آموزش کسب در امد در FIFA 13 - Ultimate Team | PSN

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
بسم رب شهدا والصدیقین

سلام خدمت همه دوستان عزیز
این تاپیک رو به درخواست عزیزان و دوستان گلم برای کسب درآمد FIFA 13 - Ultimate Team میزنم

اول از همه برای کسب درامد (دلال حرفه ای شدن)در Ultimate Team دو ایتم بسیار مهم هست که باید داشته باشید
-صبر و حوصله
-وقت مناسب

اگه این دو ایتم رو دارید که هیچ اگه ندارید پیشنهاد میکنم داشته باشید چون نمیتونید به یک دلال حرفه ای تبدیل بشید

و اما دوستان که دو ایتم بالا رو دارند باید مراحل زیر رو به ترتیب سپری کنند:
1-قدم اول که از همه چیزی مهمتر هست اینه که بازیکن هایی که خرید فروش روشون بالا هست رو نسبت به بودجه ای که دارید شناسایی کنید
مثلا:الان به دلیل موفقیت های تیم های المانی بازیکن های این لیگ مخصوصا دو تیم دورتموند و بایرن بسیار خرید فروش روشون انجام میشه

2-قدم دوم اینه که بدونید چه ساعت هایی میتونید این بازیکن هارو ارزون بخرید و گرون بفروشید که من ساعت هارو طبق تجربه خودم اینجا مینویسم
بهترین ساعت های خریدبه دلیل خلوت بودن: صبح از 5 تا حدود 8 و عصر از ساعت 17 تا حدود 20
بهترین ساعت فروش به دلیل شلوغ بودن: ظهر ساعت حدود 11 تا 16 و شب حدود 21 الی 3

3-قدم سوم که بسیار مهم میباشد اینه که پایینترین قیمت بازیکن مد نظر(در زمان خرید)و بالاترین قیمت برای فروش(زمان فروش) رو شناسایی کنید
مثلا رویس هفته پیش 20 ک خریدش بود و فروشش 25ک

4-حالا هم بازیکنتون رو انتخاب کردید هم قیمت خرید و قیمت فروشش دستتون اومده حالا باید بهترین ترکیب ها و پرفروشترین ترکیب هارو شناسایی کنید که من لیستش رو براتون قرار میدم
به ترتیب از گرونترین ترکیب
4.1.2.1.2
4.3.3
4.2.2
4.2.3.1
3.5.2
4.3.2.1
این 6 ترکیب پر فروشترین ترکیب ها هستند

نکته مهم:
زمان جستجو بازیکن مد نظرتون ممکن هست با ترکیبی غیر این ترکیب ولی ارزون پیدا کنید در این مواقع بازیکن رو خریداری کنید و ترکیبش رو به یکی ازین 6 ترکیب بالاتغییر بدید(با در نظر گرفتن تفاوت قیمت)
اگر هم دوست نداشتید و یا به صرفه نبود ترکیبش رو تغییر ندهید و با توجه به مرحله 3 بفروشید

من در این تاپیک اموزش کسب درامد از طریق خرید فروش بازیکن رو خدمت دوستان عرض کردم ولی شما میتونید با یاد گیری موارد فوق از طریق دستمزد و دیگر موارد نیز کسب دارمد کنید
موفق و پیروز باشید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ممنون از داداش ممد
اقا يه سوال خيلي مهم شما گفتي ارزونترين قيمت بخريم گرونترين قيمت بفروشيم؟اين گرونترين قيمت رو از كجا بفهميم؟
اگه گرونترين قيمت گذاشتيم فروش نرفت چيكا كنيم؟

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
ممنون از داداش ممد
اقا يه سوال خيلي مهم شما گفتي ارزونترين قيمت بخريم گرونترين قيمت بفروشيم؟اين گرونترين قيمت رو از كجا بفهميم؟
اگه گرونترين قيمت گذاشتيم فروش نرفت چيكا كنيم؟

خواهش میکنم داداش گل

من یه روشی میکم تا کامل متوجه بشی
مثلا رویس انتخاب میکنی بدون انتخاب ترکیب میزنی واسه سرچ
بعد میبینی رو 19 ک افراد دیگه تایید کردن و بید زدن ( درزمان کمتر 5 دقه مونده به پیان فروشش البته به ترکیب هم حتما دقت کنید) بازم جلو تر میری میبینی بازم رو 19 ک بید خورده این میشه کمترین قیمتش
رو buy now سرچ میکنی 20ک اگه این قیمت بود سریع بخر (البته باید بدونی در زمان فروش چقدر میخرند ولی کم کم و 100% واست 2ک سود داره)اگرم نبود تو قسمت سرچ اون هایی که 19 ک زدند رو اد کن تو واچ لیستت و صبر کن تا زمان به کمتر 17 ثانیه برسه اگه کسی قیمت رو خراب نکرده بود بید بزن و بخرش
نکته مهم اصلا قبل از 17 ثانیه مونده به پایان فروش بید ندید
با این روش دیگه نگران این نیستی که بازیکنی که خریدی روش ضرر میکنی و سود هم واست داره

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
ممنون محمد جان از راهنمایی که میکنی ....خیلی آقایی.......

راضیم ازت....دعات میکنم ....تیمی که معرفی کردی حرف نداره......

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
ممنون محمد ولی اصل قضیه پیدا کردن اون بازیکن مناسبه
یه روشی رو هم که اشاره نکردی اینه....(فک کنم نکردی):
شما مثلا میاین یه بازیکن مثل اوزیل cm 433 رو قیمت میگیرین....بعد cam مش رو میگیرین بعد یه cam به cm میگیرین و یه فرمیشن 433 بعد می فروشین....با این روش تو کریسمس تو 3 روز 100 تا دراوردم

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
ممنون محمد جان از راهنمایی که میکنی ....خیلی آقایی.......

راضیم ازت....دعات میکنم ....تیمی که معرفی کردی حرف نداره......
یه دنیا ممنون امیز جان شما لطف داری
ممنون محمد ولی اصل قضیه پیدا کردن اون بازیکن مناسبه
یه روشی رو هم که اشاره نکردی اینه....(فک کنم نکردی):
شما مثلا میاین یه بازیکن مثل اوزیل cm 433 رو قیمت میگیرین....بعد cam مش رو میگیرین بعد یه cam به cm میگیرین و یه فرمیشن 433 بعد می فروشین....با این روش تو کریسمس تو 3 روز 100 تا دراوردم

اینم روش خوبی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر