آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,878
نام
مهراد
کنسول من روی ورژن 5.05 بود ولی به اینترنت متصل شد و کشش پریده الان با چه DNS ای میتونم هکش کنم؟

همون آدرس اول توی اولین پست رو شما بری 5.05 رو میتونی کش کنی

به نظرم این leeful رو بزنیم بره دیگه. قبل ـش ترجیحا کنسول رو initialize کنید با فریمور 6.72 از ریکاوری، که هر چی از هاست های قبلی تو کش موندن بره.

یه سوال فقط، راهکاری هست الان که زمان اتصال به اینترنت به سرورهای سونی برای آپدیت وصل نشه؟ یادمه برای 5.05 میشد هاست رو آفلاین ست کرد روی گوشی یا با dns روی کنسول یه کارایی کرد.

گزینه disable updates رو من توی نسخه 5.05 میزدم اوکی بود الان هم ک میزنم دانلود میخواد شروع بشه متوقف میشه.

• Like
Reactions: mobile1199

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,609
سلام دوستان
اقا من این نسخه انچارتد که برای هک 5.05 هست رو دانلود کردم
دانلود بازی Uncharted: The Lost Legacy برای PS4 – دی ال فاکس|مرجع بازی رایانه ای
بعد از طریق PS4_Remote_PKG_Installer اقدام به نصب کردم ولی در اخر نصب ارور cannot install میده 2 3 بار هم تست کردم مشکل حل نشد
کسی میدونه مشکل چیه ؟؟

1 بازی کم حجم دیگه با فلش نصب کردم نصب شد و اجرا شد مشکلی نداشت ولی این بازی نصب نمیشه
من هم مشکلم همینه البته دستگاهی که روش تست کردم 5.0.5 بود و با هن 2.1.4 انجام دادم به حجم بازی نیست هم unravel 2 هم اساسین اودیسه ارور داد وسط نصب اما کرش نیترو نصب و راحت اجرا شد آخرش نفهمیدم مشکل چیه.(نصب از طریق فلش USB بود)
دستگاه هم PS4 Slim هستش.ممکنه اینا مخصوص Pro ساخته شده باشن؟واقعا سر در نمیارم چشه. :-??
من فکر کردم 6.72 کنم براش مشکلات حل میشه نگو کلی هستش مشکل. ~X(

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
سلام دوستان
اقا من این نسخه انچارتد که برای هک 5.05 هست رو دانلود کردم
دانلود بازی Uncharted: The Lost Legacy برای PS4 – دی ال فاکس|مرجع بازی رایانه ای
بعد از طریق PS4_Remote_PKG_Installer اقدام به نصب کردم ولی در اخر نصب ارور cannot install میده 2 3 بار هم تست کردم مشکل حل نشد
کسی میدونه مشکل چیه ؟؟

1 بازی کم حجم دیگه با فلش نصب کردم نصب شد و اجرا شد مشکلی نداشت ولی این بازی نصب نمیشه
اگه reminding time میزنه 99 ساعت، دسترسی به اینترنت کنسول قطع کنین و بعد اقدام به نصب کنین. مشکلتون حل میشه ( dns های al azif بزنید خودکار کلا سونی بلاک میکنه :) )

• Like
Reactions: dimitri

dimitri

کاربر سایت
Oct 26, 2009
48
نام
وحید
بعد از کش باید چیو بزنییییم؟
این هاست افلاینه ؟؟؟ خودتووون امتحااان کردییید؟؟؟

اره عزیز جان تست کردم خودم
دفعه اول نیاز به اینترنت داره ولی یک بار کش کنه دفعه های بعد بدون اینترنت هم جیلبریک میشه
وقتی url رو وارد کردی صبر کن تا کش کردن کامل بشه بعد اول load expeliot رو بزن بعد load mira
تمام :-bd

dimitri

کاربر سایت
Oct 26, 2009
48
نام
وحید
من هم مشکلم همینه البته دستگاهی که روش تست کردم 5.0.5 بود و با هن 2.1.4 انجام دادم به حجم بازی نیست هم unravel 2 هم اساسین اودیسه ارور داد وسط نصب اما کرش نیترو نصب و راحت اجرا شد آخرش نفهمیدم مشکل چیه.(نصب از طریق فلش USB بود)
دستگاه هم PS4 Slim هستش.ممکنه اینا مخصوص Pro ساخته شده باشن؟واقعا سر در نمیارم چشه. :-??
من فکر کردم 6.72 کنم براش مشکلات حل میشه نگو کلی هستش مشکل. ~X(
من با اون روشی که چندتا پست بالا تر گفتم بدون مشکل نصب کردم البته از طریق ریموت با فلش هم بازی کم حجم تست کردم نصب شد مشکلی نداشت

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Aaaaaaaahhhhhahhah

کاربر سایت
Jul 11, 2020
22
آپدیت 30/7/2020:

روش جدید Al Azif برای پایداری صد در صد + قابلیت کش (تست شده توسط خودم) به پست اول اضافه شد.
بعد از خامووش روشن و هک افلاین باید گزینه میرا معمولیو واسه هک بزنییم یا میرا افیسیال و ممنوون اگه پاسخ بدید؟؟

Aaaaaaaahhhhhahhah

کاربر سایت
Jul 11, 2020
22
درود
من امتحان کردم تا نت دستگاهو بعد از پیغام جیلبریک قطع می کنی دستگاه هنگ میکنه
واسه من اکی بود و مشکلی نداشت من دو بار امتحان کردم و جواب داده فعلا ب نظرم فعلا از همه پایدارتره

• Like
Reactions: SiminSecret

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر