آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
سلام دوستان من ميخوام تازه شروع كنم اما نميدونم بايد كدوم ورژنشو دانلود كنم چجوري بازيهاسو اجرا كنم كسي ما رو راهنمايي ميكنه

شما پست اول رو ببین هرچی بخوایی هست اموزش هم لینکش هست

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
شما پست اول رو ببین هرچی بخوایی هست اموزش هم لینکش هست

سلام فرهاد جان لینک های پست اول خیلی قدیمی هست و از کار افتادن.لطفا اپدیتش کن و جدیدترین لینک رو قرار بده.

اینم لینک آخرین ورژن رسمی از سایت اصلی
PCSX2 0.9.7 3878
http://pcsx2.net/files/25601

این یه سایت که آخرین اپدیت ها رو میزنه
http://www.emucr.com/search/label/PS2/
البته واسه دانلود باید قیل تر شکن داشته باشید.

• Like
Reactions: koorosh sh

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
آقایون نظرتون در مورد ایجاد یه آموزش اوپن سورس چیه؟ من میتونم فایل ورد هر دو تا آموزش ورژن 9.6 و 9.7 رو بزارم بعدش هر کس خواست هر چی که به نظرش بهتره تغییرش میده و کاملترش میکنه و دوباره فایل ورد همون آموزش رو قرار میده همین جا و فرهاد جان هم زحمت میکشن هر بار دو تا از آخرین ورژن آموزش رو میزارن توی پست اول تا هر کس خواست دوباره ویرایش بکنه و الی آخر.
نظرتون چیه؟

• Like
Reactions: Farh@d

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
آقایون نظرتون در مورد ایجاد یه آموزش اوپن سورس چیه؟ من میتونم فایل ورد هر دو تا آموزش ورژن 9.6 و 9.7 رو بزارم بعدش هر کس خواست هر چی که به نظرش بهتره تغییرش میده و کاملترش میکنه و دوباره فایل ورد همون آموزش رو قرار میده همین جا و فرهاد جان هم زحمت میکشن هر بار دو تا از آخرین ورژن آموزش رو میزارن توی پست اول تا هر کس خواست دوباره ویرایش بکنه و الی آخر.
نظرتون چیه؟
خوبه squall جان حتما این اموزش رو بزاری عالی هست ممنون میشیم :">
سلام فرهاد جان لینک های پست اول خیلی قدیمی هست و از کار افتادن.لطفا اپدیتش کن و جدیدترین لینک رو قرار بده.

اینم لینک آخرین ورژن رسمی از سایت اصلی
PCSX2 0.9.7 3878
http://pcsx2.net/files/25601

این یه سایت که آخرین اپدیت ها رو میزنه
http://www.emucr.com/search/label/PS2/
البته واسه دانلود باید قیل تر شکن داشته باشید.

ممنون ارش جان بله حتما درستش میکنم بابت لینکها هم ممنون میزارم تو پست اول :">

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
من که از فروش ps2 خودم پشیمون شدم و هرکاری میکنم با این نرم افزار فریم بالایی نمیگیرم گفتم به جای خرید دوباره ps2 برم یه cpu بخرم به نظرتون این cpu میتونه فول فریم و بدون افت فریم و با کیفیت بالا بدون فعال کردن مود هایی که کیفیت رو بیارن پایین این بازی ها رو اجرا کنه؟
cpu core 2 dual e7200
یا این:
cpu core 2 dual e7500 2.93 gh 3 mg L2 cash

یکی از اینا برای این کار خوبه؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
من که از فروش ps2 خودم پشیمون شدم و هرکاری میکنم با این نرم افزار فریم بالایی نمیگیرم گفتم به جای خرید دوباره ps2 برم یه cpu بخرم به نظرتون این cpu میتونه فول فریم و بدون افت فریم و با کیفیت بالا بدون فعال کردن مود هایی که کیفیت رو بیارن پایین این بازی ها رو اجرا کنه؟
cpu core 2 dual e7200
یا این:
cpu core 2 dual e7500 2.93 gh 3 mg L2 cash

یکی از اینا برای این کار خوبه؟

هر دوتاش خوب هستند شما با این شبیه ساز راحت میتونی فریم بپیری نمیدونم چرا بعضیها میگن نمیشه

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
هر دوتاش خوب هستند شما با این شبیه ساز راحت میتونی فریم بپیری نمیدونم چرا بعضیها میگن نمیشه

دوست من من هر کاری کردم و حتی همه اسپید هک ها رو هم زدم با لبتاب که سی پی یوش core 2 dual 2.1 gh بود نتونستم به بیش از 50 فریم برسمه این طبیعیه؟راستش به همین خاطرم خواستم برم یه سی پی یو برای کامپیوتر خودم بخرم.میشه بگید چیکار کنم؟

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
سلام بچه ها من این برنامه رو اجرا کردم و بازی مورتال کومبت ارماگدون رو هم باش اجرا کردم اما افت فریم داره اگه میشه راهنمایی کنید

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
سلام بچه ها من این برنامه رو اجرا کردم و بازی مورتال کومبت ارماگدون رو هم باش اجرا کردم اما افت فریم داره اگه میشه راهنمایی کنید

نوع سیستم و تنظیمات و ورژن pcsx2 رو بگو از بازیت هم image بگیر

cox

کاربر سایت
Jun 8, 2010
1
با سلام
گرافیکم 1 گیگ ATI هست ram 4 g ddr3 و cpu
quad
ولی بعد از اجرای شبیه ساز صفحه بازی بالا نمی یاد وتمام برنامه ای لازم رو هم نصب دارم
.net ,py,vc,..
a6q8r6xgd520ydjcu0ue.jpg

ممنون از راهنمایی دوستان

fariborz_fanta

کاربر سایت
Dec 31, 2010
2
با سلام خدمت بچه های بازی سنتر
من داشتم با Pcsx2 فاینال فانتزی 10 بازی می کردم که البته باید بگم با توجه به دایرکت ایکس 10 و امکانات سیستمم میتونم بگم تقریبا به کیفیت اصلی رسیدم اما متاسفانه به یه گیر رسیدم
اگه بخوام کامل توضیح بدم بعد از 5 ساعت بازی به اونجای بازی رسیدم که یونا میره روی آب می ایسته و روح مرده ها رو هدایت میکنه (به جهنم :d)
وقتی دمو تموم میشه یه خورده حرف میزنن بعد صحفه سیاه میشه و صدای خور و پف میاد ولی دیگه از خواب بیدار نمیشن
( نظر راوی: احتمالا سین توی خواب همشونو خفه میکنه :)))

راستش جایی بطور سر بسته درمورد جلو بردن بازی و لذت برن از موسیقی خوندم
میخواستم ببینم کسی نظری درمورد این داره و یا راه حل دیگه ای که بتونم ادامه بازی رو بدم
البته غیر از اینکه بخوام یکی دیگه از بازی بخرم
قربانتون فریبرز

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
من تا خود سین رفتم ولی نتونستم شکستش بدم
یا ps2 بگیر تا کلا بیخیال شو چون دوباره به مشکل میخوری

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
با سلام خدمت بچه های بازی سنتر
من داشتم با Pcsx2 فاینال فانتزی 10 بازی می کردم که البته باید بگم با توجه به دایرکت ایکس 10 و امکانات سیستمم میتونم بگم تقریبا به کیفیت اصلی رسیدم اما متاسفانه به یه گیر رسیدم
اگه بخوام کامل توضیح بدم بعد از 5 ساعت بازی به اونجای بازی رسیدم که یونا میره روی آب می ایسته و روح مرده ها رو هدایت میکنه (به جهنم :d)
وقتی دمو تموم میشه یه خورده حرف میزنن بعد صحفه سیاه میشه و صدای خور و پف میاد ولی دیگه از خواب بیدار نمیشن
( نظر راوی: احتمالا سین توی خواب همشونو خفه میکنه :)))

راستش جایی بطور سر بسته درمورد جلو بردن بازی و لذت برن از موسیقی خوندم
میخواستم ببینم کسی نظری درمورد این داره و یا راه حل دیگه ای که بتونم ادامه بازی رو بدم
البته غیر از اینکه بخوام یکی دیگه از بازی بخرم
قربانتون فریبرز

میشه بگی بازیت ماله کدوم ریجن هست؟

اینم از راه حل :
Kilika SendingEdit
Type: Crash
Affected Game Versions: Unknown
Description: The game crashes during the cutscene, which shows Yuna's first sending.
Solution: Open the Advanced Configuration of PCSX2 and set both clamp modes to "Extra".
2nd possible Solution: Open the Advanced Configuration of PCSX2 and set CPU uptions to SuperVU if using MicroVU

من تا خود سین رفتم ولی نتونستم شکستش بدم
یا ps2 بگیر تا کلا بیخیال شو چون دوباره به مشکل میخوری

آخرین رئیس و در واقع سین رو من شکست دادم و بازی رو با 60 فریم در ثانیه تمومش کردم. فقط کافیه که از ورژن NTSC-U بازی استفاده بشه و سعی کنین از آخرین ورژن شبیه ساز (0.9.7) استفاده بکنین.

هشدار :‌لو رفتن آخر داستن.
رئیس آخر پدر تایدس هست.

• Like
Reactions: Farh@d
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر