آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
مشخصات PC من :

RAM : 4 G
AMD Athlon II X2 270 (2 Cpus) 3.4g
Nvidia Geforce 9400 GT
میتونم راحت بازیهای PS2 رو اجرا کنم ؟؟
چیارو باید دانلود کنم؟؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
مشخصات PC من :

RAM : 4 G
AMD Athlon II X2 270 (2 Cpus) 3.4g
Nvidia Geforce 9400 GT
میتونم راحت بازیهای PS2 رو اجرا کنم ؟؟
چیارو باید دانلود کنم؟؟

برای اجرای راحت بازیهای شما حتما باید یه CPU دو هسته ای داشته باشی

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
سلام
دوستان آخرین bios ارائه شده کدوم ورژن هستش . ممنون میشم اگه کسی آخرین ورژن رو داره آدرس بده ما هم دانلود کنیم . خودم آخریش رو که دارم اینه SCPH-90001_BIOS_V18_USA_230_(NTSC) که فکر کنم مربوط به سال 2008 هستش . اگه از این جدیدتر هست ممنون میشم لطف کنید .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
سلام
دوستان آخرین bios ارائه شده کدوم ورژن هستش . ممنون میشم اگه کسی آخرین ورژن رو داره آدرس بده ما هم دانلود کنیم . خودم آخریش رو که دارم اینه SCPH-90001_BIOS_V18_USA_230_(NTSC) که فکر کنم مربوط به سال 2008 هستش . اگه از این جدیدتر هست ممنون میشم لطف کنید .

دوست عزیز بایوس ایئنقدرها هم تاثیر نداره لینک همه بایوسها کوجود تو صفحه اول هست

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
یعنی من نمیتونم بازیهاشو بدون این که لگ بزنه بازی کنم؟؟

نگفتم نمیتونی بازی کنی ، گفتم با فریم ریت کم بازی میکنی . مثلا یه بازی که در سی پی یو دوهسته این 50 فریم میده با سیستم شما 20 الی 25 فریم میده

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
دوست عزیز بایوس ایئنقدرها هم تاثیر نداره لینک همه بایوسها کوجود تو صفحه اول هست

سلام
آره زیاد مهم نیست ولی من تست کردم بی تاثیر هم نبود هر چند اندک ولی برخی مواقع و در برخی بازی ها مهم بود اما می خواستم بدونم جدیدترین Biosکدوم هست ؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
ممنون بابت آموزش كاملتون!
خواهش میکنم دوست عزیز .
سلام
آره زیاد مهم نیست ولی من تست کردم بی تاثیر هم نبود هر چند اندک ولی برخی مواقع و در برخی بازی ها مهم بود اما می خواستم بدونم جدیدترین Biosکدوم هست ؟

جدیدتریینش 7001 هستش بگرد تو پست اول هستش اونو دان کن

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
سلام
دوست عزیز انو که من بالا هم گفتم دارم که 90001 هست .

Dark-PrinceII

کاربر سایت
Mar 27, 2011
430
نام
کیانوش
برای اجرای راحت بازیهای شما حتما باید یه CPU دو هسته ای داشته باشی

AMD Athlon II X2 270 (2 Cpus) 3.4
این cpu دو هسته ای هست دوست عزیز

---------- نوشته در 10:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:29 PM ارسال شده بود ----------

کسی میتونه راهنمایی کنه برای گرفتن 60 فریم در بازی silent hill - shattered memories چه تنظیماتی رو باید انجام بدم؟؟
ram 8
cpu x4 quad core 3.4
win7 64
VGA HD 6790 1gb

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
سلام دوستان من وقتی میخوام Resident Evil 4 رو بازی کنم اخطار میده که فرمت درست نیست (وقتی که از Iso استفاده میکنم,بازی رو با Power Iso با فرمت Iso ذخیره کردم)و وقتی هم که از Plugin استفاده میکنم بازم بازی رو نمیاره(یه درایو مجازی با کولن ساختم که با اون ایمیج بازی رو میارم) من باید چیکار کنم؟ ورژن 5074 \پلاگین دیسک:P.E.oP.S CDVD(CDDA) mod 1.30\ تنظیمات گرافیکی رو خودم بلدم \تنظیمات دیگه روهم روی Safest قرار دادم\لطفا کمکم کنید:((

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
سلام دوستان من وقتی میخوام Resident Evil 4 رو بازی کنم اخطار میده که فرمت درست نیست (وقتی که از Iso استفاده میکنم,بازی رو با Power Iso با فرمت Iso ذخیره کردم)و وقتی هم که از Plugin استفاده میکنم بازم بازی رو نمیاره(یه درایو مجازی با کولن ساختم که با اون ایمیج بازی رو میارم) من باید چیکار کنم؟ ورژن 5074 \پلاگین دیسک:P.E.oP.S CDVD(CDDA) mod 1.30\ تنظیمات گرافیکی رو خودم بلدم \تنظیمات دیگه روهم روی Safest قرار دادم\لطفا کمکم کنید:((

شما وقتی از روی image بازی میکنی دبگه نباید پلاگینت رو روی P.E.oP.S بزاری! پلاگین Linuz iso رو انتخاب کن بازیت رو بهش معرفی کن و بعد ران کن.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
سلام داداش پلاگین رو عوض کردم بازی رو هم بهش معرفی کردم وقتی بازی رو ران میکنم یازم ارور میاره
Error loading D:\program files\capcom\resident evil 4\New Image File.iso
make sure the iso file is not mounted in any disk emulation software
با ورژن 5082 هم همین ارور رو میده الان دانلودش کردم خاهشا کمکم کنید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر