آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,609
دوستان دیشب باز خونه رفیقم رفتم و تست کردم ac odyssey رو نشد که نشد نصب کنم. تو نصب ارور میده .متاسفانه چون کنسول واسه خودم نیست نمیتونم ور برم باهاش زیاد.
میگم شاید فایل خرابه.این بازی رو کسی نصب کرده که درست اجرا بشه؟اگر آره لطفا لینک دانلودشو بدید من از نوین اسپات دانلود کردم.

dimitri

کاربر سایت
Oct 26, 2009
48
نام
وحید
دوستان دیشب باز خونه رفیقم رفتم و تست کردم ac odyssey رو نشد که نشد نصب کنم. تو نصب ارور میده .متاسفانه چون کنسول واسه خودم نیست نمیتونم ور برم باهاش زیاد.
میگم شاید فایل خرابه.این بازی رو کسی نصب کرده که درست اجرا بشه؟اگر آره لطفا لینک دانلودشو بدید من از نوین اسپات دانلود کردم.

سلام من نصب کردم
فقط با روش store که قبلا گفتم با روش ریموت نشد و هاردم نداشتم که تست کنم
اینم لینک دانلود
دانلود نسخه کرک شده بازی AC: ODYSSEY برای PS4 – دی ال فاکس|مرجع بازی رایانه ای

حتی فارسی سازشم از همین سایت گرفتم نصب کردم با فلش . بدون مشکل اجرا شد با زیرنویس فارسی

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
سلام و خسته نباشید
لطفا بفرمایید اگر به آخرین هاست AL Azif که نوشته پایدارترین هست با قابلیت کش افلاین اپدیت کنیم دیگه همه ی مشکلات مثل خاموشی و کرش و هنگ حل شده یعنی دیگه ۶.۷۲ یه جورایی تکمیل شد؟
همه ی بازیای قبلی که رو کنسول بود اجرا میشن؟
بعد از جیلبریک روش فعال کردنش مثل همون ۵.۰۵ هست ؟

ممنون ازتون

reza.ps4

کاربر سایت
Jul 13, 2016
12
سلام دوستان خسته نباشید
تجربیاتم رو میگم که روی چنتا دستگاه امتحان کردم.
رو اکثر دستگاها هاست leeful خوب جواب داد بدون مشکل جلبریک شد و بازی نصب کردم. هرچند بعد از چند بار اجرا کردن مشکل خاموشی وجود داشت البته رو اکثر دستگاها اول load exploit رو و بعد non ofical mira رو میزدم ولی گاهی که اذیت میکرد
گزینه load exploit+mira رو که میزدم بدون مشکل اجرا میکرد

در مورد هاست al azif خاموشی کمی داشت ولی دستگاه هنگ عجیبی میکرد که نه کاری میشد کرد نه خاموش میشد و نه ریست فقط باید کابل برق رو میکشیدم تا بتونم دوباره دستگاه رو راه اندازی کنم

نتیجه گیری:جفتشون هنوز ناپایدارن و مثل 5.05 نیستن
البته تجربه من leeful بهتر بوده

اگه میشد یه سلف هاست درست کرد که فقط پیلودی که برای اجرای بازی ها لازمه رو داشته باشه و تو user guid اجرا بشه خیلی خوب میشد فکر میکنم خیلیم سبک تر میشد و پایدار تر چون همه این هاستا گزینه های زیادی دارن و با کش افلاین هم حتی پایداری رو ندارن

با تسکر از همه دوستانی که زحمت تهیه اموزش رو میکشن

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,878
نام
مهراد
سلام دوستان خسته نباشید
رو اکثر دستگاها هاست leeful خوب جواب داد بدون مشکل جلبریک شد و بازی نصب کردم. هرچند بعد از چند بار اجرا کردن مشکل خاموشی وجود داشت البته رو اکثر دستگاها اول load exploit رو و بعد non ofical mira رو میزدم ولی گاهی که اذیت میکرد

در مورد هاست al azif خاموشی کمی داشت ولی دستگاه هنگ عجیبی میکرد که نه کاری میشد کرد نه خاموش میشد و نه ریست فقط باید کابل برق رو میکشیدم تا بتونم دوباره دستگاه رو راه اندازی کنم

اگه میشد یه سلف هاست درست کرد که فقط پیلودی که برای اجرای بازی ها لازمه رو داشته باشه و تو user guid اجرا بشه خیلی خوب میشد فکر میکنم خیلیم سبک تر میشد و پایدار تر چون همه این هاستا گزینه های زیادی دارن و با کش افلاین هم حتی پایداری رو ندارن

به گزینه خوبی اشاره کردی، میتونیم یه سلف هاست هم طراحی کنیم با سورس مشترک این دو (al azif و leeful)

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
سلام دوستان خسته نباشید

این خاموشی که میفرمایید مثل ورژن ۵.۰۵ موقع اجرای جیلبریکه یا وسط بازی چون ۵.۰۵ هم خاموشی داره البته به ندرت

reza.ps4

کاربر سایت
Jul 13, 2016
12
این خاموشی که میفرمایید مثل ورژن ۵.۰۵ موقع اجرای جیلبریکه یا وسط بازی چون ۵.۰۵ هم خاموشی داره البته به ندرت
گاهی مثل 5.05 ه و گاهی وسط نصب بازی وسط کارکردن تو منو یا هرجای دیگه ولی بیشتر مثل همون 5.05 موقع اجرای جلبریک هست

• Like
Reactions: mostafa X360

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
من از leeful استفاده کردم بار اول خاموش کرد ولی بعدش اوکی شد.. چندساعت بعدش leeful یه تغییراتی رو تو اکسپلویت ایجاد کرد منم گفتم شاید بهتر شده باشه برای همین دوباره آنلاین شدم و رفتم تو اکسپلویت، 3 بار امتحان کردم و هر 3بار خاموش کرد، به نظر میاد ثباتش کمتر شد با این تغییرات! al azif رو هم امتحان کردم اونم یخورده اذیت میکرد... الان از darkmodder دارم استفاده میکنم فعلا که داره جواب میده، 6بار استفاده کردم که 1 بار هنگ و 1 بار وسطا خاموش کرد(سر mira unofficial هنگ کرد! از mira No HB استفاده کردم راضی بودم). قابلیت کش هم داره.

• Like
Reactions: SiminSecret

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
برو اینجا همه‌چیو راجع به نحوه نصبش توضیح داده و نسخه‌ای که گذاشته واسه دانلود کاملترین نسخه بازیه!!

پ.ن: موقعی که میخوای نصب کنی از mira unofficial یا mira NoHb استفاده کن احتمالا درست بشه

آخرین ویرایش:

reza.ps4

کاربر سایت
Jul 13, 2016
12
ChendoChap برای فریمور 6.72 را بر روی هاست آزمایشی Leeful

NEW 6.72 Exploit TEST - Leeful

اینو تست کردم ارور فری مموری میده همش بعدم که جلبریک شد یه حالتی مثل کنسول پنیک شد تصویر سیاه شد ولی دستگاه خاموش نشد بعد 20 ثانیه دوباره اومد تو صفحه هوم قفل بازی ها باز شد ولی موقع اجرای بازی عجیب بود که پیغام update now/update later میداد.
دستگاهرو ریست کردم دوباره امتحان کردم دوباره تصویر سیاه شد ولی نه خاموش شد نه برگشت به صفحه هوم مجبور شدم کابل برقشو بکشم

دیشب هاست leeful آپدیت شد یه گزینه اضافه شده
load exploit +non offical mira toghether
اینو زدم چند بار بدون مشکل جلبریک شده و بازی هم نصب کردم

ممنونم میشم بقیه هم تست کنن و اینجا خبرشو بدن

• Like
Reactions: SiminSecret

dimitri

کاربر سایت
Oct 26, 2009
48
نام
وحید
ChendoChap برای فریمور 6.72 را بر روی هاست آزمایشی Leeful

NEW 6.72 Exploit TEST - Leeful

اینو تست کردم ارور فری مموری میده همش بعدم که جلبریک شد یه حالتی مثل کنسول پنیک شد تصویر سیاه شد ولی دستگاه خاموش نشد بعد 20 ثانیه دوباره اومد تو صفحه هوم قفل بازی ها باز شد ولی موقع اجرای بازی عجیب بود که پیغام update now/update later میداد.
دستگاهرو ریست کردم دوباره امتحان کردم دوباره تصویر سیاه شد ولی نه خاموش شد نه برگشت به صفحه هوم مجبور شدم کابل برقشو بکشم

دیشب هاست leeful آپدیت شد یه گزینه اضافه شده
load exploit +non offical mira toghether
اینو زدم چند بار بدون مشکل جلبریک شده و بازی هم نصب کردم

ممنونم میشم بقیه هم تست کنن و اینجا خبرشو بدن

منم اینو load exploit +non offical mira toghether دیشب تست کردم هم انلاین هم افلاین خوب بود

• Like
Reactions: reza.ps4

alirezaresima

کاربر سایت
Aug 10, 2019
51
سلام دوستان خبری از remote pkg روی ۶.۷۲ نشده .اگر دوستان تونستن اجرا کنن همینجا اگر مقدوره با تصویر بزارین مطمعنم خیلیا مثل من دنبالش هستن

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,878
نام
مهراد
سلام دوستان خبری از remote pkg روی ۶.۷۲ نشده .اگر دوستان تونستن اجرا کنن همینجا اگر مقدوره با تصویر بزارین مطمعنم خیلیا مثل من دنبالش هستن

آموزش این مورد رو تا فردا روی آپارات میزارم

• Like
Reactions: alirezaresima

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر