آموزش هک 6.35

ak343522

کاربر سایت
Sep 21, 2010
53
نام
امیر
اینجا هیچ کی نیس کمکم کنه ؟ من حتی الان ورژن 6.39 رو دانلود کردم ، خواستم آپدیت کنم دوباره اون نوشته PSP بزرگ که صفحه سفید داره و وقتی بازی رو پلی میکنی میاد ، اون میاد و بعد 5 ثانیه دستگاه خاموش میشه ! این چه مرگشه ؟ ترخدا یکی کمک کنه
سلام
این فایل رو دانلود کن
http://pspslimhacks.com/downloads/cfw/635PRO_B7.rar
بعد از دانلود EXTRACT کن و بعد دوتا پوشه FastRecovery و PROUPDATE بریز تو پوشه GAME و بعد PROUPDATE رو بزن تا اجرا کنه. بعد از اجرا کردن x را بزن تا کارش تمام بشه وقتی تمام شد دوباره x رو بزن تا دستگاه ریسیت بشه تا کپی خور بشه
هر بار هم که کپی خورش پرید FastRecovery رو اجرا کن تا خودبخود دستگاه کپی بشه.
راستی باید فرمویرت 6.35 باشه اگه نشد بگو یه راه دیگه بهت بگم

16130

کاربر سایت
May 5, 2011
8
:)

PHP:
بعد از دانلود EXTRACT کن و بعد دوتا پوشه FastRecovery و PROUPDATE بریز تو پوشه GAME و بعد PROUPDATE رو بزن تا اجرا کنه.
این کار رو انجام دادم و وقتی PROUPDATE رو زدم نوشت PSP انگار که میخواد وارد بشه ، 5 ثانیه میمونه و بعد خاموش میشه دستگاه ! :((:((:((:((

ak343522

کاربر سایت
Sep 21, 2010
53
نام
امیر
PHP:
بعد از دانلود EXTRACT کن و بعد دوتا پوشه FastRecovery و PROUPDATE بریز تو پوشه GAME و بعد PROUPDATE رو بزن تا اجرا کنه.
این کار رو انجام دادم و وقتی PROUPDATE رو زدم نوشت PSP انگار که میخواد وارد بشه ، 5 ثانیه میمونه و بعد خاموش میشه دستگاه ! :((:((:((:((
یک بار باتری psp رو در بیار و بذار سر جاش.وقتی روشن کردی با خود psp رمت رو فرمت کن بعد کارایی که گفتم رو دوباره انجام بده ببین درست میشه یا نه

16130

کاربر سایت
May 5, 2011
8
کمک

همین کاری که شما گفتی هم انجام دادم ، اما مثل قبله ! هزار بار آپدیت ۶.۳۹ رو زدم تا بالاخره ورژنش ۶.۳۹ شد . الان هم دوباره مثل قبله ، میام کپی خورش کنم نوشته پی اس پی میاد و بعد ۵ ثانیه خاموش میشه . نمیره تو او صفجه که شبیه محیط داسه تا ۲بار دکمه ضربدر رو بزنم تا کپی خور شه . تر خدا کمک کنید . دیوونه شدم

ak343522

کاربر سایت
Sep 21, 2010
53
نام
امیر
همین کاری که شما گفتی هم انجام دادم ، اما مثل قبله ! هزار بار آپدیت ۶.۳۹ رو زدم تا بالاخره ورژنش ۶.۳۹ شد . الان هم دوباره مثل قبله ، میام کپی خورش کنم نوشته پی اس پی میاد و بعد ۵ ثانیه خاموش میشه . نمیره تو او صفجه که شبیه محیط داسه تا ۲بار دکمه ضربدر رو بزنم تا کپی خور شه . تر خدا کمک کنید . دیوونه شدم
دوست عزیز اگه فرمویرت رو کردی 6.39 باید از این
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=43714
استفاده کنی

Sami Yusuf

کاربر سایت
Mar 2, 2008
65
سلام taherism جان از راهنمایی های شما خیلی ممنونم . بالاخره psp منم آپدیت شد .(بدون مشکل مثلا brike)

فقط دو سوال دارم .چرا بعد از اجرای بازی Minna no Sukkiri اسم ورژن دستگاه از 6.35 pro-a4 به 6.35 pro تغییر پیدا میکنه .

و سوال دوم اینکه چطور باید بدون access point با این ورژن جدید به نت وصل شد.

Sami Yusuf

کاربر سایت
Mar 2, 2008
65
سلام taherism جان از راهنمایی های شما خیلی ممنونم . بالاخره psp منم آپدیت شد .(بدون مشکل مثلا brike)

فقط دو سوال دارم .چرا بعد از اجرای بازی Minna no Sukkiri اسم ورژن دستگاه از 6.35 pro-a4 به 6.35 pro تغییر پیدا میکنه .

اساتید محترم , کسی دلش نمیاد جواب بده!

voyage

کاربر سایت
Feb 25, 2011
265
نام
erfan

1-چون Minna no Sukkiri یه برنامه هک دیگست pro-a4 هم یه برنامه هک هست:d

2-شما باید یه دستگاه wi-fi داشته باشین تا به نت وصل شین;)

Sami Yusuf

کاربر سایت
Mar 2, 2008
65
1-چون Minna no Sukkiri یه برنامه هک دیگست pro-a4 هم یه برنامه هک هست:d

2-شما باید یه دستگاه wi-fi داشته باشین تا به نت وصل شین;)

سلام و ممنون از جوابتون . اما یه سوال دیگه , اگه دوتا برنامه ی هک باهم اجرا بشن مشکلی برای دستگاه پیش نمی یاد؟

و در مورد نت , دوست عزیزمون taherim توی صفحه ی اول همین تاپیک نوشته بود که می تونه بی اینترنت به نت وصل بشه . جریان چیه؟

voyage

کاربر سایت
Feb 25, 2011
265
نام
erfan
سلام و ممنون از جوابتون . اما یه سوال دیگه , اگه دوتا برنامه ی هک باهم اجرا بشن مشکلی برای دستگاه پیش نمی یاد؟

و در مورد نت , دوست عزیزمون taherim توی صفحه ی اول همین تاپیک نوشته بود که می تونه بی اینترنت به نت وصل بشه . جریان چیه؟

با هم ؟:-/اگه منظورتون اینه که دو تاشونم اجرا کنیدو هک کنید نه مشکلی پیش نمیاد

فک کنم شوخی کرده من امتحان کردم نشد باید wifi داشته باشین

اینم تاپیکش توضیح وصل شدنشه

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=40282

Sami Yusuf

کاربر سایت
Mar 2, 2008
65

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
سلا من حدودا 5 ماهی میشه که کاری به کار کنسول دستی ندارم
فریمورم 5.50 prome-4 هست من نمیدونم باید کدوم تاپیک ها رو بخونم (کلا گیج شدم)
اخرین فریمور 6.39 هست؟؟؟؟؟
این me و pro چی هستند؟؟؟؟؟
لطفا اموزش و تمامی لینک های (اخرین) فریمور و هک رو بذارید و اگر شد توضیحی بدید
چون من اخرین بار موقعی به این تاپیک سر زدم که 5.50 gen -d3 اومده بود
psp 2004 کپی خور دائم راستی نمیدونم v چنده؟؟؟؟؟ از کجا باید بفهمم؟؟؟؟؟

voyage

کاربر سایت
Feb 25, 2011
265
نام
erfan
سلا من حدودا 5 ماهی میشه که کاری به کار کنسول دستی ندارم
فریمورم 5.50 prome-4 هست من نمیدونم باید کدوم تاپیک ها رو بخونم (کلا گیج شدم)
اخرین فریمور 6.39 هست؟؟؟؟؟
این me و pro چی هستند؟؟؟؟؟
لطفا اموزش و تمامی لینک های (اخرین) فریمور و هک رو بذارید و اگر شد توضیحی بدید
چون من اخرین بار موقعی به این تاپیک سر زدم که 5.50 gen -d3 اومده بود
psp 2004 کپی خور دائم راستی نمیدونم v چنده؟؟؟؟؟ از کجا باید بفهمم؟؟؟؟؟

بله

me نمیدونم چیه ولی pro نشانه ی هک شدنشه

آپدیت و هک 6.39 :http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=43714

نمیدونم یه سرچی بزن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر