آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
خب مشخصه سی پی یو شما تک هسته ای هست باید هم فریم پایین دریافت کنید.
برای اینکه بخوای فریم بالاتری بگیری نیاز به یه پردازنده دو هسته ای یا بالاتر داری.

یا بالاتر نه عزیز.
این برنامه فقط از 2 core استفادذه میکنه شما 8 هسته ای هم بزاری از 2 تا هستش استفاده میکنه.

Reza684

کاربر سایت
Mar 25, 2007
357
نام
Reza
بابا تور قرآن این چیزا رو برای من ننویس من خودم خندم میگیره. این فقط یه تیکه بود به این رفیق من همه اینا رو میدونم نمی خواد به من بگی.
PCSX2 فقط از Instructions هسته ها استفاده می کنه برای پردازش بهتر مثل SSE4.1 و اونچه رو که بهش محول شده و از تعداد هسته ها هم برای Process speed استفاده می کنه، چه یه ابر کامپیوتر باشه یا یک PC تک هسته ای.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
بابا تور قرآن این چیزا رو برای من ننویس من خودم خندم میگیره. این فقط یه تیکه بود به این رفیق من همه اینا رو میدونم نمی خواد به من بگی.
PCSX2 فقط از Instructions هسته ها استفاده می کنه برای پردازش بهتر مثل SSE4.1 و اونچه رو که بهش محول شده و از تعداد هسته ها هم برای Process speed استفاده می کنه، چه یه ابر کامپیوتر باشه یا یک PC تک هسته ای.

نه عزیز این طوری که نمیشه.من زحمت کشیدم برات توضیح دادم.به همین پستی که دارم مینویسم یه اعتبار بده اونو پاک کنم:d;)

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
+rep برای شما

مرسی;)
یه سوال داشتم.میشه بگی کدوم یکی از اینا جدیدتره و کدوم برای این برنامه بهتر کار میکنه؟البته بیشتر قصدم تماشای فیلم فول hd هستش.
Intel® Pentium® Processor E6600
(2M Cache, 3.06 GHz, 1066 FSB)
یا
Intel® Core™2 Duo Processor E6600
(4M Cache, 2.40 GHz, 1066 MHz FSB)
لینکشونم گذاشتم:

http://ark.intel.com/Product.aspx?id=42807
http://ark.intel.com/Product.aspx?id=27250

Reza684

کاربر سایت
Mar 25, 2007
357
نام
Reza
خب مسلما دومی بهتره به دلیل کش بالایی که داره، و بهت تو گیم و ویدیوی HD جواب بهتری میده نسبت به اولی، و به دلیل Cache بالای دومی میتونی اون رو اورکلاک کنی به 3.06 که از حداکثر توان CPU دو هسته ای استفاده کنی.
البته سعی کن رم و کارت گرافیک رو هم از یاد نبری.
یه کارت گرافیکی که 512 مگابایت حافظه داره و از نوع GDDR3 بهره میبره سرعتش به مراتب از
کارت گرافیکی که 1 گیگ و یا حتی 1.5 گیگ حافظه با نوع GDDR2 داره بیشتره.
به دلیل تکنولوزی بکاربرده شده در رندر و پردازش کارت های گرافیکی که GDDR بالاتری نسبت به کارت هایی که پایین تر دارند، سرعت اونها نیز بیشتره.
هر چه MB بالاتره بره تعداد دانه های رنگ های شما هم بالاتر میره و رنگ بهتری در صفحه نمایش خواهید داشت و هر چه GDDR هم بالا بره سرعت پردازش و رندر و در نهایت افزایش FPS و اجرای و ویدیو ها سنگین رو خواهید داشت.
برای مثال (HD 1080 P (1920x1080
و همین طور رم هم بهتر است هر مارکی که خریداری می کنید از نو DDR3 حتما باشه. و پیشنهاد 2 یا 4 گیگ هست.

اونوقت میشه گفت که شما تا 6-5 سال بعد نیاز به تغییر سیستم ندارید و می تونید از ویدیوهای HD و گیم های به راحتی استفاده کنید.
برای دیدن ویدیو ها HD خود من و دیگران که سالهاست از تصاویر HD استفاده می کنیم، نصب و استفاده یک کدک مخصوص HD برای مثال بهترین نمونه CoreAVC Professional.Edition مسلما هم منجر با استفاده کم از پردازش CPU رم و کارت گرافیک خواهد شد.

cj8gvweeskqwvn2mc5jo.png

7ypbze0o6qp5v6he84c.png

rmxke6yqpts4h6lv8w5.jpg

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
خب مسلما دومی بهتره به دلیل کش بالایی که داره، و بهت تو گیم و ویدیوی HD جواب بهتری میده نسبت به اولی، و به دلیل Cache بالای دومی میتونی اون رو اورکلاک کنی به 3.06 که از حداکثر توان CPU دو هسته ای استفاده کنی.
البته سعی کن رم و کارت گرافیک رو هم از یاد نبری.
یه کارت گرافیکی که 512 مگابایت حافظه داره و از نوع GDDR3 بهره میبره سرعتش به مراتب از
کارت گرافیکی که 1 گیگ و یا حتی 1.5 گیگ حافظه با نوع GDDR2 داره بیشتره.
به دلیل تکنولوزی بکاربرده شده در رندر و پردازش کارت های گرافیکی که GDDR بالاتری نسبت به کارت هایی که پایین تر دارند، سرعت اونها نیز بیشتره.
هر چه MB بالاتره بره تعداد دانه های رنگ های شما هم بالاتر میره و رنگ بهتری در صفحه نمایش خواهید داشت و هر چه GDDR هم بالا بره سرعت پردازش و رندر و در نهایت افزایش FPS و اجرای و ویدیو ها سنگین رو خواهید داشت.
برای مثال (HD 1080 P (1920x1080
و همین طور رم هم بهتر است هر مارکی که خریداری می کنید از نو DDR3 حتما باشه. و پیشنهاد 2 یا 4 گیگ هست.

اونوقت میشه گفت که شما تا 6-5 سال بعد نیاز به تغییر سیستم ندارید و می تونید از ویدیوهای HD و گیم های به راحتی استفاده کنید.
برای دیدن ویدیو ها HD خود من و دیگران که سالهاست از تصاویر HD استفاده می کنیم، نصب و استفاده یک کدک مخصوص HD برای مثال بهترین نمونه CoreAVC Professional.Edition مسلما هم منجر با استفاده کم از پردازش CPU رم و کارت گرافیک خواهد شد.

cj8gvweeskqwvn2mc5jo.png

7ypbze0o6qp5v6he84c.png

rmxke6yqpts4h6lv8w5.jpg

دمت واقعا جیز.یه تشکر هم کم بود اما چاره ای نیست.:-*
در مورد قطعات هم راستش یه کیس رو 5 سال و نیم پیش جمع کردم که 700 تومن پولش شد الآن همون رو آپ گرید کردم گرافیکش رو ddr3 4670 کردم و cpu رو هم دارم تغییر میدم که بیشتر از این نمیکشه فقط رم میمونه که از همون اول 100 تومن خرجش کرده بودم 2 تا 1 گیگ بستم که از بد روزگار مادربرد فقط ddr2 ساپورت میکنه.:(

ferarri

کاربر سایت
Jun 23, 2011
8
نام
aleh$
با سلام
من بازی harvest moon wonderful life بازی میکنم ولی گرافیک وصدا مشکل داره از همه مهمتر وقتی وارد بازی میشم کارکتر حرکت نمیکنه یعنی میچرخه ولی جلو عقب نمیشه
در بخش انتخاب contlroller plugin گزینه ی twin pad این ارورر میده:
run-time error: 429
active x component cant create object
ترو خدا یکی کمک کنه
کارت گرافیکم: AT 4650 HD
رم هم 4
cpu: intel 2.8 core 2 duale

=((=((=((

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
خوب پلاگین دسته رو عوض کن و دوباره تنظیم کن سیستمت خوبه برای اجرا

ferarri

کاربر سایت
Jun 23, 2011
8
نام
aleh$
خوب پلاگین دسته رو عوض کن و دوباره تنظیم کن سیستمت خوبه برای اجرا
من کلا 3 تا پلاگین دارم 2 تا شون کار میکنه یکی شون نه
اسم پلاگین هام: LILY PAD 0.10.0
sss psx pad plugin pressure mod 1.7.0
twin pad: pad wink 0.7.0
این اخریه کار نمیکنه
با کیبورد هم بازی میکنم ولی عقب جلو نمیشه
تا حالا کسی harvest moon wonder ful life با امولیتور بازی کرده؟=((

آخرین ویرایش:

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
من کلا 3 تا پلاگین دارم 2 تا شون کار میکنه یکی شون نه
اسم پلاگین هام: LILY PAD 0.10.0
sss psx pad plugin pressure mod 1.7.0
twin pad: pad wink 0.7.0
این اخریه کار نمیکنه
با کیبورد هم بازی میکنم ولی عقب جلو نمیشه
تا حالا کسی harvest moon wonder ful life با امولیتور بازی کرده؟=((
بهتره که با پلاگین LILY PAD 0.10.0 کار کنی
تنظیم کن روی جویاستیگ احتمالا درست میشه
تنظیم دسته که ربطیی به عنوان بازی نداره یعنی مثلا توی یه بازی دیگه با این twin pad: pad wink 0.7.0 مشکل نداشتی؟
این بازیرو من کار نکردم ولی فکر میکنم مشکب دسته ربطی به بازی داشته باشه
با همین LILY PAD 0.10.0 کار کن و کانفیگ شد اشالا درست میشه

ferarri

کاربر سایت
Jun 23, 2011
8
نام
aleh$
بهتره که با پلاگین LILY PAD 0.10.0 کار کنی
تنظیم کن روی جویاستیگ احتمالا درست میشه
تنظیم دسته که ربطیی به عنوان بازی نداره یعنی مثلا توی یه بازی دیگه با این twin pad: pad wink 0.7.0 مشکل نداشتی؟
این بازیرو من کار نکردم ولی فکر میکنم مشکب دسته ربطی به بازی داشته باشه
با همین LILY PAD 0.10.0 کار کن و کانفیگ شد اشالا درست میشه

ولی من با هر دو تا پلاگین بازی کردم فقط روی این بازی جواب نمیده
اون پلاگین اخریه هم کلا کار نمیکنه=((=((=((

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
برای اجرای بازی ها اون امولاتور صفحه اول و این بایوس رو دانلود کنیم،حله؟
بهترین بطولا بازی های RE4 و GOW ‎1‎ ‎‎& ‎2 و Rule Of Rose‏ و سری MGS‏ رو میشه بگید؟
تشکر.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر