آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

jaras_azadi

کاربر سایت
May 24, 2010
9
نام
مصطفی
سلام به دوستان جی تی باز!
راستش من تو نصب بازی با مشکل مواجه شدم
من نسخه 13.7 گیگی رو دارم و فرمویر 3.55 رو دستگاهم هست(ریباگ)
من وقتی بازی رو با مولتی من تو هارد کنسول کپی می کنم و اجرا می کنم فقط صفحه سیاه میاد و هیچ اتفاق دیگه ای نمیفته
نسخه جی تی 5 من اینه :
GT5 BCES00569
میخواستم ببینم کسی eboot سالم داره واسه این بازی و این نسخه؟! چون تمام لینکهاش پاک شدن تو نت!
اگه میشه واسه آپدیت 1.05 ابلوت بزارین
ممنونم

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
سلام به دوستان جی تی باز!
راستش من تو نصب بازی با مشکل مواجه شدم
من نسخه 13.7 گیگی رو دارم و فرمویر 3.55 رو دستگاهم هست(ریباگ)
من وقتی بازی رو با مولتی من تو هارد کنسول کپی می کنم و اجرا می کنم فقط صفحه سیاه میاد و هیچ اتفاق دیگه ای نمیفته
نسخه جی تی 5 من اینه :
GT5 BCES00569
میخواستم ببینم کسی eboot سالم داره واسه این بازی و این نسخه؟! چون تمام لینکهاش پاک شدن تو نت!
اگه میشه واسه آپدیت 1.05 ابلوت بزارین
ممنونم

درود بر شما

این تاپیک محل بحث و گفتگو درباره ی مسائل داخل بازی هست،یعنی ماشینها و پیست ها و راهنمایی برای مسابقات و ...

لطفا مشکل خودتون رو در بخش ps3 hack بازگو کنید ،بعد در خدمت شماییم ;)

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
من با کلی زحمت امتیازمو به 10000000 رسوندم تا ماشین F10 Formula 1 فراری رو بخرم که بتونم تو مرحله formula gt مسابقه بدم ولی وقتی خواستم وارد اوم مرحله بشم اجازا نداشتم,میشه یکی لطف کنه و بگه من این ماشین 10000000 امتیازی رو بی دلیل خریدمش؟؟؟؟؟اصلا نمی تونم باهاش قسمت مرحله ای روبرم؟؟؟؟؟؟؟؟

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
سلام
من با کلی زحمت امتیازمو به 10000000 رسوندم تا ماشین F10 Formula 1 فراری رو بخرم که بتونم تو مرحله formula gt مسابقه بدم ولی وقتی خواستم وارد اوم مرحله بشم اجازا نداشتم,میشه یکی لطف کنه و بگه من این ماشین 10000000 امتیازی رو بی دلیل خریدمش؟؟؟؟؟اصلا نمی تونم باهاش قسمت مرحله ای روبرم؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام. دقیقا این ماشین به هیچ دردی نمیخوره جز اینکه با پولی که بدست آوردی تونستی تروفی میلیونر رو باز کنی. ماشین فرمول تو بازی بهت نمیده . باید آنلاین بخری این ماشین رو

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
سلام. دقیقا این ماشین به هیچ دردی نمیخوره

چرا تو سر مال میزنی آخه :|
:d

بعد از x2010 بهترین ماشین gt همین هستش،منتها فقط میتونید ازش در بخش آنلاین استفاده کنید و یه event هم در sesonal event هست که میشه با فراری فرمول رفت...در کل فقط صدای اگزوزش می ارزه به 4تا فرمولا گرن توریسمو :d

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
چرا تو سر مال میزنی آخه :|

بعد از x2010 بهترین ماشین gt همین هستش،منتها فقط میتونید ازش در بخش آنلاین استفاده کنید و یه event هم در sesonal event هست که میشه با فراری فرمول رفت...در کل فقط صدای اگزوزش می ارزه به 4تا فرمولا گرن توریسمو :d

آخه من که ماشین گرند توریسمو دارم رد بول رو میگم. 5 تا ماشین فرمول هم تو پارکینگ خوابوندم . 3 تا فراری اکسترا هم که دانلودی بودن گرفتم. 2 تااز لامبرگینی هم که دانلود کردم. کلکسیونی از ماشینهای عجیب و غریب هم که دارم. به نظرت این ماشین چقدر به درد من میخوره؟ تازه دوستمون جونش در امد تا تونست
پولشو به 10 میلیون برسونه.بعد دید که هیچ کاری از این ماشین بر نمیاد . به نظرت صدای اگزوز به دردش میخوره و می تونه این خشم کلاه رفتن سرش رو آروم کنه؟؟؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان یه راهنمای هم به من بکنید سواب میبرید
من همیشه گیر این تایر ماشین بودم به نظرتون چه نوع تاییری بخرم که توی جاده هی کونه ماشین نچرخه و هی تاپ نخوره توی پیچ ها خیلی اذیت میشم توی این تایرها یکی به من بگه چه نوع تایری بخرم که توی تمام آسفالتها اذیتم نکنه ممنون میشم

armin sat

کاربر سایت
Apr 11, 2012
84
نام
آرمین صت
من همیشه گیر این تایر ماشین بودم به نظرتون چه نوع تاییری بخرم که توی جاده هی کونه ماشین نچرخه و هی تاپ نخوره توی پیچ ها خیلی اذیت میشم توی این تایرها یکی به من بگه چه نوع تایری بخرم که توی تمام آسفالتها اذیتم نکنه ممنون میشم
دوست عزیز من بهت تایر race mediom روپیشنهاد می کنم تستشکن انشالله که جواب میگیری ازش

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
بستگی به نوع track و و تعداد lap ها داره ....
مثلا ریسینگ soft برای تعداد دورهای کم خوبه و تعادل خوبی داره ماشین
برای دورهای بیشتر ریسینگ hard رو بردار

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم

دوست عزیز تایر به تنهایی باعث این عمل نمیشه. شما در درجه اول باید به موقع ترمز کنید و نزارید لاستیک ها داغ بشن یا همون قرمز . از ترمز دستی استفاده نکنید.کمک فنر های ماشین رو آپدیت کنید کمک زیادی میکنه بالانس وزن هم سهمی بزرگی داره.بعد طبق مسیر که میرید و زمانی که میرید باید تایر انتخاب کنید . مثلا اگه پیست 20 دور هست و وقت تعویض تایر نداری بهتر از تایر هارد استفاده کنید که البته خود بازی این رو به صورت پیش فرض از شما می خواهد.

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad

به نظرم مشکل شما ربط زیادی به لاستیک نداره،قبل از اینکه یه مسابقه رو شروع کنی یه گزینه توی منو هست به نام Driving option ...توی این قسمت یه سری تنظیمات هست که باید دست کاری کنی تا راحت تر مسابقه بدی

یه سری آپشن های کمکی هم توی این بخش وجود داره که باعث میشه ماشین شما دیگه سر پیچ لغزش نداشته باشه.
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

آخه من که ماشین گرند توریسمو دارم رد بول رو میگم. 5 تا ماشین فرمول هم تو پارکینگ خوابوندم . 3 تا فراری اکسترا هم که دانلودی بودن گرفتم. 2 تااز لامبرگینی هم که دانلود کردم. کلکسیونی از ماشینهای عجیب و غریب هم که دارم

خدا زیادش کنه

به نظرت صدای اگزوز به دردش میخوره و می تونه این خشم کلاه رفتن سرش رو آروم کنه؟؟؟؟؟

منظورت کلاه برداریِ یامائوچی هستش؟اون که حله ،الان تحت تعقیبه بلاخره گیرش میارن اما شما فقط یه کلمه بگو :بعد از x2010 Gran turismo ماشینِ فرمول فراری (از همه ی جهات:speed-hand line ) بهترین ماشینِ مجموعه نیست.

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
به نظرم مشکل شما ربط زیادی به لاستیک نداره،قبل از اینکه یه مسابقه رو شروع کنی یه گزینه توی منو هست به نام Driving option ...توی این قسمت یه سری تنظیمات هست که باید دست کاری کنی تا راحت تر مسابقه بدی

یه سری آپشن های کمکی هم توی این بخش وجود داره که باعث میشه ماشین شما دیگه سر پیچ لغزش نداشته باشه.
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

خدا زیادش کنه

منظورت کلاه برداریِ یامائوچی هستش؟اون که حله ،الان تحت تعقیبه بلاخره گیرش میارن اما شما فقط یه کلمه بگو :بعد از x2010 Gran turismo ماشینِ فرمول فراری (از همه ی جهات:speed-hand line ) بهترین ماشینِ مجموعه نیست.

گرند توریسمو انقدر ماشین خوب داره که نمیشه گفت بهترین ماشینش هست. من خودم با کوروت خیلی بیشتر حال میکنم با اینکه تو لول بالا زیاد کارایی نداره اما بسیار فرمون خوبی داره. یا نیسان جی تی ار بسیار خوش فرمون هست. نمیدونم بین 250 ماشین پرمیوم که دارم یا 500 ماشین استاندارد هر کدوم به نوعی ماشین عالی هستن. بستگی داره تو چه پیستس و در چه حالو هوایی باشی

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان یک سوالی داشتم.این بازی رو میشه توش موسیقی های دلخواه خودمون رو بریزیم یا مجبور به این هستیم که با موسیقی های نامناسبش بگذرونیم؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان یک سوالی داشتم.این بازی رو میشه توش موسیقی های دلخواه خودمون رو بریزیم یا مجبور به این هستیم که با موسیقی های نامناسبش بگذرونیم؟

موسیقی های دلخواهتون رو میریزید روی هارد کنسول بعد از داخل option بازی گزینه ی مربوطه ـش رو فعال میکنید و موسیقی های خودتون پخش میشه دی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر