آموزش هک 6.35

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
سلام ببخشید من تازه واردم...میخواستم ببینم آخرین ورژن فایلهای آپدیت تو صفحه اول هست؟یعنی اون فایلها سالم؟یا همونیه که یه دوست دیگمون باهاش بریک شد؟

فایلهای پست اول همگی تست شده و سالم هستند...

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
بازی های psone برای اجرا چه پسوندی باید داشته باشن ؟ iso ?!
اگر جواب منفیه لطفا توضیح بدید مراحل اجرای بازی psone روی psp چطوریه ؟
یه سری برنامه برای تبدیل بازی psone به psp هست مثل psx2psp . باید اینطوری تبدیل بشه ؟

آخرین ویرایش:

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
بازی های psone برای اجرا چه پسوندی باید داشته باشن ؟ iso ?!
اگر جواب منفیه لطفا توضیح بدید مراحل اجرای بازی psone روی psp چطوریه ؟
یه سری برنامه برای تبدیل بازی psone به psp هست مثل psx2psp . باید اینطوری تبدیل بشه ؟

نه پسوند فایل باید PBP باشه که همراه با یه KEYS.BIN داخل یک فولدر قرار میگیره و اون فولدر درون پوشه GAME قرار میگیره...
شما ابتدا از بازی Image تهیه میکنید که معمولا ISO هستش و اون رو به برنامه میدین و اون خودش 2 تا فایلی که گفتم رو درست میکنه

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
نه پسوند فایل باید PBP باشه که همراه با یه KEYS.BIN داخل یک فولدر قرار میگیره و اون فولدر درون پوشه GAME قرار میگیره...
شما ابتدا از بازی Image تهیه میکنید که معمولا ISO هستش و اون رو به برنامه میدین و اون خودش 2 تا فایلی که گفتم رو درست میکنه

منظور از برنامه کدوم برنامست ؟ psx2psp ؟؟؟
بازی ها تمام صفحه اجرا میشه ؟ من nfs تبدیل کردم تمام صفحه نبود !
پس اگر قراره این برنامه بازی هارو تبدیل کنه فیرموار جدید به چه دردی میخوره ؟!!!!
البته داخل بازی میشه تصویرو کشیده کرد طوری که full screen بشه . اما کیفیت جالبی نخواهد داشت ...
با توجه به اینکه TN اعلام کرد که TN-D رو عرضه نخواهد کرد ، قابلیت اجرای psx که من دیدم خیلی نا امید کنندست ...

آخرین ویرایش:

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
منظور از برنامه کدوم برنامست ؟ psx2psp ؟؟؟
بازی ها تمام صفحه اجرا میشه ؟ من nfs تبدیل کردم تمام صفحه نبود !
پس اگر قراره این برنامه بازی هارو تبدیل کنه فیرموار جدید به چه دردی میخوره ؟!!!!
البته داخل بازی میشه تصویرو کشیده کرد طوری که full screen بشه . اما کیفیت جالبی نخواهد داشت ...
با توجه به اینکه TN اعلام کرد که TN-D رو عرضه نخواهد کرد ، قابلیت اجرای psx که من دیدم خیلی نا امید کنندست ...

منظور Psx2psp و یا PsGUI221beta هستن...
بازیها وقتی اجرا میشه Full Screen نیس! Home رو میزنین و میرین Other Setting اونجا تنظیم میکنین رو Full و مشکلی هم نخواهد داشت کیفت هم خوبه کلا فاز میده...
CFW بستری رو فراهم میکنه که این بازیها که به صورت کپی توسط خودمون درست میشن رو اجرا کنه! برنامه خوراک لازم رو تهیه میکنه و CFW او رو اجرا میکنه ربطی به هم ندارن
6.35 PRO-B کاملا سازگار با انواع بازیها هستش...

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
من یه سوال دارم
نمیدونم چرا وقتی خاموش میکنم کپی PSP2000 میپره با اینکه کپی دائم هست و اون موقع 5.50 GEN-D هم وقتی خاموش میکردم کپیش نمیپرید

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
من یه سوال دارم
نمیدونم چرا وقتی خاموش میکنم کپی PSP2000 میپره با اینکه کپی دائم هست و اون موقع 5.50 GEN-D هم وقتی خاموش میکردم کپیش نمیپرید
چون این فرم ور با اون فرم ور زمین تا زیر زمین تفاوت داره!
چون پی اس پی شما کپی خور دائم هست دلیلی نمی شه هر فرم وری که می ریزید کپی خور دائم بمونه!

• Like
Reactions: hosein me

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
انگار TN نظرشو عوض کرد و با اینکه خیلی از دست هکرهای چینی عصبانی بود میخواد جمعه نسخه جدید ، و البته آخرین هکشو بیرون بده ... ببینیم اون چطوریه !

bboylevel

کاربر سایت
Feb 18, 2011
11
نام
Ghasem
موقته...
تا اینجا من بازی پیدا نکردم که اجرا نشه...دوستان اگه دیدن بگن
حتی بازیهای PSOne هم همشون رو اجرا کردم
برنامه خاصی لازم نیست! بازیها رو کپی میکنی تو فولدر ISO و بعدش اجرا میکنی
یعنی اگه پی اس پی خاموش بشه برنامه کرک از بین میره ؟؟ من از کجا بدونم برنامه هنوز سالمه یا نه ؟؟
راستی گیم ProEvo 2011 کار میکنه ؟

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
یعنی اگه پی اس پی خاموش بشه برنامه کرک از بین میره ؟؟ من از کجا بدونم برنامه هنوز سالمه یا نه ؟؟
راستی گیم ProEvo 2011 کار میکنه ؟

بله از بین میره!!!! ولی کافیه یه فایل رو اجرا کنی تا در عرض 2 ثانیه دوباره کپی خور شه!
Setting>>System information>> Version >> 6.35 PRO-B
این یعنی به قول شما سالمه !!!!!

اون گیم هم کار میکنه بله

bboylevel

کاربر سایت
Feb 18, 2011
11
نام
Ghasem
بله از بین میره!!!! ولی کافیه یه فایل رو اجرا کنی تا در عرض 2 ثانیه دوباره کپی خور شه!
Setting>>System information>> Version >> 6.35 PRO-B
این یعنی به قول شما سالمه !!!!!

اون گیم هم کار میکنه بله
توی پی اس پی من نوشته system software 6.35 Pro-A4 دقیقاً مثل آموزش !!
گیم و توی این آدرس کپی می کنم PSP>Game>ISO ولی اوی منوی XMB میرم به گیم فیل گیم رو این مدلی نشون می ده !! Corrupted Data !! علتش چیه ؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
توی پی اس پی من نوشته system software 6.35 Pro-A4 دقیقاً مثل آموزش !!
گیم و توی این آدرس کپی می کنم PSP>Game>ISO ولی اوی منوی XMB میرم به گیم فیل گیم رو این مدلی نشون می ده !! Corrupted Data !! علتش چیه ؟
شما باید بازی رو به مسیر زیر بریزید:
ms0>iso
ms0=شاخه اصلی مموری(روت مموری)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر