آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
توجه توجه توجه :laughing:;)

یک برنامه ای دارم که میشه demo هر بازی رو بیرون اورد من خودم

39 تا از دموهای
FFXII بیرون اوردم براتون میزارم :cheesygri

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام استاد سرنوشت و kolange_edalat2001 من تونستم بازی Devil May Cry را اجرا کنم اما دوتا مشکل دارم هنوز صداش بطور عادی پخش نمیشه اما خیلی بهتر از قبل شده سرع فریم دوموها 60 است توی بازی 40-50 است ولی مشکل اینجاست که اصلا با گیم پد درست کار نمی کنه و با کیبورد اصلا حرکت نمی کنه اگر میشه من را راهنمایی کنید یک سوال دیگه هم داشتم آیا خوندن بازی از روی ISOبهتره یا از روی DVD منظور تاثیرش روی سرعت بازی است؟این هم Config های من
347svnpcsx2.exe
GSdx(MSVC 14.00,SSE2)0.1.8===>pixel Shader 3.0 ,Blend bff(برای لرزش تصویر)Texture
******ing,logarithmic Z
Sound=>ZeroSPU2 0.4.5===>Real time Mode
Bios=USA V2
اینهم PAD=>SSSPSX PAD Plugin 1.7.0
------------------------------------------------------
تونستم مشکل حرکت کردنش را درست کنم از
Plug-in LilyPad 0.9.1استفاده کردم اما صداش هنوز مشکل برطرف نشده

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
سلام جووونا میبینم که باز نمیبینم:laughing: farbodkain جان ببخشید که زودتر نیومدم کمک شما اگه از بازی image بگیری و اونو با برنامه deamontools باز کنی سرعت بهتری میگیری در مورد بازی devilهم
منم مثل شما صدای خوبی ندارم مشکل از ما نیست ;)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
pcsx2 9.5 349

بازم سلام به دوستان یه مدتی بود به علت مشکلاتی نبودیم و جدیدترین ورزن pcsx2 9.5 به دستم رسید که تغییرات در مواردی کرده
از جمله در قسمت ویدیو بازیها ;) این برنامه برای سرعت در بازیهاست که ورزن قدیمیشو گزاشته بودم این اخریشه که اومده هنوز تو سایت نزاشتند :laughing: من میزارم براتون :love: به توضیحاتی که در قبل دادم توجه کنید و انجام بدید :arrowd:

Attachments

• PCSX2 0.9.5 rev 349.rar
    711.5 KB · مشاهده: 72

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
PCSX2 0.9.5 rev 349 custom VU-SKIP for GSDX

اینم باز همون ورزن هست که میزارم فقط در سرعت و سازگاری با
فرق دارند
:biggrin1: که باید خودتون امتحان کنید بازیهایی که زیاد تاثیر ندارند
Kingdom Hearts
Tekken 4/5 Polygons/Field of View bugs - reported by Buratino
Xenosaga Ep. III - invisible 3D graphics - reported by oswald
Manhunt 2 PAL - black screen - reported by Player 1
Persona 3 - reported by user24687

dragon quest 8
Soul Calibur 3 NTSC - black screen - reported by Player 1
این بازیا در مورد برنامه بالا هم هست
نظر یادتون نرررررررررررره ه ه بای:love:

Attachments

• PCSX2 0.9.5 rev 349 custom VU-SKIP for GSDX.rar
    726.3 KB · مشاهده: 30

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام جووونا میبینم که باز نمیبینم:laughing: farbodkain جان ببخشید که زودتر نیومدم کمک شما اگه از بازی image بگیری و اونو با برنامه deamontools باز کنی سرعت بهتری میگیری در مورد بازی devilهم
منم مثل شما صدای خوبی ندارم مشکل از ما نیست ;)

خیلی ممنون از راهنماییت خیلی کمک کرد منظورم خوندن بازی از روی image خیلی بهتر از DVD است

big boss

کاربر سایت
Jul 17, 2006
88
توجه توجه توجه :laughing:;)

39 تا از دموهای
FFXII بیرون اوردم براتون میزارم :cheesygri
سلام
ممنون می شم این برنامه رو قرار بدی
من خیلی دنبال همچین چیزی بودم

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
سلام استاد سرنوشت و kolange_edalat2001 من تونستم بازی Devil May Cry را اجرا کنم اما دوتا مشکل دارم هنوز صداش بطور عادی پخش نمیشه اما خیلی بهتر از قبل شده سرع فریم دوموها 60 است توی بازی 40-50 است ولی مشکل اینجاست که اصلا با گیم پد درست کار نمی کنه و با کیبورد اصلا حرکت نمی کنه اگر میشه من را راهنمایی کنید یک سوال دیگه هم داشتم آیا خوندن بازی از روی ISOبهتره یا از روی DVD منظور تاثیرش روی سرعت بازی است؟این هم Config های من
347svnpcsx2.exe
GSdx(MSVC 14.00,SSE2)0.1.8===>pixel Shader 3.0 ,Blend bff(برای لرزش تصویر)Texture
******ing,logarithmic Z
Sound=>ZeroSPU2 0.4.5===>Real time Mode
Bios=USA V2
اینهم PAD=>SSSPSX PAD Plugin 1.7.0
------------------------------------------------------
تونستم مشکل حرکت کردنش را درست کنم از
Plug-in LilyPad 0.9.1استفاده کردم اما صداش هنوز مشکل برطرف نشده
یادتون باشه که این شبیه ساز هنوز به ورژن 1 نرسیده.. اینکه می تونین همینقدر با شبیه سازتون برید جلو خودش کلیه.. یاد اون دوران بخیر که دقیقا نیم ساعت صبر کردم تا به منوی بازی Resident Evil Code Veronica برسم.. اون موقع ورژن 6 بود.. الانم تو کفشم چون سیستم درست و حسابی ندارم.. بودجه دارم اما می خوام یه 360 بخرم.;)
و در مورد اینکه از دی وی دی بهتر اجرا میشه یا از Iso خودم شخصا معتقدم که سرعت اجراشون یجوره اما ISO صد البته بهتره چرا ؟ چون بازی به هارد کپی شده و اگر هم دی وی دی ایرادی داشه باشه شبیه ساز راحت می تونه اونو skip کنه. اما من فشرده کردن رو پیشنهاد می کنم.. هم می تونه iso رو فشرده کنه و هم اینکه (تا اونجایی که فهمیدم) سرعت لود رو زیاد کنه.. برو تو configure و قسمت Cdvdrom و Linuzappz ISI CDVD رو انتخاب کن و برو تو قسمت configure و ایزو مورد نظر رو انتخاب کن تو Compression Methos اونی که نوشته BZ compress better رو انتخاب کن و دکمه compress iso رو بزن.. بعد از اینکه انجام شد برو حالشو ببر.. هم فضای کمتر اشغال می کنه و هم یکمی سرعت لود بهتر میشه..
از دوست خوبم فرهاد تشکر می کنم که pcsx2 رو زنده نگه داشته واقعا یاد اون دوران بخیر.. تقریبا 4 سال منو مشغول خودش کرد و یه بازی رو تونستم با سرعت 8 الی 12 به پایان برسونم که RE4 باشه.. آره می دونم.. دیوونه م.. اما دیگه ولش کردم به دلایلی که عرض شد.;)

ولی اگه پول دستم اومد حتما کامپیوتر رو آپدیت می کنم.. تو کفشم اساسی..

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
توجه توجه توجه

39 تا از دموهای FFXII بیرون اوردم براتون میزارم
من دو تا برنامه شو داشتم اما هنوز تکمیل نیستن. یکی شونم که صدا رو پخش نمی کرد...:laughing:

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
خب ورژن بعدی که قراره بیاد به IPU ش به روز شده س.. این یعنی چی ؟ این یعنی اینکه دیگه شما دمویی رو نمیبینی که مربع مربع های سیاه روش بیافته و یا اینکه قفل کنه.. اینکار باعث شده که بعضی از بازی ها هم قابل اجرا بشن.
از جمله بازی هایی که از این قاعده الهام گرفتن رو میشه:
Atelier Iris - Grand Phantasm
Ayumi Hamasaki - A Visual Mix
Bully
Graffiti Kingdom
Many Growlanser games
Monster Hunter
Resident Evil 4
Simple Series Videos
Soul Calibur 3
The Simpsons
Many more!

نام برد..;)

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
راستی چند وقتی هست از این زیرو فراگ خبری نیست بالاخره این این نسخه 64 بیتی برای ویندوز کی میاد کدهای سی پی یو رو آپدیت کردن یا نه

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
متاسفانه دیگه پیگرش نیستم اما تا اونجایی که من می دونم zerofrog خیلی کم تو بحث ها شرکت می کرد..
نسخه 64 بیتی که برا ویندوز هستش.. متوجه منظورت نمی شم.. یادمه واسه 0.9.4 دو تا ورژن دادن بیرون 32 بیتی و 64 بیتی.. منظورت از کد های سی پی یو رو متوجه نشدم..

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
PCSX2 IPU FIX

سلام به دوستان اینم از اخرین ورژن pcsx2 9.5 351 که سرنوشت عزیز دربارش گفت در دموها دیگه مشکلی نیست :biggrin1: حالشو ببرید
در مورد زیرو فراگ نسخه 64 بیتی طبق خبری که داشتم ساختن
ولی گویا سازگاری با WIN 64 BIT نداشته
و MICROSOFT اخرین WIN XP دارای DIRCTIX 10 رو به بازار داده
که این برای اونایی که VGA DX10 رو داره خییییییییییییلی خوبه اینم
از اخرین ورژن PCSX2 9.5 359 :love::arrowd:

Attachments

• pcsx2svn351.rar
    538.2 KB · مشاهده: 124

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
منظور تون اینه که توی ویندوز Sp3 میشه از DirectX 10 مثل ویستا استفاده کرد؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر