آموزش کامل X-Clamp Replacement

aamier

کاربر سایت
Aug 9, 2010
91
دوستان من ایکس کلمپ کردم ارور 0313 رو داد؟!!!!!:-/این دیگه چه جورشه؟از روش2 استفاده کردم و فقط با GPU کردم به نظرتون چی کار کنم؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
دوستان من ایکس کلمپ کردم ارور 0313 رو داد؟!!!!!:-/این دیگه چه جورشه؟از روش2 استفاده کردم و فقط با GPU کردم به نظرتون چی کار کنم؟

اطمینان دارید که کد خطای بدست آمده...0313 هست...این خطا مربوط به کنسول های JTAG hack هست که به صورت دو چراغ قرمز و دو چراغ سبز خودشون رو نشون میدند

یک بار دیگه کد خطا رو با دقت بسیار بدست بیارید.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=14734

در مورد روش های کولینگ باید بگم تمامی روشهایی که به صورت PDF قرار دادم و یا توی تاپیک معرفی روش های کولینگ در گذشته صحبت ـشون شده، توسط چندین نفر امتحان شدند، و همچنین کنسول خودم شامل خیلی از موارد کولینگ هست، حتی کمی بیش از موارد گفته شده.

نکته مهم در کولینگ، تجربه پیدا کردن و حس هستش که بتوانید تشخیص بدید وضعیت کنسول بعد از چند ساعت کار کردن، چطور خواهد بود.

آخرین نتیجه ی کارتون رو بگید

P.S
حالا چرا فالکون خریدید، امار زیاد خوبی نداره.....

percent_1251933324.jpg

aamier

کاربر سایت
Aug 9, 2010
91
قبل از خریدن اطلاع نداشتم اول 0103داد بعد هم 0313 فکر کنم دیگه باید باهاش خداحافظی کنم فقط 1 دونه بازی توش تموم کرده بودم وو با کلی مکافات پولشو جور کرده بودم :((راستی من وقتی میخوام کدشو بگیرم قابو اینارو روش نمیندازم فقط درایوو روش میندازم
بازهم امتحان کردم اول 3 چراغ میده بعدا هم 0313.راستی من تو این روش واشر زیر هیت سینک نذاشتم و فقط زیر پیچ ها گذاشتم
P.S
قرار ما با ایکس باکسمون این نبود:(

آخرین ویرایش:

aamier

کاربر سایت
Aug 9, 2010
91
دوستان بالاخره بعد کلی کار درایو به کار افتاد در حای که دکمه Eject رو زدم کدرو بگیرم درایو خارج شد و هنوز پاور به رنگ سبز بود تا این که پاور به رنگ نارنجی در اومد و ارور 0010 رو داد حالا ببینم در ست بشو هست یا نه براش دعا کنین;)

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
اساتید محترم

یه کنسول Arcade هست که تا دکمه پاور رو میزنیم یه صدای بیپ خیلی ضعیف میده و فورا سه چراغ میشه...
سوال این هست که آیا این همون مشکل معروف هست و با Heat و یا X-Clamp حل میشه؟؟؟؟

با تشکر

a.ahmad

کاربر سایت
Jun 14, 2009
50
نام
احمد
با سلام
من این روش رو انجام دادم درست شد بعد یه مدتی دوباره سه چراغه شد دوباره وازش کردم و این روش رو رفتم درست شد ولی موقع بستن نمیدونم دستم به جایی خورد یا چی شد که دیگه اصلا روشن نمیشه :-/:-/
ولی برق توش هست هم تو مادربورد و هم تو اون قطعه ای که واسه دسته هست و از اونجا روشن میشه

الان من باید چی کار کنم؟؟؟

a.ahmad

کاربر سایت
Jun 14, 2009
50
نام
احمد
اما قبل از این که این اتفاق بیافته ارور 0020 داده بود

یعنی هیچ راهی نیست که بفهمم از کجا قطعه؟؟؟؟
ببخشید میشه بگید وقتی کنسول توش برق هست ولی وقتی دکمه روشنو میزنی روشن نمیشه اشکال از کجاست؟؟؟؟؟؟

a.ahmad

کاربر سایت
Jun 14, 2009
50
نام
احمد
یعنی هیچ راهی نیست که بفهمم از کجا قطعه؟؟؟؟
ببخشید میشه بگید وقتی کنسول توش برق هست ولی وقتی دکمه روشنو میزنی روشن نمیشه اشکال از کجاست؟؟؟؟؟؟
حالا چون من عضو جديدم هيچ كسي جواب نميده؟؟؟؟؟؟)x)x

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
سلام دوستان من امروز دستگاه خودمو باز کردم میخواستم خمیر سیلیکون عوض کنم (از اولین روز خرید X-clamp کردم) که دوباره پیچها رو بستم وقتی روشنش کردم ارور 0110 داد هر کاری میکنم باز همون اروره نمیدونم مشکل چیه ممنون میشم منو راهنمایی کنید

(0110 خطای RAM, علت این مشکل اتصال لحیم پل شده روی تراشه RAM است.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر