آموزش ساخت اکانت در PlayStation Network

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
من قبلا 1 اکانت آمریکا داشتم با اون بازی میکردم و sign in میشدم برای گرفتن چند تا تم که تو ژاپن فقط هست 1 اکانت ژاپن هم ساختم ولی وقتی میخوام sign in کنم میگه با user id دیگه نمیشه . دلیلش چیه؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من قبلا 1 اکانت آمریکا داشتم با اون بازی میکردم و sign in میشدم برای گرفتن چند تا تم که تو ژاپن فقط هست 1 اکانت ژاپن هم ساختم ولی وقتی میخوام sign in کنم میگه با user id دیگه نمیشه . دلیلش چیه؟
باید تو PS3 یه یوزر جدید بسازی با هر یوزر یه اکانت !!!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
ایا میشه من برای هر جایی اکانت بسازم.یعنی یک اکانت برای امریکا و یک اکانت برای ژاپن؟
بله !
باید کشورت رو مثلا یا تو آسیا(ژاپن) و یا آمریکا انتخواب کنی !
البته اگه ژاپن بزنی PSN ت ژاپنی میشه !

nokia3259

کاربر سایت
Jun 11, 2009
66
دوستان من واقعا گیج شدم . میخوام اکانت بسازم و آنلاین بازی کنم . اگه کارت ps3 رو نداشته باشم نمیتونم بازی کنم؟ من موقع ساختن اکانت کشور رو کجا بزنم؟ ایران نداره؟ حتما باید آدرس دقیق باشه؟ دانمارک خوبه؟
اگه بشه میتونم آدرس دقیق بدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
دوستان من واقعا گیج شدم . میخوام اکانت بسازم و آنلاین بازی کنم . اگه کارت ps3 رو نداشته باشم نمیتونم بازی کنم؟ من موقع ساختن اکانت کشور رو کجا بزنم؟ ایران نداره؟ حتما باید آدرس دقیق باشه؟ دانمارک خوبه؟
اگه بشه میتونم آدرس دقیق بدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
برای آنلاین بازی کردن کارت نمیخواد
رجیون دستگات چیه اگه پال هست یه کشور رو از اروپابزن
هر کشوری رو که انتخواب کردی بگرد تو اینترنت یه آدرس درست و کد پستی پیداکن
خیلی راهت و آسون هست

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
هر کشوری زدی برو از تو اینترنت یه آدرس و zipcodeهمون جا رو پیدا کن
مشکلت حل میشه

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
نوشته شده توسط nokia3259
اگه آپدیت کنم درست میشه؟ راستی من وقتی آدرسرو بزنم دانمارک حتما باید آدرس دقیق بدم؟ اصلا آدرس واسه چی میخواد؟ به کارت که نیازی نیست؟

وقتی پیغام میده باید اپدیت کنید (حتمآ ورژن فریمور خیلی پایین هستش)

اگه کشور امریکا انتخاب کنید با ادرس دقیق وارد کنید که قبول کنه.

***احتمالآ مشکل پسورد هم خواهی داشت****

واسه سیکوریتی بیشتر حتمآ باید واسه پسورد از حروف و عدد با هم استفاده کنید.(دقت کنید)

اگه می خواهید از Story خرید کنید باید کارت اعتباری PSN داشته باشید.

ولی برای آنلاین بازی کردن و دانلود دمو بازیها و بعضی چیزهای دیگه نیازی به کار نیست.

nokia3259

کاربر سایت
Jun 11, 2009
66
از ایران میشه از playstation store خرید کرد؟ دمو بازی ها رو میشه بازی کرد؟ چه بازی هایی دمو دارن؟ از کدوم سایت باید بگیرم؟ راستی اگه آپدیت کنم برای بازیهایی که الان نصب هستن و بازی میکنم که مشکلی پیش نمیاد؟ حجم هر دمو چقدره؟

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
اگه کارت PSN داشته باشی میتونی خرید کنی. و کارت اعتباری مستر یا ویزا.

بله دموها رو میشه بازی کرد. اکثر بازیها دموهاشون در PSN هستن و قابل دانلود می باشند در ضمن با خود کنسول باید دانلود بکنید

واسه بازیهایی که الان نصب کردید مشکلی پیش نمیاد (آپدیت فریمور)

حجم دمو های بازی از 700 800 به بالا هستش تا 2 گیگ هم میرسه.

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
ببخشید که من زیاد سوال میپرسم. لطفا طریقه دانلود رو توضیح دهید
اینکه دیگه کاری نداره
میری اتو ps store
بعدشم انتخاب میکنی (media-theme...)
اگه freeبود که دانلود میکنی اگه نبود یه صفحه میاد نوع کارت و شمارتو واردمیکنی بعد شروع میکنه به دانلود

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
هر کشوری رو که انتخاب کنیم آدرسش رو از کجا باید پیدا کرد اگه می شه بیشتر توضیح بدید.:confused:بعدش نیاز نیست که ریجین دستگاه با اون کشور یکی باشه, لازمه ؟پشت دستگاهم زده ntsc-j و همچنین توی اون کرهه عدد 2 نوشته بالاخره این ریجینش pal ه یا j ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر