آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
[FONT=&quot]
C:%5CUsers%5CHamidreza%5CDesktop
سلام به بر و بکس![/FONT]​
[FONT=&quot]من از پست های آخر تونستم که پلاگین های جدید رو دانلود کنم و بعد از نصب اونا و زدن دکمه [/FONT]Configuration[FONT=&quot] به چهار تا پلاگین گیر داد و در قسمت صفحه کنسول با قرمز اونا رو نشون داد این پلاگین ها به صورت زیر هست:[/FONT]​
gsdx-sse2-r1873.dll​
gsdx-sse4-r1873.dll​
gsdx-ssse3-r1873.dll​
[FONT=&quot]و یکی دیگه هم بود که اسمش رو نمیدونم ، به هر حال من اونا رو پاک کردم و به کارم ادامه دادم و بازی [/FONT]GOW[FONT=&quot] رو اجرا کردم این بار خیلی سریع تر از دفعه قبل که پلاگین های جدید رو نصب نکرده بودم[/FONT] [FONT=&quot] پیشرفت البته تو خوده بازی سرعت کم میشه (جالب این که جناب کلنگ گفته بودن برا استفاده از پلاگین های جدید باید دایرکت ایگس مارچ 2009 رو نصب داشته باشیم!).
[/FONT]​
[FONT=&quot]اما بعد از اینکه دایرکت ایکس رو نصب کردم و داخل پوشه خود ایمولاتور گذاشتم تمام پلاگین های جدید پاک شد و برگشت به حالت اول و من ضایع شدم![/FONT]​
[FONT=&quot]خوب دوباره سعی میکنم تا نصبش کنم و منم فکر میکنم سرعت کم به خاطر سی پی یو است.
آخه همه چی حله فقط سرعت ندارم.
[/FONT]​

دوست عزیز dx9 رو باید ورژن اگوست رو دان کنید تا ورژنهای جدید از قبل همین gsdx ظاهر بشه و ورژن مارچ قدیمی هست

hamidk2

کاربر سایت
Dec 16, 2009
7
نام
حمیدرضا
سلام شرمنده اشتباه کردم همون دایرکت ایکس برا آگوست رو که تو صفحه اول گذاشتی رو دان کردم ، که گفتم مارچ.
اینم تنظیمات من هستش:
graphic:
GSDx 1650 MSVC 15.00 , SSSE3 0.1.15
Cdvd Rom:
Gigaherz's CDVD Plugin 0.7.0
Sound:
SPU.X 1.1.0
Bios:
اروپا سال 2004 چون آمریکا سال 2006 رو که میزنم یه متن قرمز تو محیط کنسول نمایش میده ولی گیر نمیده.
سی پی یو هم که گفتم دو هسته ای هستش و تمام ویژگی ها رو Detect کرده ، بقیه تنظیمات هم از قبیل Speed hack رو از یه PDF فارسی که از همین پست دانلود کردم اعمال کردم.

آخرین ویرایش:

hamidrj62

کاربر سایت
Jul 27, 2007
37
سلام این شبیه ساز pcsx 0.9.7 که با بایوس هاش گذاشتین توی رپیدشیر که تعداد دانلودش تموم شده لطفا آپلود کنید

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
سلام شرمنده اشتباه کردم همون دایرکت ایکس برا آگوست رو که تو صفحه اول گذاشتی رو دان کردم ، که گفتم مارچ.
اینم تنظیمات من هستش:
graphic:
GSDx 1650 MSVC 15.00 , SSSE3 0.1.15
Cdvd Rom:
Gigaherz's CDVD Plugin 0.7.0
Sound:
SPU.X 1.1.0
Bios:
اروپا سال 2004 چون آمریکا سال 2006 رو که میزنم یه متن قرمز تو محیط کنسول نمایش میده ولی گیر نمیده.
سی پی یو هم که گفتم دو هسته ای هستش و تمام ویژگی ها رو Detect کرده ، بقیه تنظیمات هم از قبیل Speed hack رو از یه PDF فارسی که از همین پست دانلود کردم اعمال کردم.

شما ورژن 2186 رو داری؟ نداری بزارم دان کنی شما پلاگینهات خیلی قدیمی هست باید جدیداش رو دان کنی بعد اینکه شنا تنظیماتی از cpu. speed hack و advanced بزار با یه عکس از gsdx ت

hamidk2

کاربر سایت
Dec 16, 2009
7
نام
حمیدرضا
نمیدونم احتمالا ندارم دستت درد نکنه هر چی جدید داری بذار فردا از دانشگاه دانلود میکنم منظورم هر چی که لازمه و جدیده !

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
نمیدونم احتمالا ندارم دستت درد نکنه هر چی جدید داری بذار فردا از دانشگاه دانلود میکنم منظورم هر چی که لازمه و جدیده !

پس دقت کن ببین چی میگم اول این رو دان میکنی Pcsx2-legacy-r2186.7z بعد میریزی جایی قبلی ها هستند بعدش این رو دان میکنی Pcsx2-r2376.7z این رو فقط پلاگینهاش رو بریز تو جایی که قبلی ها هست و با همون 2186 کار کن عکس هم یادت نره از تنظیماتت

hamidrj62

کاربر سایت
Jul 27, 2007
37
درسته mediafire پایین بود ندیدم ورژن 0.9.7 هنوز بتا هستش و موقع اجرا هم اخطار میده و ارور میده ,تنظیمات بازی برای بازی god of war2 و به طور کلی تنظیماتی که برای اجرای
با سرعت بالا و گرافیک خوب لازمه رو لطفا بگید البته به طور جامع
با تشکر

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,608
نام
حمیدرضا
فرهاد گل.چجوری gow2 رو ایینه بازی کنم؟سیستم من خیلی خوبه.اصلا مشکل افت فریم ندارم.ولی تصویر ماته.میدونی که چی میگم؟اون کاری که گفتی رو کردم.بازم خوب نیست تصویر.بهر حال ممنون;)

Gas

کاربر سایت
Oct 25, 2009
31
نام
ali10129
ببخشید که این سوالو می کنم ولی واسه ی ps3 هنوز شبیه ساز نیومده

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
[
QUOTE=hamidrezaN93;893352]فرهاد گل.چجوری gow2 رو ایینه بازی کنم؟سیستم من خیلی خوبه.اصلا مشکل افت فریم ندارم.ولی تصویر ماته.میدونی که چی میگم؟اون کاری که گفتی رو کردم.بازم خوب نیست تصویر.بهر حال ممنون;)

حمید جان شما رزولیشن رو ببر بالا منظورم d3d internal هست بعد use scaling رو هم بزار روی 3 یا 4 من اینطوری خیلی خوب بازی میکنم نسخهای جدید gsdx رو بریز

ببخشید که این سوالو می کنم ولی واسه ی ps3 هنوز شبیه ساز نیومده

فعلا خبری نیست ولی بشه حتما میگیم

hamidk2

کاربر سایت
Dec 16, 2009
7
نام
حمیدرضا
پس دقت کن ببین چی میگم اول این رو دان میکنی Pcsx2-legacy-r2186.7z بعد میریزی جایی قبلی ها هستند بعدش این رو دان میکنی Pcsx2-r2376.7z این رو فقط پلاگینهاش رو بریز تو جایی که قبلی ها هست و با همون 2186 کار کن عکس هم یادت نره از تنظیماتت

[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]سلام[/FONT]
[FONT=&quot]دستت درد نکنه با مرام
[/FONT]
[FONT=&quot] دیشب یه سری تنظیمات انجام دادم که با اون تونستم سرعت بازی رو بیشتر کنم سرعت فریم به 25 الی 30 رسید که خیلی خوب بود فقط چون بازی [/FONT]Play able [FONT=&quot] نیست بعضی جا ها باگ داره مثلا به یه سری قسمت ها که میری صفحه سیاه میشه و بازیکن نابود میشه![/FONT]​
[FONT=&quot]نتونستم ایمیج بذارم اما تنظیمات رو مینویسم:[/FONT]​
GSdx9:​
ریزولوشن رو 800 در 600 ، 75 هرتز هستش به صورت استرچ و روی هاردور یکی از گزینه ها هم Non می باشه![FONT=&quot]- و برا اون قسمت هایی که تیک داره فقط تیک[/FONT] Windowed[FONT=&quot] فعال هست.[/FONT]​
Advanced:​
[FONT=&quot]تمام تیک ها به سمت راست هستش یعنی تمام عباراتی که باید انتخاب کنیم من سمت راست ترین گزینه رو تیک زدم. .[/FONT]​
Speed Hack:​
[FONT=&quot]دارای دو قسمت هستش ، قسمت سمت راست همه تیک خورده و سمت چپ آخرین (سومین) گزینه تیک داره.

در ضمن این لینک دومی نوشته بود Deleted or not valid اما اولی رو داشتم و ریختم پیشه کناریا.
[/FONT]​

آخرین ویرایش:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
بابا دوستان زیاد تنظیمات نمی خواد دایرکس به نظر من 50 در صد بازی هستش دایرکس رو بزنید بعدش تنضیمات رو معمولی بزارید من که دستکاری کنم بعضی از بازی ها فریم میره بالای 100 و 200 شاید هم بیشتر ولی روی لیمیتید میزارم 60 تا ثابت حال میکنم وقتی گاد اف وار رو خوب میاره بدونید بقیه بازی ها رو چه جور میاره ولی خیلی حال میکنم از خود پلی دو هم بهتر میاره من خیلی مشکل داشتم همه بلای سرشون اوردم ولی اول باید ویندوز سون باشه دایرکس اپدیت شده باشه که بتونی مطلوب بازی کنی کسی سوالی داشت من در خدمتم

hamidk2

کاربر سایت
Dec 16, 2009
7
نام
حمیدرضا
آره منم بی خیال شدم چون با آزمون و خطا میشه به یه جاهایی رسید.

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
سلام من Gow 2 نسخه کامپیوتر رو که به صورت ایمیج هست از بازار خریدم وطبق دستورالعملش اجرا کردم ولی چندتا مشکل دارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم چون من اصلا با این شبیه ساز کار نکردم

1-اول بازی تا چند ثانیه صدا درسته بعد صدا میشه مثل صدایی که از ته چاه بیاد به صورت تیک دار
2-من متوسط 30 - 40 فریم گرفتم ولی سرعت بازی پایینه یعنی اسلو موشنه یه همچی چیزی
3- چه جوری میتونم تنظیمات گرافیک رو اعمال کنم که مثلا بازی رو رز 1280 -1024 ران بشه

سیستمم(لپ تاپ)
cpu =t7500 2.2 GHZ cor2duo
vga 8600m gt
ram 2gb

ممنون عذر میخام که سوالام کمی ابتدایی هست و شاید شما راهنمای کامل رو تو همین تتاپیک گذاشتید و من نتونستم تو این 300 صفحه پیدا کنم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر