آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
برا گاو1:biggrin1: پچ ها رو فعال کن ببین درست میشه یا نه
System>Enable Patches
اگه نشد از استاد کلنگ عدالت عزیز بپرس

نه درست نشد ... تو همون دموی اول که گفتم یکباره صفحه سیاه میشه و سرعت فریم از 60 میاد روی 14 و میره تا به 2 و 1 هم میرسه !!! :biggrin1::biggrin1: و عملا دیکه جلو نمیره و قفل میکنه همونجا .... :-":-":-"

iron-man

کاربر سایت
Mar 12, 2010
23

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سلام به تمامي دوستان
مي خواستم بدونم بازي beyond good & evil قابل بازي هست يا نه؟
آخه من مي خوام بازي كنم ولي وقتي ميرم تو بازي صفحه به هم ريخته هست و تصوير سياه با موج هست.
اگه دوستان تنظيمات خاصي را بلد هستند كه دست ميشه، لطفا راهنمايي كنيد.

iron-man

کاربر سایت
Mar 12, 2010
23
نه درست نشد ... تو همون دموی اول که گفتم یکباره صفحه سیاه میشه و سرعت فریم از 60 میاد روی 14 و میره تا به 2 و 1 هم میرسه !!! :biggrin1::biggrin1: و عملا دیکه جلو نمیره و قفل میکنه همونجا .... :-":-":-"
ببینم تصویرت از اول دمو سیاه می شه؟:confused:اگه تصویر شطرنجی میشه و دمو قسمت هایی ازش حذف میشه و میرسه اونجا که انگلیسی نوشته ((سه هفته قبل))وگیر میکنه،از پچ بازی هست چون بازی تو ورژن های قدیمی چند تا از دمو هاش گیر میکنه برای همین این پچ رو ساختن که دمو ها رو رد کنه اما تو دموی اول باعث گیر کردن بازی میشه پس تیک Enable patch رو بردار.اگه درست نشد بهم بگو با کدوم ورژن کار میکنی؟;)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد

این patch رو تست کن درست میشه و enable patch رو هم بزن و در قسمت advanced هم clamp mode رو روی high بزار
D6385328.pnach

نکته : اگه بازیت تو همون دموی اول مشکل داره میشه بدون patch هم مشکل رو حل کرد برو به قسمت speed hack و VU cycle رو به حالت اول بزار نبر جلو و از x2 بزار روی default باشه تا دمو درست بشه البته تو advnced هم کارهای بالا باید انجام بشه

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
اقایون سلام من بازی god of war2 گرفتم خیلی تو کف این بازی بودم ولی توی اون جا که مردی از زنجیر اویزان هست بازی گیر می کنه می خواستم بدونم کسی هست که رد کرده باشه این جا را از چه برنامه شبیه سازی استفاده کرده هرکی یک چیزی می گه دیگه دارم گیج می شم.
اگه میشه فایلش برای دانلود بذارید

iron-man

کاربر سایت
Mar 12, 2010
23
اقایون سلام من بازی god of war2 گرفتم خیلی تو کف این بازی بودم ولی توی اون جا که مردی از زنجیر اویزان هست بازی گیر می کنه می خواستم بدونم کسی هست که رد کرده باشه این جا را از چه برنامه شبیه سازی استفاده کرده هرکی یک چیزی می گه دیگه دارم گیج می شم.
اگه میشه فایلش برای دانلود بذارید
بیا اینم لینک جدید ترین شبیه ساز
http://www.2shared.com/file/12858255/e5516294/EmuCR-Pcsx2-r2908.html
---------------------------------------------------------------------------
یه سوال داشتم بازی Spartan-Total Warrior که ingame هست،اجرا میشه؟اگه کسی بازیش کرده بهم بگه مشکلاتش چیه که ingame هست.ممنون.

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
بیا اینم لینک جدید ترین شبیه ساز
http://www.2shared.com/file/12858255/e5516294/EmuCR-Pcsx2-r2908.html
---------------------------------------------------------------------------
یه سوال داشتم بازی Spartan-Total Warrior که ingame هست،اجرا میشه؟اگه کسی بازیش کرده بهم بگه مشکلاتش چیه که ingame هست.ممنون.

اقا این چه جوری کار می کنه میکه bios می خواد فایل من یک isoهست راهنمای این برنامه را اگه کسی داره بذاره

behzad jun

کاربر سایت
Jul 1, 2009
8
دوست عزیز
اگه امکان داره راهنمایی طریقه استفاده کردن از اون رو بزار امکان دانلود نیست ( سرعت کمه)
ممنون

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
دوستان میشه تمام فایل های مورد نیاز شبیه ساز رو تو Mediafire شیر کنید یا لینک مستقیم بزارید .
من نمیتونم از 4shared یا 2 Shared دانلود کنم .
1 2 از فایل های پست اول لینکاش مشکل داره.
Vice City Stories رو میخواستم اجرا کنم که اجرا نشد اینم عکسش :
i36023_Capture.JPG

behzad jun

کاربر سایت
Jul 1, 2009
8
دوستان میشه تمام فایل های مورد نیاز شبیه ساز رو تو Mediafire شیر کنید یا لینک مستقیم بزارید .
من نمیتونم از 4shared یا 2 Shared دانلود کنم .
1 2 از فایل های پست اول لینکاش مشکل داره.
Vice City Stories رو میخواستم اجرا کنم که اجرا نشد اینم عکسش :
i36023_Capture.JPG
دوست عزیز
شما چطوری با این نرم افزار کار کردید
میشه درباره طریقه استفاده با این نرم افزار توضیح بدی
ممنون

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر