آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
دیدی گفتم اشتبه می کنی... ورژن شما مربوط به نسخه 0.9.4 ه عزیزم.. برو با اون ورژن اجرا کن حتما کار می کنه.. یه موضوع دیگه رو که نباید اصلا فراموش کنی اینه که این نسخه 0.9.5 ی که میدن بیرون beta ست.. اون نسخه ای که تو قسمت compatibility قرار می گیره به عنوان نسخه 0.9.5 ، به این معنی ه که ورژن اصلیش هنوز نیومده و می تونه با بتا هم فرق داشته باشه.. چرا ؟ چون امکان داره بتا رو بدن و یه ماه دیگه هم خبری از بتای دیگه نباشه.. انوقت ممکنه اون 0.9.5 ی که نوشته کار می کنه مربوط به همون یه ماه کارشون رو این شبیه ساز بوده باشه.. پس هر چیزی که تو قسمت compatibility نوشته با نسخه های بتا سازگار نیست..
اینو فراموش نکن.. اما نکاتی که می تونه کمک کنه ایناست:

1. پلاگین دی وی دی رو عوض کن.
2. اول خود دیسک رو اجرا کن بعد از ایمیج استفاده کن تا مطمئن شی ایمیجی که گرفتی پر از ارور نباشه که شبیه ساز نتونه اجراش کنه..
3. سعی کن دو تا ورژن داشته باشی و مطمئن شی که اشکال از نسخه های شبیه سازه.. مثلا هم رو 0.9.4 امتحان کن و هم رو 0.9.5
4. تمام احتمالات رو در نظر بگیر.. یعنی اینکه اگه می دونی واقعا کار می کنه با پلاگین ها ور برو..
1.گفتم که.من همه پلاگین ها رو تست کردم.
2.این کار رو هم کردم.دی وی دی هم نو هست.
3.شما میگی 2 تا من میگم 20 تا!!!. حجم فولدر PCSX شده 120MB ! به خاطر پلاگین ها و ورژن هایی که ریخم توش.
4. توی سایت Youube ویدئوی تکن رو دیدم که با PCSX شبیه سازی کردن وطرف داشت بازی میکرد.البته احتمال fake بودن هم هست ولی یه جورایی واقعی به نظر میرسید.چون فریم ریتش پایین بود.یه جورایی slowmotion بود.
در ضمن اگه امکانش هست خودتون این DVD رو تهیه کنید و یه کمی هم شما باهاش دست و پنجه نرم کنید!

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
خب کاری نداره... برو ورژن دیگه شو تهیه کن.. این که این همه دردسر نداره..

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
فرهاد جان.. این حرفتو تو امضای یکی پیدا کردم اما لینکش ربطی بهش نداشت.. میشه لینکشو بدی ؟

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
دقیقا همین الان نسخه شما رو امتحان کردم و با 0.9.5 بلافاصله تیتر اولش Namco رو نشون داد و هیچ مشکلی نداشت..
احتمالات:

1. دی وی دی شما خرابه.. پلی 2 داری ؟ برو روش تست کن..
2. تنظیمات سی پی یو رو تو حالت نرمال بذار و از Dual Core Mode هم استفاده نکن..
3. دیگه نمی دونم.. چون این بازی اصلا مشکلی نداره..

شما اولین باره که این شبیه ساز رو امتحان می کنید یا نه.. ؟ بازی های دیگه رو هم اجرا کردین و مشکلتون فقط همین بازیه ؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
فرهاد جان.. این حرفتو تو امضای یکی پیدا کردم اما لینکش ربطی بهش نداشت.. میشه لینکشو بدی ؟

دوست عزیز سرنوشت جان نمیدونم این حرف منو در کدوم تایپیک دیدی ولی اینو بدونید نیازی

به دروغ نیست که بگم منو از سایت ngemu بیرون کردند به خاطر اینکه به ایرانی دبودنم

افتخار کردم اون تاپیکو پیدا کنم میزارم

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
یادم میاد وقتی میرفتم emulator epsx رو دان کنم تو همین ngemu
(ps1 ) یه جا اون بالا نوشته بود ps2 emulator واسه خیلی ساله
خندم میگرفت که مگه میشه با cpu 32biti بشه ps2 بازی کرد
ولی شد دوستان pc رو دسته کم گرفتن حالا که dx10 هم اومده
شما فکر میکنید ps3 خیلی قوله نه عزیزان من ps3 هیچی نیست
مقابل pc درسته cpu 8هسته ای داره شما فکر میکنید ps2 که 128 bit بود ما داریم با 32 bit تازه با بهترین کیفیت بازی میکنیم فقط برنامه نویسیش سخته ماها فکر میکنیم cpu 64 biti داریم در اضل
داره با همون 32 bit کار میکنه شما فکر میکنید تا دوسال دیگه یا کمتر pc هینجوری میمونه 8 هسته ای نمیاد؟ یا با همین 4هسته ای که اومده نمیشه بازی کرد ps4 رو گفتن در سال 2014 یا دیرتر میدن بیرون تا اون موفعه میدونید pc چه قولی میشه نشستید خونه
بدون هزینه ای با 5mg برنامه ps2 بازی میکنی نا امید نباشید یه روز
به این حرفم میرسید کدوم از شما فکرشو میکرد یه رو ps2 رو pc بازی کنه هیچکس ولی شد به امید اون روز :horse:
زشیر شتر خوردنو سوسمار عرب را به جایی رسانیده که تاج و تخت
کیانی ارزو میکند ایییی تفو بر تو ای چرخ گردون تفو

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
اینام از sound شده است که میزارم zerofrog هم اپ میزارم بعدا pcsx2 9.5 359 هست که
میزارم:arrowd:

Attachments

• rev 356 PEOPS SPU2 1.9.0.rar
    61.4 KB · مشاهده: 23
  • rev 357 ZeroSPU2 0_1.4.6.rar
    123.9 KB · مشاهده: 31

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
دقیقا همین الان نسخه شما رو امتحان کردم و با 0.9.5 بلافاصله تیتر اولش Namco رو نشون داد و هیچ مشکلی نداشت..
احتمالات:

1. دی وی دی شما خرابه.. پلی 2 داری ؟ برو روش تست کن..
2. تنظیمات سی پی یو رو تو حالت نرمال بذار و از Dual Core Mode هم استفاده نکن..
3. دیگه نمی دونم.. چون این بازی اصلا مشکلی نداره..

شما اولین باره که این شبیه ساز رو امتحان می کنید یا نه.. ؟ بازی های دیگه رو هم اجرا کردین و مشکلتون فقط همین بازیه ؟

من هم Namco رو میبینم. بعدش یه سری تصاویر سه بعدی فضایی میاد و مینیویسه Loading و وقتی لود شد مینیویسه press start و استارت رو که میزینم، صفحه سیاه میشه.

1.PS2 ندارم. ولی ایمیج گرفتم بدسکتور نشون نداد.
2.باشه تست میکنم.
3.خیلی ممنون!

تقریبا تازه کارم.قبلا هم با 9.4 بازی bullet proof 50 cent رو اجرا کردم. ولی سیستمم ضعیف بود و خیلی کند اجرا میشد .تصویر هم خیلی قاطی پاطی بود. بیخیال شدم. ولی روی این سیستم جدید اولین باره که یه بازی میخوام اجرا کنم.

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
دوست عزیز سرنوشت جان نمیدونم این حرف منو در کدوم تایپیک دیدی
حرفتو جایی ندیدم.. چرا متوجه منظورم نمی شی گفتم تو امضای یکی از اعضاء ngemu دیدم..

ولی اینو بدونید نیازی به دروغ نیست که بگم
من کی گفتم تو دروغ می گی ؟ فرهاد جان خودتی ؟ دارم با خودت صحبت می کنم ؟ :eek:
چی داری می گی.. تمام اون حرفام نشان از تعجب خودم بود.. نه اینکه بخوام حرفاتو دروغ بدونم.

منو از سایت ngemu بیرون کردند به خاطر اینکه به ایرانی دبودنم افتخار کردم
بگو کدوم قسمت بود تا برم آنچنان دفایی ازت بکنم که حال کنن.. من خیلی اوقات شده باهاشون در افتادم تا حد بن شدن هم رفتم اما بلدم چیکار کنم کهبنم نکنن... تقریبا با همه مدیراشون در افتادم.
ولی اشتباه کردی به ایرانی بودنت نازیدی.. اونا ما رو تروریست می دونن.. باید خودتو از ایران امروز جدا می کردی و می گفتی هیچکی از این وضعیت راضی نیست.. اینجا بود که کلاس خودتو بالا می بردی.. تویی که اومدی گفتی من به ایرانی بودنم می بالم، دقیقا تو رو یه تروریست به شمار آوردن.. به نظرم اشتباه محض کردی..
حالا لینکشو بهم بده تا برم از خودت و خودم و خودمون دفاع کنم.. می خوام بهشون بگم که ما از این وضعیت راضی نیستیم لطفا بهمون برچسب نزنین...

اون تاپیکو پیدا کنم میزارم
حداقل بگو تو کدوم قسمت بود...

من هم Namco رو میبینم. بعدش یه سری تصاویر سه بعدی فضایی میاد و مینیویسه Loading و وقتی لود شد مینیویسه press start و استارت رو که میزینم، صفحه سیاه میشه.

1.PS2 ندارم. ولی ایمیج گرفتم بدسکتور نشون نداد.
2.باشه تست میکنم.
3.خیلی ممنون!

تقریبا تازه کارم.قبلا هم با 9.4 بازی bullet proof 50 cent رو اجرا کردم. ولی سیستمم ضعیف بود و خیلی کند اجرا میشد .تصویر هم خیلی قاطی پاطی بود. بیخیال شدم. ولی روی این سیستم جدید اولین باره که یه بازی میخوام اجرا کنم.
داداش گرفتی ما رو ؟ نه خداییش گرفتی ما رو ؟
بازی رو تا جایی اجرا می کنه بعدش می گی فقط صفحه سیاه نشون میده ؟ خب این دال بر اینه که این ریجن مشکل داره و تا همونجا نشون میده.. اونی هم که نوشته 0.9.4 playable چرت گفته چون من خیلی رو 0.9.4 امتحان کردم تا همونجا اجرا شد.

تنها کاری که می تونی بکنی اینه که ریجنشو عوض کنی.. 200 درصد هم کار می کنه...

بچه ها خواهشا اگه مشکلی براتون پیش میاد دقیقا توضیح بدین که چه اتفاقی میافته.. اینجا من فکر کردم صحنه از همون اول سیاه ه..

یادم میاد وقتی میرفتم emulator epsx رو دان کنم تو همین ngemu
(ps1 ) یه جا اون بالا نوشته بود ps2 emulator واسه خیلی ساله
خندم میگرفت که مگه میشه با cpu 32biti بشه ps2 بازی کرد
ولی شد دوستان pc رو دسته کم گرفتن حالا که dx10 هم اومده
شما فکر میکنید ps3 خیلی قوله نه عزیزان من ps3 هیچی نیست
مقابل pc درسته cpu 8هسته ای داره شما فکر میکنید ps2 که 128 bit بود ما داریم با 32 bit تازه با بهترین کیفیت بازی میکنیم فقط برنامه نویسیش سخته ماها فکر میکنیم cpu 64 biti داریم در اضل
داره با همون 32 bit کار میکنه شما فکر میکنید تا دوسال دیگه یا کمتر pc هینجوری میمونه 8 هسته ای نمیاد؟ یا با همین 4هسته ای که اومده نمیشه بازی کرد ps4 رو گفتن در سال 2014 یا دیرتر میدن بیرون تا اون موفعه میدونید pc چه قولی میشه نشستید خونه
بدون هزینه ای با 5mg برنامه ps2 بازی میکنی نا امید نباشید یه روز
به این حرفم میرسید کدوم از شما فکرشو میکرد یه رو ps2 رو pc بازی کنه هیچکس ولی شد به امید اون روز
فرهاد جان اولا یه خواهشی که ازت دارم اینه که لطف کن برای هر جمله نقطه بذار.. واقعا خوندن رو سخت می کنه و در مورد حرفت باید بگم که کاملا باهات مخالفم ..
اگرم یه روزی بشینن یه همچین کاری بکنن اون موقع من 50 سالمه.. نمی گم نمی شه ولی خیلی خیلی طول می کشه.. برنامه برای پلی 3 نوشتن که کار هر کسی نیست.. پلی 2 ش رو هنوز موندن.
با 7 تا پلی 3 میشه یه ابر رایانه درست کرد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
اینم از اخرین ورژن pcsx2 9.5 359 ;) و ورژن اپدیت شده zerofrog
:biggrin1:

دوستان وقطی این برنامهارو دان میکنند نظراتشونو هم بابت کارایی

اینا بگن ممنون میشم :love:

Attachments

• PCSX2 0.9.5 rev 359.rar
    718.4 KB · مشاهده: 117
  • rev 355 ZeroGS 0.97.1.rar
    340.2 KB · مشاهده: 48
آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
نکته مهم

دوستان عزیز سلام نکته ای که میخوام بگم در مورد pcsx2 9.5 359 و قدیمی ترش هست .

این شبیه سازا که تازه میسازن بیشتر به سرعت این برنامه پرداختند که برای این کار

توضیحاتی که در این مورد میدم حتما عمل کنید تا به نتیجه برسید مثل من ;):love:

1 ) gsdx 1.8 رو انتخاب کنید و wait synse رو خاموش کنید
2) به قسمت cpu رفته و نوع فریم limit خود رو به گزینه چهارم ببرید (vuskip) البته در خود بازی هم با زدن دکمه f4 این کارو بکنید .
3) بعد وارد بازی شوید در بازی شما دچار پرپر در صفحه میشوید یا رنگ بازی به هم میخورد
وقتی این اتفاق افتاد شما با زدن دکمه f5 که 6 مدل است نوع interlacing تغییر میدید اینقدر
میزنید که تصویر درست شود البته بیشتر از 6 دفعه نمیتونید :biggrin1: که این کار به شما 25/30 فریم مدهد به امیذ موفقیت
دوستان اگر امتحان کردند و نتیجه گرفتند بگن

pcsx2.PNG
ps2 زنده
است

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
finalfantasyversusxiii.jpg
یه روز بازیش میکنم با PCSX3 :biggrin1::love:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من این مطلبی را که گفتی امتحان کردم ومنظورت اینه که علاوه بر اون فریم ریت که داریم این فریم اضافه میشه؟!اگر اینطور باشه ماله من تغییر نکرد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر