آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
ميشه درباره اين توضيح بدي vuskip 1 1 اصلا درباره همان قسمت كه در سي پي يو است فكر كنم frame limiting يه توضيح بده ممنون ميشم

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
سلام با تشكر از جواب هاي به موقع و خوبتان از بعضي ها كه همش در سايت هستند و جواب نميدهند خودش ميدوني با كي هستم
اما ميرسيم به سيستم من
cpu:intel core 2 duo e4500@ 2.2.ghz
ram:2g
vga:nvidia geforce 8600gt
بازم تنظيمات نذاشتي اميدوارم اين بار تنظيمات بذاري ممنون بابت جواب گوي در ضمن درباره شبيه ساز xbox هم توضيح بدهيد گرافيكش از سوني 2 بهتر است

خواهش ميكنم.ولي شما پست ها رو به دقت بخوان.مثلا من كه در مورد تنظيمات كه توضيح دادم.اميدوارم از دست دوستان ناراحت نباشي ممكنه كه دوستان وقت نكنن به همه سوالات جواب بدن.به هر حال بگذريم.:smile:
سيستمت كه خوبه.شبيه ساز XBOX1 تاپيكشو زدم. 2 3 تا بازي بشتر اجرا نميكنه و هنوز كامل نيست.اگر در اين مورد سوالي داشتي در اونجا مطرح كن.شبيه سازشم براي دانلود هست : Cxbx XBOX EMULATOR آخرين ورژن (غير رسمي)

ارتور جان گير من بايهاي زير است
fifa steert 2
mortal kombat shaolin monks

pes2009
اگه بتوني تنظيمات اين بازيها را هم بذاريي بقيشو بي خيالش ميشم

در مورد اين بازي ها هم بگم كه fifa steert 2 رو من ندارم ولي دوستاني كه داشتن گفتن كه در بازي مشكل داره و در سايت هم ingame زده كه يعني در بازي هنوز داراي مشكلاتي هست و بايد صبر كني تا شبيه ساز كامل تر بشه و اين مشكل حل بشه.

mortal kombat shaolin monks هم كه در پست قبلي گفتم و خودمم نتونستم اجراش كنم و اين مشكل هم از شبيه ساز هست.در فروم pcsx2 كاراكتوس گفته كه صبر كنيد تا مشكلش حل بشه و در اينده حل ميشه.

اينم لينكش : http://forums.pcsx2.net/thread-7549.html?highlight=Mortal+Kombat

اينم عكسي كه از سيستم خودم گرفتم كه ديروز برا mortal kombat shaolin monks تست كردم و خواستم تو سايت بزنم كه با لينك بالا مواجه شدم.

http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=ej2mdytmqyj&thumb=5

pes2009 حيف ندارم كه تست كنم.وگرنه با عكس برات تنظيماتشو ميذاشتم.مشكلت در pes2009 چيه؟ تا كجا اجرا ميشه؟ ايا همون كارايي كه تو پست قبلي گفتم انجام دادي؟؟ اگه اجرا نميشه كه بازم مشكل از شبيه ساز هست چون تو سايت هم هيچ اسمي از اين بازي نيورده كه ببينم وضعيتش چطوريه ايا اجرا ميشه يا نه.

ميشه درباره اين توضيح بدي vuskip 1 1 اصلا درباره همان قسمت كه در سي پي يو است فكر كنم frame limiting يه توضيح بده ممنون ميشم

اين vuskip كه ديگه جمع شد و براي cpu هاي خيلي پايين بود كه 1 1 ميزاشتيم و حال نميداد چون يه مقداري پرش داشت و بازي زياد طبيعي نبود.cpu شما كه بد نيست با همون normal يا limit و اسپيد هك ها ميتوني نتيجه بگيري.

آخرین ویرایش:

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
ممنون ارتور جان ازي pe2009 سرعتش كم است و تصويرش خيلي افتضا است
داداش ارتور الان كدم كنسول بازهايش و گرافيكش عالي ا ست طبيعي تر است

آخرین ویرایش:

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
ممنون ارتور جان ازي pe2009 سرعتش كم است و تصويرش خيلي افتضا است
داداش ارتور الان كدم كنسول بازهايش و گرافيكش عالي ا ست طبيعي تر است

ok.گيرش ميارم تست ميكنم بت خبر ميدم.
الان xbox360 خوبه و به صرفه هست.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
سلام با تشكر از جواب هاي به موقع و خوبتان از بعضي ها كه همش در سايت هستند و جواب نميدهند خودش ميدوني با كي هستم
اما ميرسيم به سيستم من
cpu:intel core 2 duo e4500@ 2.2.ghz
ram:2g
vga:nvidia geforce 8600gt
بازم تنظيمات نذاشتي اميدوارم اين بار تنظيمات بذاري ممنون بابت جواب گوي در ضمن درباره شبيه ساز xbox هم توضيح بدهيد گرافيكش از سوني 2 بهتر است

خوب کسی که تو یه روز 10 پست میده و 20 تا سوال میپرسه این میشه اسپم دادن همین دیگه ما هم تراکتور نیستسم هر روز جواب بدیم

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
خوب کسی که تو یه روز 10 پست میده و 20 تا سوال میپرسه این میشه اسپم دادن همین دیگه ما هم تراکتور نیستسم هر روز جواب بدیم

طرز فكر ايراني ها بهتر از اين نميشه

سوني 3 چطوره

توي امضات اون بازيها چطور

مسابقه اسپم شروع شد.:cool: پس منم شركت كنم:cheesygri
اسپم ممنوع!! :mad:
ببين دوست عزيز اومدي نسازي.ديگه اينطور نميشه.فرهاد جان حق دارن. اگه يه كاربر تازه وارد بياد با اين پست ها روبرو بشه ميزاره ميره.خودتون هم بوديد گيج مي شديد.در هر تاپيك فقط بايد مرتبط با عنوان اون تاپيك پست داده بشه تا ما هم شرمندتون نشيم.اگه سوالي مرتبط با pcsx2 داري در خدمتم.سوالات ديگه در تاپيك مربوطه يا pm بده.جواب اون سوالتم تو pm ميدم.باي

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
مسابقه اسپم شروع شد.:cool: پس منم شركت كنم:cheesygri
اسپم ممنوع!! :mad:
ببين دوست عزيز اومدي نسازي.ديگه اينطور نميشه.فرهاد جان حق دارن. اگه يه كاربر تازه وارد بياد با اين پست ها روبرو بشه ميزاره ميره.خودتون هم بوديد گيج مي شديد.در هر تاپيك فقط بايد مرتبط با عنوان اون تاپيك پست داده بشه تا ما هم شرمندتون نشيم.اگه سوالي مرتبط با pcsx2 داري در خدمتم.سوالات ديگه در تاپيك مربوطه يا pm بده.جواب اون سوالتم تو pm ميدم.باي
حالاما شديم مقصر عيب نداره من ناراحت نميشم
منظور من بازيهاي گيم كلوپ و ويل هستند از بين اين دو تا و سوني 3 و ايكس باكس كدام بهتره است هم از لحاظ گرافيك و طبيعي بودنش كار به گران بودن سي دي و غيره نكن فقط از لحاظ گرافيك

آخرین ویرایش:

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
دوست عزیز گیم کلوپ نیس و گیم کیوبه,ویل نیست و وی هست , سونی 3 نیست و پلی استیشن 3 هست
از نظر گرافیک بازی ها ی 360 و پلی 3 خیلی از وی و گیم کیوب سر ترند قیمت بازی های پلی 3 هم حدود 60 تومن هست و مجبوری نسخه اورجینال بخری ولی بازیهای 360 کپی شدش حدود 3 تومن هست که خیلی به صرفه هستش

آخرین ویرایش:

MAHDIPSP

کاربر سایت
Jul 27, 2008
86
بازی شما اخرین بار با pcsx2 9.4 تست شده که ingame هست من بازی رو تست نکردم ولی اگه بازیکنان نامرئی هست در قسمت advanced گزینهای clamb mode هارو به full و extar تغییر بده
سلام kolange_edalat2001 ممنون از راهنمایی اما باز هم درست نشد لطف کن اگر بازی داری تست کن ببین میتونی یک تنظیمات براش بزاری
باتشکر

آخرین ویرایش:

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
بچه ها PES2008 رو من تست کردم خیلی از قبل بهتر اجرا میشه لگ نمیزنه فقط همون اول بازی بقیش اوکی هست فک کنم 2009 هم درس اجرا شه(بدون لگ)

MAHDIPSP

کاربر سایت
Jul 27, 2008
86
بچه ها PES2008 رو من تست کردم خیلی از قبل بهتر اجرا میشه لگ نمیزنه فقط همون اول بازی بقیش اوکی هست فک کنم 2009 هم درس اجرا شه(بدون لگ)
سلام دوست گرامی میشه تنظیمات این بازی بزاری چون من با نرم افزار رسمی اجرا کردم باز هم لگ میزد وسرعت بازی کم و زیاد می شد
با تشکر

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
عزیزان من (:D) اگر میشه یکی لطف کنه بگه من همین الان دقیقا باید چه فایل هایی رو دانلود کنم و چه تنظیماتی رو بزارم که بتونم بازی God of War 1 و 2 رو رو بهترین شرایط بازی کنم.
توجه داشته باشید که 148 صفحه باید خونده بشه و تو هر کدوم هم یه چیز متفاوت نوشته شده و نمیشه نتیجه گیری کرد بهترین کدومه ، پس اگه میشه به مدت 90 ثانیه وقت بگذارید ما رو راحت کنید.

Intel Core2Quad Q6600
Nvidia GeForce 9800 GT 512 DDRIII
4 GB DDRII 800

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر