آموزش هک 6.35

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
نوشته :VERSION 5.50
خوب پس كامل از كپي خور درومده

الان بايد بري سراغ نصب OFW همون فايل 30 مگابايتي كه بايد تو پوشه PSP>GAME>UPDATE بريزي و بري از خود PSP اجراش كني
البته قبل نصب بايد شارژ بالاي 80 درصد داشته باشي حالا اگه اجرا كردي و اروري داد اون ارور رو كامل و دقيق اينجا برام بنويس اگرم شماره ارور داره اونم برام بنويس

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
خوب پس كامل از كپي خور درومده

الان بايد بري سراغ نصب OFW همون فايل 30 مگابايتي كه بايد تو پوشه PSP>GAME>UPDATE بريزي و بري از خود PSP اجراش كني
البته قبل نصب بايد شارژ بالاي 80 درصد داشته باشي حالا اگه اجرا كردي و اروري داد اون ارور رو كامل و دقيق اينجا برام بنويس اگرم شماره ارور داره اونم برام بنويس

این کارو 10 بار کردم همش همون ارورو میده :
the system configuration of this psp system does not appear to be correct
the update cannot be start
contact technical support for assisstance
(drnffffffd7
هم 6.35 رو امتحان کردم هم 6.39 کار نمیکنه

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
این کارو 10 بار کردم همش همون ارورو میده :
the system configuration of this psp system does not appear to be correct
the update cannot be start
contact technical support for assisstance
(drnffffffd7
هم 6.35 رو امتحان کردم هم 6.39 کار نمیکنه
آقا شما برگردون به حالت كپي خور و به روش من برو

براي برگردوندن هك به روش زير عمل كن :

وارد کردن دستگاه به حالت کپی خور:

بعد از دانلود این فایل CFW550GEN-D3 انرا را از حالت فشرده خارج کنید. سپس با استفاده از

کابل USB دستگاه را به رایانه متصل و ارتباط را برقرار سازید. حالا پوشه UPDATE را به مسیر GAME< PSP کارت حافظه رونوشت کنید.

update-5-50-gen-d3.jpg

در منو پی اس پی به قسمت Game –> Memory Stick می رویم و برنامه PSP Update ver GEN را اجرا می کنیم.

OFW5.50.jpg

نکته مهم کار همین جاست! >> گزینه اول را انتخاب کنید یعنی Flash Install CFW 5.50 << منتظر می مانیم و در انتهای کار آپدیت دکمه X را فشار می دهیم.

حالا كه هك شده از هك خارجش كن ولي به روش من :

حالا اونايي كه فريم ور هك شده مثل CFW 5.50 رو دستگاهشون دارن خوب گوش بدن شما وارد منوي ريكاوري شده سپس recovery>advanced> flash0 رو فعال كنيد حالا طبق عكس عمل كنيد(f0/vsh/etc/version.txt ) :

رو عكسها كليك كنيد بزرگ ميشن

حالا از اين فايل txt يه بك آپ داشته باشيد و به جاي نوشته هاي توش نوشته هاي زير را بنويسيد:

Code:
release:6.31:
build:4614,0,3,1,0:builder@vsh-build6
system:56684@release_631,0x06030110:
vsh:p6579@release_631,v57952@release_631,20100726:
target:1:WorldWide

و حالا ميتوني عين اون كارايي كه گفته رو انجام بده (اول نصب فريمور 6.35 و بعد هم هك 6.35 و ...)

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
آقا شما برگردون به حالت كپي خور و به روش من برو

براي برگردوندن هك به روش زير عمل كن :

حالا كه هك شده از هك خارجش كن ولي به روش من :

حالا اونايي كه فريم ور هك شده مثل CFW 5.50 رو دستگاهشون دارن خوب گوش بدن شما وارد منوي ريكاوري شده سپس recovery>advanced> flash0 رو فعال كنيد حالا طبق عكس عمل كنيد(f0/vsh/etc/version.txt ) :

رو عكسها كليك كنيد بزرگ ميشن

حالا از اين فايل txt يه بك آپ داشته باشيد و به جاي نوشته هاي توش نوشته هاي زير را بنويسيد:

Code:
release:6.31:
build:4614,0,3,1,0:builder@vsh-build6
system:56684@release_631,0x06030110:
vsh:p6579@release_631,v57952@release_631,20100726:
target:1:WorldWide

و حالا ميتوني عين اون كارايي كه گفته رو انجام بده (اول نصب فريمور 6.35 و بعد هم هك 6.35 و ...)

همون قسمت اول که برنامه CFW میخوام اجرا کنم میگه :
this game connot be started the data is corrupted

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
ببخشید من از psp سر در نمی یارم.

یکی از دوستان PSP داره به من گفت بیام بپرسم آخرین ورژنی که کپی خور کامل شده چنده و آموزشش هم می خواستم

مرسی

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
همون قسمت اول که برنامه CFW میخوام اجرا کنم میگه :
this game connot be started the data is corrupted

بايد يك هن نصب كني تا بتونه برنامه ها رو اجرا كنه ولي شرط اجراي هن نصب فريمور 6.20 يا 6.35 هست. الان خداييش خودمم موندم چي كار كنيم اگه ميشد PSP رو از نزديك ميديدم يلي خوب ميشد.

ببخشید من از psp سر در نمی یارم.

یکی از دوستان PSP داره به من گفت بیام بپرسم آخرین ورژنی که کپی خور کامل شده چنده و آموزشش هم می خواستم

مرسی

6.39ME-8

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
بايد يك هن نصب كني تا بتونه برنامه ها رو اجرا كنه ولي شرط اجراي هن نصب فريمور 6.20 يا 6.35 هست. الان خداييش خودمم موندم چي كار كنيم اگه ميشد PSP رو از نزديك ميديدم يلي خوب ميشد.

6.39ME-8
hen برای 6.39 هست
http://psp.dashhacks.com/file/2102

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
PSP: 2004
Mac addres: model 02g
System Software: 6.20 PRO-B5
Memory 16G Orginal Sony

دستگاهمم کپی خور دایم شده یعنی بدون بدوووون استفاده از برنامه ایزو ریدر و فست ریکاوری هرچی هم که خاموش کنم باطری درارم مشکلی نیست اصلا برام ! احتمالا با پچ هك دائم ريختي

حالا باید به این روش شروع کنم....

1- کپی خور دایم دستگاهم رو بترکونم ...
2- مموریم رو فرمت کنم ...
3- دستگاه رو خاموش کنم ...
4- بعدش باید فریمر 6.39 رو دانلود کنم بریزم تو پوشه آپدیت (که خودم می سازم)
5- دستگاه رو روشن کنم و از تو پی اس پیم از پوشه گیمز فایلش رو اجراش کنم تا دستگام ورژنش بیاد رو 6.39 ...
6- حذف
7- حذف
8- بعدش باید فریمر cfw 6.39 pro b 8 رو (آخرین ورژن کاملشه دیگه غیر ورژن های بتا ؟ بله) دانلود و كپي کنم ...
9- از تو پوشه بازی دوباره فایلشو اجرا کنم تا دستگاه کپی خور شه ...
10- بازی هام رو بریزم تو پوشه ISO و .....
11- باید بازی های پی اس 1 رو با برنامه PSX2PSP کانورت کنم بعد پوشه اش رو بگذارم تو پوشه گیمز و..........بدین گونه من می تونم رزیدنت اویل بازی کنم :D ! ( و عقده 4 ساله اش رو از بین ببرم تو خودم !!! )

درست گفتم ؟؟؟؟؟ :-/ كم و بيش

111-بعدش می تونم دوباره دان گرید کنم رو همین حالت که الان هست ؟ یعنی فریمور 6.20 pro b5 جوری که کپی خورش دایم باشه ؟ بله شما با برنامه 6.3x Downgrader v3.5 دانگريد ميكني به 6.20 آموزششم يك ندا بدي ميزارم تو سايت.

222- اگه بریک بشه می شه برش گردوند ( ا توجه به این که 2000 هست دستگاه) ؟ بايد ورژن مادر بورد رو بگي تا بگم . توسط برنامه زير:

براي مطلع شدن از ورژن مادربورد و نسل دستگاه از برنامه PSP Module Checker 3.0 استفاده كنيد.

gpl0vuzdd27tzfrrxfxm.png
333- ورژن v3 هست درسته ؟ شما بايد بگي نه ما !!! توسط برنامه بالا

444- مراحل بالا رو خوب گرفتم یا که یه مبتدیه احمق اعصاب خورد کنم ؟ :D :d نه خوبه يك چيزايي بارت هست. ;) ;)

نهایتا دوباره بی نهایت ممنون ... مخصوصا از داداش Taherism

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
1- کپی خور دایم دستگاهم رو بترکونم ... این رو چطور باید کرد ؟ باید اون برنامه که تو لینک پست اول هست رو دانلود کنم از تو پی اس اجراش کنم تا دستگاه به حالت کارخونه در بیاد درسته ؟ نمی شه با ریست تو فکتوری حلش کرد ؟

باتري رو در بيار حالا بزار سر جاش دكمه Home رو بگير و PSP رو روشن كن حالا برو ببين از هك در اومده يا نه اگه با اين روش نشد برو پايين

برنامه 6.20ProUpdate كه براي هك فريمور 6.20 بود رو دانلود كن و بريز تو Ms0:/PSP/Game حالا از PSP اجراش كن برنامه كه بالا اومد دكمه مربع يا مثلث بود دقيقا يادم نيست ولي مطمئنا بريك نميكنه هر كدوم رو زدي يكي از اين ها رو بزن تا Uninstall بشه و از هك خارج بشه.

6- یعنی وقتی ورژن رو به 6.39 آپگرید کردم دیگه لازم نیست فایلای آپدیت رو پاک کنم باسه آپدیت کاستوم فریمور ؟؟؟؟؟

حتما نياز نيست پاكش كني ميتوني پاك كني ميتوني پاكم نكني

بعد از آپدیت خود دستگاه پاکش می کنه یعنی ؟

نه هوش مصنوعي نداره كه .. ;) /:)

7- با این حساب پس پورت USB باید همش وصل باشه من USB mode رو هی برم اجراش کنم هی قطعش کنم دیگه ؟ !

نميخواهد همش وصل باشه هر موقع كپي كردي كارت تموم شد USB رو بكن

222- اگه بریک بشه می شه برش گردوند؟ بايد ورژن مادر بورد رو بگي تا بگم . توسط برنامه زير: v3,2000 slim,02g

راهي نداره آنبريك كني تنها راهش عوض كردن مادربورد ـــه

با این حساب می شه از سمی بریک یا بریک کامل درش آورد ;;) یا هنوز دارن روش کار می کنن =(( یا که کلا روش هم کار نمی کنن و اصلا هم نمی شه ؟ :((

يه كارايي كردن روش حتي آموزششم تو نت گذاشتن ولي خيلي درد سر داره منم نرفتم سراغش فعلا"

با احتساب همه مشکلات من که حل شد مختصرا این سوال ها موند باسم !

1- کپی دایم رو چطوری به حالت آفیشیل برگردونم ؟ از Pro استفاده ميكني به همون روش بالا كه گفتم اگه TN داشتي يه نمور سخت تره

2- بعد آپگرید به 6.39 آفیشیل فایلایی که کپی کردم تو مموری چه می شه و چه باید بکنمشون ؟ حذفش كن به جاش فايل هاي كپي خور رو بريز.

3- کل مراحل رو با استفاده از USB Mode انجام بدم؟ یا مموری رو بزنم به پی سی بهتره ؟ فرقي نميكنه هر دو حالت درسته USB راحت تره

4- ورژن v3 بریک بشه میشه کاریش کرد یا نه ؟
مادربورد جديد از نظر من ولي :
http://wololo.net/talk/viewtopic.php?f=17&t=6861
چند تا راه ديگه هم داره كه آدرسشونو پيدا كردم همين جا ميزارم

این سری با تشکر از همه عزیزان .... مخصوصا برادر عزیز و گرامی Taherism (سيد خيلي تلاش ميكنه تو سايت اميدوارم زودتر برگرده)

juolipuoli54

کاربر سایت
Jun 27, 2011
5
دوستان عزیز من برای اولین بار یک psp فت مدل 1004 از یکی از دوستان که از خارج براش آورده بودن خریدم میخواستم راهنمایی کنید که این مدل با این مشخصات system software 5.50 gen-d3 کپی خور هست یا نه؟اگه کپی خور نیست خودم میتونم به آخرین فریمور کپی خورش کنم؟آخرین فریمور کپی خور الان همون 6.35 هست که لینک دانلودش رد دوستمون صفحه اول گذاشتن ؟بعد از کپی خور بازی فیفا وپی اس 11 باید از کجا تهیه کنم؟در ضمن مموری کارت هم نداره 4گیگ بخرم براش کافیه؟

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
دوستان عزیز من برای اولین بار یک psp فت مدل 1004 از یکی از دوستان که از خارج براش آورده بودن خریدم میخواستم راهنمایی کنید که این مدل با این مشخصات system software 5.50 gen-d3 کپی خور هست یا نه؟اگه کپی خور نیست خودم میتونم به آخرین فریمور کپی خورش کنم؟آخرین فریمور کپی خور الان همون 6.35 هست که لینک دانلودش رد دوستمون صفحه اول گذاشتن ؟بعد از کپی خور بازی فیفا وپی اس 11 باید از کجا تهیه کنم؟در ضمن مموری کارت هم نداره 4گیگ بخرم براش کافیه؟
550 كپي خوره / 639 هم هست / دانلود كن از سايت خودمون يا www.devils-shadow.com/forums / اگه زياد احل بازي هستي 8 يا 16 بگير.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر