آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
اره farbodkain جان xp دارای dx10 هست ونیازی به vista ندارید و اگر یک کارت گرافیگ dx10

دار داشته باشید pcsx2 رو با plugins dx10 ران کنید سرعت و کیفیت عالی میگیرید ;)

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
منظورم اینه که اون همه تبلیغی که این تیم برای نسخه 64 بیتی داشت چی شد خوب اینا میان یه سری اشکالات برنامه رو برطرف میکنن به اسم public beta وهر چند وقت اون رو ارائه میکنن وهر دفعه نسخه جدید میاد که سرعتش نسبت به قبلی کمتره از نظر فریم ...
فکر کنم این مغز متفکر زیرو فراگ به بن بست خورده :)

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
سلام.
من نمیتونم Tekken5 رو اجرا کنم.در حالی که توی لیست خود PCSX2 نوشته Playable.
بعد از لود شدن و فشار دادن استارت یه صفحه سیاه میاد و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته و توی اون یکی صفحه،یه سری نوشته خیلی سریع رد میشه و تمومم نمیشه.در ضمن سیستم من اینه:
CPU:E4500Core2Duo
VGA:7600GS
Ram:2Gig
-----------------
ورژن شبیه ساز:357

لطفا اگه امکانش هست بگید آیا من میتونم این بازی رو اجرا کنم یا نه؟ و اگه بله،چه تنظیمات و پلاگینهایی رو به کار ببرم.

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام.
من نمیتونم Tekken5 رو اجرا کنم.در حالی که توی لیست خود PCSX2 نوشته Playable.
بعد از لود شدن و فشار دادن استارت یه صفحه سیاه میاد و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته و توی اون یکی صفحه،یه سری نوشته خیلی سریع رد میشه و تمومم نمیشه.در ضمن سیستم من اینه:
CPU:E4500Core2Duo
VGA:7600GS
Ram:2Gig
-----------------
ورژن شبیه ساز:357

لطفا اگه امکانش هست بگید آیا من میتونم این بازی رو اجرا کنم یا نه؟ و اگه بله،چه تنظیمات و پلاگینهایی رو به کار ببرم.

دوست عزیز من مثل استاد Kolang...,سرنوشت با تجربه نیستم اما شما مطمئنی که همون ورژنی و رجیون که توی سایت گفته داری؟و شما نگفتی اون نوشته ها چی هستن؟یک نمونش را بزاری بهتر میشه مشکلت را حل کرد.صد البته با کمک دوستان

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
دوست عزیز من مثل استاد Kolang...,سرنوشت با تجربه نیستم اما شما مطمئنی که همون ورژنی و رجیون که توی سایت گفته داری؟و شما نگفتی اون نوشته ها چی هستن؟یک نمونش را بزاری بهتر میشه مشکلت را حل کرد.صد البته با کمک دوستان
ریجنش رو نمیدونم. چون رو DVD هیچی ننوشته.Error هم اینه:
sebf9itz5d1fuchf9s1h.jpg

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
دقیقا همینیه که گفتی..
این مشکل زمانی اتفاق می افته که شبیه ساز نمی تونه محتوی دیسک رو شناسایی کنه و یا به اصطلاح بخونه..

ریجنش رو نمیدونم. چون رو DVD هیچی ننوشته.Error هم اینه:
خب کاری نداره.. داخل دیسک رو نگاه کن..
بگرد توش باید یه فایلی باشه که ریجنش نوشته شده باشه..

راستی فرهاد جان چقدر زود آپدیت رو میذاری..:p

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
Tekken 5 SCES 53202 E PS2 Intro
--------------------------------------------------------------------------------
0.9.2
Tekken 5 SLPS 25510 J PS2 Ingame
--------------------------------------------------------------------------------
0.9.4
Tekken 5 SLUS 21059 U PS2 Ingame

البته اینی که گذاشتم ورژن جدید نیست...

چند تا نکته:

1. می تونه مشکل از ورژن Unofficial ش باشه.. یعنی همین ورژن های بتایی که میدن بیرون.. یه چیزی رو درست می کنن و باعث میشن یه چیز دیگه خراب بشه.. به هر حال کار شبیه ساز کار هر کسی نیست.
2. این یکی خیلی جالبه.. با عوض کردن پلاگین DVD می تونی بعضی بازی ها رو اجرا کنی یا بهتر اجرا کنی.. این چیزیه که خودم تجربه کردم.. بارها تو قسمت compatibility رفتم و دیدم که نوشته مثلا فلان بازی Intro اما من تا مرز Ingame هم پیش رفتم..

این موضوعات رو چک کن حتما جواب می گیری.

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
اینو تو خود سایت زده:
Tekken 5 SCES 53202 E PS2 Playable 0.9.5
Tekken 5
Tekken 5 SLPS 25510 J PS2 Playable 0.9.5
Tekken 5
Tekken 5 SLUS 21059 U PS2 Playable 0.9.4
پس فکر نکنم مشکل ریجن داشته باشم.اینم فایل های داخل دیسک:
st3yywavs68usu0u81eu.jpg

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
منظورم اینه که اون همه تبلیغی که این تیم برای نسخه 64 بیتی داشت چی شد خوب اینا میان یه سری اشکالات برنامه رو برطرف میکنن به اسم public beta وهر چند وقت اون رو ارائه میکنن وهر دفعه نسخه جدید میاد که سرعتش نسبت به قبلی کمتره از نظر فریم ...
فکر کنم این مغز متفکر زیرو فراگ به بن بست خورده :)

دوست من یه خورده هم شما وژدان داشته باشید این win 64 bit هست و سازگاری اون با این خیلی سخته این ویندوز همینجوری مشکل داره و جواب پش نداده گفتم ورژن 64BITI این شبیه
ساز هم ساختن و اگه بخوایی میزارم در مورد سرعت چطور میگید که در هر نسخه که میدن
بیرون کمبود FRAME پیدا میکنید اینو باید به شما من یاداوری کنم هر ورژن جدیدی که میدن
خصوصیاته قبلی رو هم داره یعنی اگه در 349 مثلا TEKKEN PLABLE بوده در 351 این همون کارایی و خیلی بهتر شده شما ببین همین PCSX2 351 دیگه مشکلی در IPU نداریذ (VIDEO GAME)
شما در عرض همین یکی دو ماه ببین چه تغییرات بزرگی در این برنامه شده و در مورد زیرو فراگ
طبق اخرین خبری که داشتم داره روی شبیه ساز جدیدی که تو راهه نسخه جدید میده :love:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
در اخرین خبر Refraction
oldnews.jpg
در سایت NGEMU گفت که با بهترین برنامه نویسان

جهان میخوان PCSX3 رو راه بندازن
:biggrin1:

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
با تشکر از شما عدالت وسرنوشت منظورم این نبود که اینا برای pcsx2 زحمت نمی کشن

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
حالا که دیگه کم کم دارن میرسن به پایان عمر ps2 چرا این سونی بیخیال نمیشه خودش یک شبیه ساز بده؟

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,436
نام
رضا چشمی
در اخرین خبر Refraction
oldnews.jpg
در سایت NGEMU گفت که با بهترین برنامه نویسان

:biggrin1:

با سلام به همه دوستان و با تشکر ویژه از جناب kolange_edalat2001
خبر جالبی بود با توجه به اینکه در سال 2008 هستیم و بعد از گذشت نزدیک به هشت سال از ارائه PS2 کماکان از شبیه ساز کامل این کنسول خبری نیست کمی این ایده غیر معقول و بلند پروازانه به نظر می رسه

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
Tekken 5 SCES 53202 E PS2 Intro
0.9.2
Tekken 5 SLPS 25510 J PS2 Ingame
0.9.4
Tekken 5 SLUS 21059 U PS2 Ingame

البته اینی که گذاشتم ورژن جدید نیست...

چند تا نکته:

1. می تونه مشکل از ورژن Unofficial ش باشه.. یعنی همین ورژن های بتایی که میدن بیرون.. یه چیزی رو درست می کنن و باعث میشن یه چیز دیگه خراب بشه.. به هر حال کار شبیه ساز کار هر کسی نیست.
2. این یکی خیلی جالبه.. با عوض کردن پلاگین DVD می تونی بعضی بازی ها رو اجرا کنی یا بهتر اجرا کنی.. این چیزیه که خودم تجربه کردم.. بارها تو قسمت compatibility رفتم و دیدم که نوشته مثلا فلان بازی Intro اما من تا مرز Ingame هم پیش رفتم..

این موضوعات رو چک کن حتما جواب می گیری.

من با تمام پلاگین هایی که داشتم ، امتحان کردم.هیچ تغییری نکرد.از دید وی دی ایمیج هم گرفتم.با چند نوع پسوند.نشد که نشد! توی Error بالای صفحه مینویسه patch not found.... قضیه ی پچ چیه؟ شاید اگه پچش رو گیر بیارم مشکل حل بشه. آقا به دادم برسید.بد جوری تو کف موندم.:crying1:

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
اینو تو خود سایت زده:
Tekken 5 SCES 53202 E PS2 Playable 0.9.5
Tekken 5
Tekken 5 SLPS 25510 J PS2 Playable 0.9.5
Tekken 5
Tekken 5 SLUS 21059 U PS2 Playable 0.9.4
پس فکر نکنم مشکل ریجن داشته باشم.اینم فایل های داخل دیسک:

دیدی گفتم اشتبه می کنی... ورژن شما مربوط به نسخه 0.9.4 ه عزیزم.. برو با اون ورژن اجرا کن حتما کار می کنه.. یه موضوع دیگه رو که نباید اصلا فراموش کنی اینه که این نسخه 0.9.5 ی که میدن بیرون beta ست.. اون نسخه ای که تو قسمت compatibility قرار می گیره به عنوان نسخه 0.9.5 ، به این معنی ه که ورژن اصلیش هنوز نیومده و می تونه با بتا هم فرق داشته باشه.. چرا ؟ چون امکان داره بتا رو بدن و یه ماه دیگه هم خبری از بتای دیگه نباشه.. انوقت ممکنه اون 0.9.5 ی که نوشته کار می کنه مربوط به همون یه ماه کارشون رو این شبیه ساز بوده باشه.. پس هر چیزی که تو قسمت compatibility نوشته با نسخه های بتا سازگار نیست..
اینو فراموش نکن.. اما نکاتی که می تونه کمک کنه ایناست:

1. پلاگین دی وی دی رو عوض کن.
2. اول خود دیسک رو اجرا کن بعد از ایمیج استفاده کن تا مطمئن شی ایمیجی که گرفتی پر از ارور نباشه که شبیه ساز نتونه اجراش کنه..
3. سعی کن دو تا ورژن داشته باشی و مطمئن شی که اشکال از نسخه های شبیه سازه.. مثلا هم رو 0.9.4 امتحان کن و هم رو 0.9.5
4. تمام احتمالات رو در نظر بگیر.. یعنی اینکه اگه می دونی واقعا کار می کنه با پلاگین ها ور برو..

به هر حال این ورژن شما تو 0.9.5 هنوز تست نشده پس خودتو خسته نکن.. اجرا نمی کنه..

دوست من یه خورده هم شما وژدان داشته باشید این win 64 bit هست و سازگاری اون با این خیلی سخته این ویندوز همینجوری مشکل داره و جواب پش نداده گفتم ورژن 64BITI این شبیه
ساز هم ساختن و اگه بخوایی میزارم در مورد سرعت چطور میگید که در هر نسخه که میدن
بیرون کمبود FRAME پیدا میکنید اینو باید به شما من یاداوری کنم هر ورژن جدیدی که میدن
خصوصیاته قبلی رو هم داره یعنی اگه در 349 مثلا TEKKEN PLABLE بوده در 351 این همون کارایی و خیلی بهتر شده شما ببین همین PCSX2 351 دیگه مشکلی در IPU نداریذ (VIDEO GAME)
شما در عرض همین یکی دو ماه ببین چه تغییرات بزرگی در این برنامه شده و در مورد زیرو فراگ
طبق اخرین خبری که داشتم داره روی شبیه ساز جدیدی که تو راهه نسخه جدید میده
یادمه وقتی این سوال رو از یکی از کدراش پرسیدم این جواب رو بهم داد که نسخه 64 بیتی یعنی اینکه ما بیایم دوباره کدها رو از اول برا 64 بیتی بنویسیم یا کانورت کنیم.. خب کار خیلی سختیه..

در اخرین خبر Refraction در سایت NGEMU گفت که با بهترین برنامه نویسان

البته از قبل سایتشم رزرو کردن به نام www.pcsx3.net

اما اینکه می خوان این کارو بکنن از محالاته..:eek::eek::eek:
یه لینک بده ببینم کجا اینو گفته..:eek:
خودمم همین الان دارم میرم دنبالش بگردم.. ببینید چطور چشم از حدقه زده بیرون.:eek:

با سلام به همه دوستان و با تشکر ویژه از جناب kolange_edalat2001
خبر جالبی بود با توجه به اینکه در سال 2008 هستیم و بعد از گذشت نزدیک به هشت سال از ارائه PS2 کماکان از شبیه ساز کامل این کنسول خبری نیست کمی این ایده غیر معقول و بلند پروازانه به نظر می رسه
البته شاید هم دور از ذهن نباشه چون تا 3- 4 سال آینده شاهد سی پی یوی 80 هسته ای خواهیم بود..;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر