آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام دوستان.من اول که این تاپیک رو دیدم فکر کردم مشکلم دیگه حل شد ،ولی بعدش که دیدم 300 صفحه بحث داره و انواع وصله هارو باید دان کنی یه نمه سرد شدم.مشخصات سیستممو میگم خودم میدونم قوی نیست چون معمولا با pc بازی نمیکنم.راهنماییم کنین اصلا سیستمم برا این برنامه بدرد میخوره که دانلودش کنم؟:-/

cpu:AMD turion 2000*2 core
VGA:ATI X1300 128mb real memory.800 mb shared.
2GB ram

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
بکس من بازی harvest moon a wonderful life رو اجرا کردم تو اتاقا هو خونه ها که میره سرعتو کیفیتو همه چی خوبه ولی تو محیط باز شهر که هست با اینکه رعت فریم 60 هست ولی کاراکترم یکم اروم حرکت میکنه چیکارش کنم؟
اینم سیستم:
Processor Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz, 2394 Mhz, 4 Core(s), 4 Logical Processor(s)
Ram:2GiG
nVIDIA 8800GT
مهندسین خودم راهشو پیدا کردم
از همگی ممنون:d

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
سلام دوستان.من اول که این تاپیک رو دیدم فکر کردم مشکلم دیگه حل شد ،ولی بعدش که دیدم 300 صفحه بحث داره و انواع وصله هارو باید دان کنی یه نمه سرد شدم.مشخصات سیستممو میگم خودم میدونم قوی نیست چون معمولا با pc بازی نمیکنم.راهنماییم کنین اصلا سیستمم برا این برنامه بدرد میخوره که دانلودش کنم؟:-/

cpu:AMD turion 2000*2 core
VGA:ATI X1300 128mb real memory.800 mb shared.
2GB ram

خوب این شبیه ساز بیشتر با CPU های اینتل سازگاری داره ولی خوب شما میتونی با همین سیستم هم راحت بازی کنی البته نه راحت راحت ولی میتونی دان تست کن مشکل بود بگو

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
چرا با این ورژنهای جدید دیگه هیچ بازی را نمیاورد
ارور میده که سایز مموری 400 است
اخرین ورژن 4206 را گرفتم
قبلا راحت میاوردم الان چند وقته که بازی نمیکنم
از اقایانی که خدای جنگ 1و2 را بازی کامپیوتریش را بازی کردند چه فرقی با سونی 2 داره
ادرس که بتوان این بازی را خرید

masoodregister

کاربر سایت
Jan 18, 2011
75
نام
مسعود
دیروز رفتم مغازه بازی بگیرم دیدم خدای جنگ 1و2 رو برای کامپیوتر داشت.

ضمنا دوستان اگه از شبیه ساز استفاده بکنیم کیفیت در حد خود ps2 هست پایین تره یا میشه بالاترشم برد؟ یه نمونه عکس از بازی کردن با شبیه ساز بزارید تا ببینیم چجوریه؟

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
چرا با این ورژنهای جدید دیگه هیچ بازی را نمیاورد
ارور میده که سایز مموری 400 است
اخرین ورژن 4206 را گرفتم
قبلا راحت میاوردم الان چند وقته که بازی نمیکنم
از اقایانی که خدای جنگ 1و2 را بازی کامپیوتریش را بازی کردند چه فرقی با سونی 2 داره
ادرس که بتوان این بازی را خرید

دیروز رفتم مغازه بازی بگیرم دیدم خدای جنگ 1و2 رو برای کامپیوتر داشت.

ضمنا دوستان اگه از شبیه ساز استفاده بکنیم کیفیت در حد خود ps2 هست پایین تره یا میشه بالاترشم برد؟ یه نمونه عکس از بازی کردن با شبیه ساز بزارید تا ببینیم چجوریه؟

بازی GOW 1.1 در شبیه ساز کیفیتش رو میتونید چند برابر خود PS2 بازی کنید پس فکر نکنید کیفیت بازی در PCSX2 پایین هست بلکه بالاتر هم میشه حتی به صورت HD البته با پلاگین
در مورد مموری کارت شما یم مموری دیگه رو تست کن و یا فرمتش کن ببین درست میشه یا نه بازی GOW برای PC رو من در اریاشهر دیدم یکی دو ماه پیش

آخرین ویرایش:

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
درود
اگه راهشو پيدا كردي بگو من طالبم
ممنون
بزار اینجوری بگم
کلا بیخیال Speed Hack شو همه چی درست میشه
همه تنظیمات عادی خودشون
اسپید هکم بیخیال شو با ورژنr4237
الان همه جای شهر چه تو خونه ها چه تو خود شهر روون اجرا میشه بازی
اگه هم مشکلی داشت همه تنظیمات Speed hack رو فعال کن بغیر از VU Cycle Stealing این یکی رو روی صفر یزار
من همینجوری دارم بازی میکنم

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
پس چرا من هنوز تو هیچ بازی با تمام انگولک هایی که کردم نمیتونم بالای 50 فریم بگیرم؟
cpu core 2 dual 2.2
این کمه؟؟؟؟برای لبتابمه اورکلاکش کنم؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
پس چرا من هنوز تو هیچ بازی با تمام انگولک هایی که کردم نمیتونم بالای 50 فریم بگیرم؟
cpu core 2 dual 2.2
این کمه؟؟؟؟برای لبتابمه اورکلاکش کنم؟

خود سازندگان شیه ساز گفتن بازیهای PAL شما 50 فریم میگیرید و برای NTSC هم 60 فریم 50 فریم خیلی خوبه دوست عزیز

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
خود سازندگان شیه ساز گفتن بازیهای PAL شما 50 فریم میگیرید و برای NTSC هم 60 فریم 50 فریم خیلی خوبه دوست عزیز

آخه نمیشه درست بازی کرد دوست من.در ضمن من یه دیویدی خریده بودم که با همین شبیه ساز اجرا میشد و گاد آف وارش فکر کنم پال بود تو اونم 50 فریم میگیرم.
راستی بازی های رایتی رو از کجا بفهمم رجینشون چیه؟
ممنون از کمکتون:x

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
آخه نمیشه درست بازی کرد دوست من.در ضمن من یه دیویدی خریده بودم که با همین شبیه ساز اجرا میشد و گاد آف وارش فکر کنم پال بود تو اونم 50 فریم میگیرم.
راستی بازی های رایتی رو از کجا بفهمم رجینشون چیه؟
ممنون از کمکتون:x

گفتم پال 50 فریم میگیری IMAGE میگیری از بازیت ؟ ولی یک نکته در کل ورژن جدید 9.7 سرعتش پاینتر هست به نصبت 9.6 نظر شخصیم هست برای فهمیدن باید بری داخل DVD ببینی چی نوشته . مثلا SCUS و SLUS برای امریکاست SLES برای اروپاست SLPS و SLPM برای ژاپن هستن

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
گفتم پال 50 فریم میگیری IMAGE میگیری از بازیت ؟ ولی یک نکته در کل ورژن جدید 9.7 سرعتش پاینتر هست به نصبت 9.6 نظر شخصیم هست برای فهمیدن باید بری داخل DVD ببینی چی نوشته . مثلا SCUS و SLUS برای امریکاست SLES برای اروپاست SLPS و SLPM برای ژاپن هستن

آره ایمیج میگیرم ببخشید اشتباه گفتم بازی پال نبود.

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید

یکی از دوستام هم این حرف رو میزد که سرعت ورژن 9.6 بیشتر از 9.7 هست منم شک کردم و دیروز یه تست زدم. کاملا واضح هست که سرعت 9.7 بیشتر هست! من گاد آف وار یک رو امتحان کردم. اصلا از لحاظ کیفیت اجرا هم کلا 9.7 خیلی سر هست. من با اینکه چند سالی بود به اون رابط کاربری ورژن قبلی عادت کرده بودم ولی این مسائل (کیفت اجرا و سرعت زیادتر) باعث شد که کلا ورژن قبلی رو بیخیال بشم و بچسبم به ورژن 9.7. من قبلا هم روی چند تا بازی از قبیل سری اویل - سری فاینال فانتازی - کاپیتان سوباسا هم امتحان کرده بودم و به این نتیجه رسیدم که بهترین ورژن همین 9.7 هست.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
بکس من بازی harvest moon a wonderful life رو اجرا کردم تو اتاقا هو خونه ها که میره سرعتو کیفیتو همه چی خوبه ولی تو محیط باز شهر که هست با اینکه رعت فریم 60 هست ولی کاراکترم یکم اروم حرکت میکنه چیکارش کنم؟
اینم سیستم:
Processor Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz, 2394 Mhz, 4 Core(s), 4 Logical Processor(s)
Ram:2GiG
nVIDIA 8800GT
!!!!
همین الان داشتم تو گوگل سرچ میکردم که این بازی رو PCSX2 چجوری اجرا میشه
به محض اینکه Search رو زدم این تاپیک رو هم باز کردم و با پست شما مواجه شدم!!
چه تصادفی!:-o
آقا این راه حلشو به ما هم بگو :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر