D البته به نظرم تغیراتش اونقدر بوده که راحت حس بشه .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
والا بعضی از بازیا مثل کال آف یه ورژن داشت تو منوش میشد فهمید بازی آپدیت شده یا نه اما فیفا اینشکلی نیست ، خودت باید حس کنی :D البته به نظرم تغیراتش اونقدر بوده که راحت حس بشه .

من هنوز بازی رو یه دست هم بازی نکردم ! امیدواریم اتومات اعمال بشه :d

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
سلام بچه ها یه سئوال فنی چرا نه فیفا نه پی ای اس آپدیت بازیکنانش کامل نیستند مثلاً همنوز Balle توی رئال نیست یا مثلاً OZIL توی آرسنال نیستش باید چکار کرد بازیکنان آپدیت بشن ممنون میشم دوستانم راهنمایی کنن منو ....

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دستت درد نکنه . تازه دیدم . اشتباهی داشتم به TitleID نگاه میکردم . شما خودت اپدیت کردی ، بهتر شده ؟ مشکلات برطرف شده یا بدتر شده ؟! بعد اینکه این اپدیت و میشه پاک کرد یا خیر ؟
اپدیت و با فلش برزیم رو هارد ؟ کافیه ؟

اگه به لایو دسترسی داری دیگه اینکارا چیه؟:D راحت وصل شو آپدیت کن :D
آپدیت اومد؟

- - -ویرایش - - -

زودتر بديد اقا خسته شديم ازين همه فريز :|

فریز فقط برای آنلاینه؟چون برا من که کریر بازی میکنم هنوز فریز نشده,البته زیاد نتونستم بازی کنم :D

- - -ویرایش - - -

سلام بچه ها یه سئوال فنی چرا نه فیفا نه پی ای اس آپدیت بازیکنانش کامل نیستند مثلاً همنوز Balle توی رئال نیست یا مثلاً OZIL توی آرسنال نیستش باید چکار کرد بازیکنان آپدیت بشن ممنون میشم دوستانم راهنمایی کنن منو ....

برای فیفا برو به قسمت settings ->edit squad->download squad update یه همچین چیزی بود درست یادم نیست ادرسش,اپدیت رو یگیری درست میشه.
فیفا فقط نتقل و انتقالای ددلاین رو نداره ولی pes تیم چی داره که نقل و انتقالات داشته باشه :D

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید

از طریق انلاین میتونی این کار رو انجام بدی و اسکواد رو اپدیت کنی یا بصورت دستی هم میتونی خود از طریق Edit Teams بازیکن ها رو منتقل کنی . گزینه اول پیشنهاد میشه ولی اگه کنسول رو انلاین نمیخوای بکنی بصورت سدتی انجام بدی هیچ فرقی نداره !

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
ظاهرا یه تغییر دیگه هم وجود داره... بهبود حرکت بازیکنان برای برداشتن توپ و شروع سریع اوت.
زودتر بديد اقا خسته شديم ازين همه فريز :|
جالبه! تا حالا یه بار هم فریز نداشتم... تو هیچ کدوم از مودها.
با فردین به این نتیجه رسیدم که احتمالا این موضوع به رایت دیسک بازی هم بستگی داره.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,964
نام
شیخ صدرا
این 3 تا رو درست کنن دیگه مشکلی وجود نداره:D

شدیدا تایید میشه :|
اینا رو درست کنن من بازی رو واسه ps3 میگیرم وگرنه به همین پایرت خوری ادامه میدم حداقل گل مزخرف میخوریم پول مفت ندیم واسه بازیشون :| :D

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
قابل توجه دوستان.. آپدیت هم اکنون روی لایو قرار گرفته و برای Xbox 360 قابل دانلود هست.. منتظریم یکی از دوستانی که لایو دارن برای ما که لایو نداریم آپدیت رو قرار بده
اگه هم کسی نگذاشت صبر میکنیم و خودمون از Xbuc یا marketplace.jqe میگیریم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر