آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
منظورتون رو کامل نفهمیدم . یعنی می گید که ارزش ارتقاء رو نداره؟ چون با ارتقاء می تونم بازیهای سال 2009 رو هم روان بازی کنم . هم بازیهای پی اس 2 رو .
کلا" کلافه موندم . من 300 تومن پول نقد دارم که برای ارتقاء کنار گذاشتم . حالا نمیدونم 360 بخرم خوبه یا سیستم رو ارتقا بدم ؟
به هر حال متوجه نشدم به نظر من فقط پولتو هدر میدی یعنی چی ؟
اگه ممکنه منو کمی راهنمایی کنید
فكر كنم PS2 رو ميگفتند
اگه از من هم بپرسيد همين رو ميگم چون شما اگه پولتون رو رو سيستمتون سرمايه گزاري كنيد بعدا مي تونيد باهاش هم بازي هاي PS2 رو هم GameCube و ... و به خصوص بازي هاي كامپيوتر رو بازي كنيد ولي اگه PS2 بخريد به نظر كار جالبي نمياد اونم با شرايط حالاييش ( از دور خارج شدنش ).
تازه اينم در نظر بگيريد كه شبيه سازي خيلي بهتر از اصل بازي رو به شما تحويل ميده و شما مي تونيد بازي هاي PS2 رو رو حالت FullHD اجرا كنيد و از كيفيت لذت ببريد.
در مورد 360 هم بايد بگم كه به خودتون بستگي داره.
از من بپرسيد ميگم سيستمتون كه خوبه پس يه 360 بهتر از يه سيستم يك مقدار قويتره.
بازم خودتون ميدونيد.
موفق باشيد.:cool:

JohnnyCage

کاربر سایت
Mar 4, 2009
60
نام
هادی
kolange_edalat2001 با سلام و درود فراوان بر شماو تشکر به خاطر این تاپیک ارزشمند
می خواستم خدمتتان عرض کنم که بنده تازه در این سایت عضو شده ام.و چند سالی هست که دنبال یه شبیه ساز درست و درمون برای پلی 2 میگشتم ولی هیچ کدام از اونهایی که من تهیه کردم کار نکردند، تا این که من با تاپیک شما روبه رو شدم و رفتم آخرین ورژن pcsx2 را از تاپیک شما به همراه بایوسها و پلاگینهای آن دانلود کردم.:cheesygri
شما گفته بودید به همراه راهنمای کامل، ولی من در اینها راهنمای فارسی ندیدم و از اونجایی که در ترجمه متون انگلیسی سر رشته ای ندارم در نهایت هیچگاه نمیتوانم با این موجود کار کنم.:(
در ضمن من همه پلاگینها و بایوسها را براش گذاشتم ولی هی این ارور را میداد:could not loaded plugin.:mad:و تازه جای همه قسمتها به جز قسمت بایوس و پلاگین را خالی میگذاشت و نمیشد چیزی براش تعریف کنی.:confused:
کلام آخر:از شما خواهش و تمنا میکنم یک راهنمای فارسی جامع و کامل را برای کار با این شبیه ساز و قلقهایش را در سایت قرار دهید.(از همون اول که دی وی دی بازی را گذاشتیم تا اونجا که برسیم به اجرای بازی.شما با این کارتون دل تمام دوستان مرا و خیلی های دیگر را برای کار با این شبیه ساز شاد میکنید،بخصوص برای اجرای resident:veronica x,god of war,....):love:
خدا خیرتان دهد بابت کمکتون!

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
اول به اون دوستی که می خواد ps2 بگیره بگم که 360 بگیر عمرا پشیمون شی!! نهایت لذت بازی با 360 ته!! یه موقع سیستم ارتقاع ندی!! 360 بگیر پولتم تو جیبت می مونه و بهترین بازی هایی رو که تو پی سی عمرا ندیدی تجربه کن. من و هرکی که 360 رو از نزدیک بازی کرده به این نتیجه رسیده. من اینقدر پول پای کامپیوتر ریختم آخرشم هیچ. ولی حالا که 360 دارم تا چند سال پول خرج نمی کنم برای ارتقاع.

دوستان من dll های Runtime دایرکت ایکس November 2008 رو می خوام. آخرین ورژن برنامه بدون اون کار نمی کنه و حجم دانلود همش از سلیت مایکروسافت زیاده. یکی لطف کنه از دایرکت ایکس دانلود شدش فایل های حاوی dll های Runtime مال November 2008 رو از پوشه ی دایرکت ایکس برام جدا آپلود کنه تا مجبور نشم برنامه رو کنار بگزارم.
منتظریم. و امید وارم متوجه منظورم شده باشید.

اميدوارم اين كارتون رو راه بندازه:
http://rapidshare.com/files/207822552/Nov08-DX.rar.html
MD5: AB97CDC61AF70CF7310328214D24FAB6
موفق باشيد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
منظورتون رو کامل نفهمیدم . یعنی می گید که ارزش ارتقاء رو نداره؟ چون با ارتقاء می تونم بازیهای سال 2009 رو هم روان بازی کنم . هم بازیهای پی اس 2 رو .
کلا" کلافه موندم . من 300 تومن پول نقد دارم که برای ارتقاء کنار گذاشتم . حالا نمیدونم 360 بخرم خوبه یا سیستم رو ارتقا بدم ؟
به هر حال متوجه نشدم به نظر من فقط پولتو هدر میدی یعنی چی ؟
اگه ممکنه منو کمی راهنمایی کنید

[FONT=&quot]دوست عزیز منظورم این بود که نرو PS2 [/FONT][FONT=&quot]بخر با همین شبیه ساز راحت میتونی بازیهارو ران کنی و سیستمت هم برای این کار خیلی خوبه اگه میخوای با پولت کاری کنی سیستمتو ارتقاع بده ;)
[/FONT]​

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
اول به اون دوستی که می خواد ps2 بگیره بگم که 360 بگیر عمرا پشیمون شی!! نهایت لذت بازی با 360 ته!! یه موقع سیستم ارتقاع ندی!! 360 بگیر پولتم تو جیبت می مونه و بهترین بازی هایی رو که تو پی سی عمرا ندیدی تجربه کن. من و هرکی که 360 رو از نزدیک بازی کرده به این نتیجه رسیده. من اینقدر پول پای کامپیوتر ریختم آخرشم هیچ. ولی حالا که 360 دارم تا چند سال پول خرج نمی کنم برای ارتقاع.

دوستان من dll های Runtime دایرکت ایکس November 2008 رو می خوام. آخرین ورژن برنامه بدون اون کار نمی کنه و حجم دانلود همش از سلیت مایکروسافت زیاده. یکی لطف کنه از دایرکت ایکس دانلود شدش فایل های حاوی dll های Runtime مال November 2008 رو از پوشه ی دایرکت ایکس برام جدا آپلود کنه تا مجبور نشم برنامه رو کنار بگزارم.
منتظریم. و امید وارم متوجه منظورم شده باشید.

اول اینکه اینجا تایپیکی نیست که درباره کنسول بحث بشه از این اسپمها نده
و در مورد dx 2008 با dll خالی کارت راه نمیوفته مثلا بخوای بری d3dx9_40 رو فقط دان کنی ورژنهای جدید gsdx رو نمیتونی بیاری باید حتما dx9 2008 رو کامل نسب کنی

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
kolange_edalat2001 با سلام و درود فراوان بر شماو تشکر به خاطر این تاپیک ارزشمند
می خواستم خدمتتان عرض کنم که بنده تازه در این سایت عضو شده ام.و چند سالی هست که دنبال یه شبیه ساز درست و درمون برای پلی 2 میگشتم ولی هیچ کدام از اونهایی که من تهیه کردم کار نکردند، تا این که من با تاپیک شما روبه رو شدم و رفتم آخرین ورژن pcsx2 را از تاپیک شما به همراه بایوسها و پلاگینهای آن دانلود کردم.:cheesygri
شما گفته بودید به همراه راهنمای کامل، ولی من در اینها راهنمای فارسی ندیدم و از اونجایی که در ترجمه متون انگلیسی سر رشته ای ندارم در نهایت هیچگاه نمیتوانم با این موجود کار کنم.:(
در ضمن من همه پلاگینها و بایوسها را براش گذاشتم ولی هی این ارور را میداد:could not loaded plugin.:mad:و تازه جای همه قسمتها به جز قسمت بایوس و پلاگین را خالی میگذاشت و نمیشد چیزی براش تعریف کنی.:confused:
کلام آخر:از شما خواهش و تمنا میکنم یک راهنمای فارسی جامع و کامل را برای کار با این شبیه ساز و قلقهایش را در سایت قرار دهید.(از همون اول که دی وی دی بازی را گذاشتیم تا اونجا که برسیم به اجرای بازی.شما با این کارتون دل تمام دوستان مرا و خیلی های دیگر را برای کار با این شبیه ساز شاد میکنید،بخصوص برای اجرای resident:veronica x,god of war,....):love:
خدا خیرتان دهد بابت کمکتون!

دوست عزیز اول به شما خوش امد میگم دوم اینکه شما بگو داری با چه ورژنی کار میکنی و نوع سیستمت چیه؟ در مورد این ارور که میدونی میگه نمیتونی پلاگینهاتو پیدا کنه شما باید پلاگینهارو در پوشه پلاگین بریزی و بایوس رو در پوشه بایوس به جزع pcsx2 بقیه باید تو پوشهای مخصوص خوذشون باشن و شما بهتر برای بهتر بازی کردن از بازیت image بگیری در مورد اموزش هر ورژن جدیدی که میاد تغییراتی میکنه که نمیشه یک اموزش خواص رو برای بازیها داد و تنظیمات هر بازی متفاوت هست البته تنظیماتی که بهتر و با سازگاری بیشتر باشه و نکته: dll 38و 39 دان کن در مورد بازیات هم هر دو راحت ران میشن PCSX2 9.6 رو هم دان کن در صفحه اول پلاگین جدیدشو گزاشتم به همراه سایت اصلی ;) مشکلی بود بگو

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
سلام.اول از همه بگم که لینک دانلود برنامه پاک شده.:biggrin1:

چندتا سوال داشتم.حجم این برنامه و دم و دستگاهش کلا چقدره؟فقط گاد آو وار میشه باهاش بازی کرد؟لیستی از بازی هایی که میشه درست بازی کرد نیست.با سیستم من مشکل نداره؟
cpu e6550
gerafik 4850
ram 3 gig
مرسی

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
سلام.اول از همه بگم که لینک دانلود برنامه پاک شده.:biggrin1:

چندتا سوال داشتم.حجم این برنامه و دم و دستگاهش کلا چقدره؟فقط گاد آو وار میشه باهاش بازی کرد؟لیستی از بازی هایی که میشه درست بازی کرد نیست.با سیستم من مشکل نداره؟
cpu e6550
gerafik 4850
ram 3 gig
مرسی

سلام لینک کدوم برنامه پاک شده ؟ برای بازی کردن اول باید بری PCSX2 9.6 رو دان کنی از اینجا حجم 2MG بازی GOW1 رو میتونی بازی کنی و وقتی دان کردی نیاز به بایوس داری که من در صفحه اول به همراه پلاگینهای جدیدش گزاشتم اونها هم باد دان کنی لیست هم در پوشه خود برنامه هست البته برای ورژنهای قدیمیه برای اینکه ببینی کدوم بازی میاد برو به اینجا اسم بازیت تایپ کن ببین http://www.pcsx2.net/compat.php?c=key
اینم از لینک برنامه
DOWNLOAD

آخرین ویرایش:

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
اول اینکه اینجا تایپیکی نیست که درباره کنسول بحث بشه از این اسپمها نده
و در مورد dx 2008 با dll خالی کارت راه نمیوفته مثلا بخوای بری d3dx9_40 رو فقط دان کنی ورژنهای جدید gsdx رو نمیتونی بیاری باید حتما dx9 2008 رو کامل نسب کنی
سلام فرهاد جان . نه حتما نیازی نیست dx9 2008 نصب شه ! صرفا همون dll ها تو پوشه شبیه ساز کپی شه شبیه ساز بالا میاد!
ابته دوستان توجه داشته باشن که بالا اومدن یه چیزه سرعت و هنگ نکردن و ایراد تو شبیه ساز یه چیز دیگه! وقتی عنوان میشه بروز کنید سعی کنید حتما این کارو انجام بدید! اگر اگر اگر واقعا نمیتونید از اون dll ها استفاده کنید!
من میبینم اگه حجمشون زیاد نشد سعی میکنم آپلود کنم ! البته تو صفحه های قبلی قبلا لینکشو دادم 10 15 صفحه قبل رو نگاه کنید! ( یا برید پست های که دادم تو این تاپیک رو ببینید حتما اون لینک ها رو پیدامیکنید)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
سلام فرهاد جان . نه حتما نیازی نیست dx9 2008 نصب شه ! صرفا همون dll ها تو پوشه شبیه ساز کپی شه شبیه ساز بالا میاد!
ابته دوستان توجه داشته باشن که بالا اومدن یه چیزه سرعت و هنگ نکردن و ایراد تو شبیه ساز یه چیز دیگه! وقتی عنوان میشه بروز کنید سعی کنید حتما این کارو انجام بدید! اگر اگر اگر واقعا نمیتونید از اون dll ها استفاده کنید!
من میبینم اگه حجمشون زیاد نشد سعی میکنم آپلود کنم ! البته تو صفحه های قبلی قبلا لینکشو دادم 10 15 صفحه قبل رو نگاه کنید! ( یا برید پست های که دادم تو این تاپیک رو ببینید حتما اون لینک ها رو پیدامیکنید)

سلام مستر جان اینو میدونم برای ران کردن GSDX های جدید گفتم باید DX9 رو دان کنه خوشحال اومدی

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
سلام لینک کدوم برنامه پاک شده ؟ برای بازی کردن اول باید بری PCSX2 9.6 رو دان کنی از اینجا حجم 2MG بازی GOW1 رو میتونی بازی کنی و وقتی دان کردی نیاز به بایوس داری که من در صفحه اول به همراه پلاگینهای جدیدش گزاشتم اونها هم باد دان کنی لیست هم در پوشه خود برنامه هست البته برای ورژنهای قدیمیه برای اینکه ببینی کدوم بازی میاد برو به اینجا اسم بازیت تایپ کن ببین http://www.pcsx2.net/compat.php?c=key
اینم از لینک برنامه
DOWNLOAD
لینکی که صفحه اول بود پاک شده.
http://www.pcsx2.net/files/12025
خوب حجم بقیش باهم چقدره؟می خوام ببینم ارزش وقتشو داره؟

AliyerEdon

کاربر سایت
Sep 7, 2008
75
نام
علی زنجیران
آقا یکی این Dll های لعنتی رو بزاره. حتما مالNovember 2008 باشه.

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
من متوسط سرعت فریم 48 گرفتم ولی مشکل اصلیم تنظیمات کنترل ـه که نمیتونم جهت ها رو روی کنترولر تعریف کنم ولی بقیه دکمه هاشو می شناسه. تو متال گیر 3 هم دکمه ضربدر عمل نمیکنه حتی روی کی بورد.
راهی برا اینا نیس:D

MAHDIPSP

کاربر سایت
Jul 27, 2008
86
سلام تشکر از همه بابت این انجمن خوب
اگر لطف کنید راهنمای بازی god of war 1, 2 با تنظیمات بزارید ممنون میشم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر