آپدیت های جدید Xbox 360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دسته همگی دوستان درد نکنه!
فقط یکی می تونه به من بگه!
من چه جوری می تونم هاردم رو به کامپیوتر وصل کنم؟

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
پدرام جان اگر لطف کنید ، یه راهنمایی کوچولو
واسه روش استفاده از این آپدیت
ما که همیشه شما رو زحمت دادیم
ممنون از لطف و تلاش بی پایان شما

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
آپدیت جدید برای XBox 360

دقایقی پیش یک تیم آپدیت جدیدی رو برای XBox360 توی لایو قرار داد که برای همه کاربران نصب اون اجباری خواهد بود، احتمالا اگر تا چند ساعت دیگه به لایو وصل بشید، پیغامی رو مشاهده خواهید کرد که از شما میخواد این آپدیت اجباری رو نصب کنید. طبق اطلاعاتی که توی منبع نوشته، این آپدیت حاوی امکانات و یا تغییرات جدیدی نخواهد بود بلکه طبق گفته مایکروسافت بخاطر آمادگی برای روند رو به رشد سرویس در آینده هستش. البته هنوز اطلاعاتی در مورد آپدیت بهار 2008 منتشر نکردن.

منبع

در ضمن بخاطر یه آپدیت در خود سیستم لایو مایکروسافت، روز دوشنبه حدود ساعت 13 به وقت تهران، لایو رو به مدت 8 ساعت قطع میکنن، این به این معنی هستش که شب دوباره میتونین به لایو وصل بشین و بازی کنید ولی اینجا هم امکانات جدیدی در کار نیست.

اینم منبع این یکی خبر

بهرحال من موضوع رو دارم دنبال میکنم، اگر باز خبر جدیدی پیدا کردم، بهتون میگم.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوستان رسما دارن اعلام میکنن دور دهم مسابقات بن کردن ما بدبخت ها شروع شده:cheesygri

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آره سپهر راست میگه
من که تو این 2 دوره هنوز بن نشدم یه جورایی حس می کنم اینبار بن میشم :biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آره سپهر راست میگه
من که تو این 2 دوره هنوز بن نشدم یه جورایی حس می کنم اینبار بن میشم :biggrin1:

هنوز که چیزی معلوم نیست.

جای این حرفا یکم به خودتون امید بدید. :biggrin1:

من که 2-3 روز پیش هم امتحان کردم بن نشده بودم خدا رو شکر :love:

خدا کنه حداقل این بار هم چند تا دلیل بن شدن معلوم بشه...(به غیر از Stealth Patch که بزرگترین و مهم ترین دلیل بن شدن هست).البته امیدوارم این بار بن شدن افتاده باشه یه ماه دیگه از سال میلادی...بهترین زمان رو دارن میگیرن از کاربرا...دقیقا قبل عرضه بازی GTA IV یه حالی به همه میدن.
تو 2007 هم قبل از عرضه بهترین بازی ها به همه یه حالی دادن.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
ما هم شکر خدا بن نشدی;)م
اگر این مایکروسافته**** بنمون کنه تکلیفه GTA4 چی میشه؟:confused::(

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ما هم شکر خدا بن نشدی;)م
اگر این مایکروسافته**** بنمون کنه تکلیفه GTA4 چی میشه؟:confused::(

آدم دیسک هاش رو چک کنه و یه Frimware IXtreme 1.4 رو دستگاهش باشه و همه شرایط و ضوابط رو رعایت کنه بن نمیشه.

اون بار هم فکر کنم قبل از عرضه بازی های COD4 و یه مشت بازی توپ دیگه بود که شروع کرد Ban کردن.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مایکروسافت برای بن کردن احتیاج به آپدیت و اینجور چیزا نداره. کسی هم تو چند روز اخیر بن نشده. جناب the300isfalse هم که توی اون تاپیک نوشتن من بن شدم، الان بن نشدن. ایشون قبلا بن شده بودن و چون امروز وصل شدن بعد از مدتی، با پیغام بن روبرو شدن.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مایکروسافت برای بن کردن احتیاج به آپدیت و اینجور چیزا نداره. کسی هم تو چند روز اخیر بن نشده. جناب the300isfalse هم که توی اون تاپیک نوشتن من بن شدم، الان بن نشدن. ایشون قبلا بن شده بودن و چون امروز وصل شدن بعد از مدتی، با پیغام بن روبرو شدن.

من هم گفتم امکان داره برای الان نباشه.

چون زمان آپدیت پاییزی بعدش کسی بن شده نداشتیم.اگر اشتباه نکنم قبلش(که البته قبل از عرضه بازی های محبوبی مثل COD4,Mass Effect و ... هم بود) بن شدن ها شروع شد و خیلی ها بن شدن.

اگر April تمام بشه و خبری از بن نباشه معلوم میشه مایکروسافت می خواد زمان بن کردنش نامعلوم باشه تا همه رو غافلگیر کنه.

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
نیازمند کمک مدیران و اساتید محترم

سلام
من يك xbox360-arcadeمحصول 27/10/2007 دارم كه كبي خور شده
لطفا درباره نحوه ابديت وبج ان برايم توضيح دهيد.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
من يك xbox360-arcadeمحصول 27/10/2007 دارم كه كبي خور شده
لطفا درباره نحوه ابديت وبج ان برايم توضيح دهيد.

کنسول های Arcade به فکر کنم آپدیت Dashboard روش انجام شده و نیازی به آپدیت نداره.فقط اگر بخواید آپدیت DivX رو روش می تونید بریزید که اون هم خیلی بهش نیاز نیست.

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
کنسول های Arcade به فکر کنم آپدیت Dashboard روش انجام شده و نیازی به آپدیت نداره.فقط اگر بخواید آپدیت DivX رو روش می تونید بریزید که اون هم خیلی بهش نیاز نیست.
اقا پدرام یک زحمتی بکش اموزش رو بزار + فایل DIVX

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر