آموزش ساخت اکانت در PlayStation Network

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
?!

من اکانتم رو ساختم ولی رمزم تو سایتش کار نمی کنه(ps3 کار میکنه) وقتی هم می زنم رمزم را یادم رفته می گه رمزو به ایمیل فرستاده ولی می بینم نفرستاده چی کار کنم؟

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
دوستان من میخوام الان psn کارد بخرم.طرف گفته فقط ماله آمریکا رو دارم.بعد گفته اکانتت باید ماله آمریکا باشه.خوب من نمیدونم منظورش چیه؟یعنی همون کشوری که انتخاب میکنیم موقع ساخت اکانت منظورش هست؟من کشور رو موقع ساخت آمریکا زدم.الان اگر psn آمریکا بخرم مشکلی ندارم؟ممنون میشم کمک کنید.

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
دوستان من میخوام الان psn کارد بخرم.طرف گفته فقط ماله آمریکا رو دارم.بعد گفته اکانتت باید ماله آمریکا باشه.خوب من نمیدونم منظورش چیه؟یعنی همون کشوری که انتخاب میکنیم موقع ساخت اکانت منظورش هست؟من کشور رو موقع ساخت آمریکا زدم.الان اگر psn آمریکا بخرم مشکلی ندارم؟ممنون میشم کمک کنید.
رفيق موقع ثبت نام United states زدي يا United kingdom؟
در ضمن من يكيو سراغ دارم كه كارت PSN شارر ميكنه
مطمن هست من خودم 50$ ازش گرفتم
خاستي بگو بهت بگم كي؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
رفيق موقع ثبت نام United states زدي يا United kingdom؟
در ضمن من يكيو سراغ دارم كه كارت PSN شارر ميكنه
مطمن هست من خودم 50$ ازش گرفتم
خاستي بگو بهت بگم كي؟
united states زدم.آخه من تا حالا psn card نگرفتم.این اولین باری هست که میخوام بگیرم.

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
دقت کن برادر U.S.A که وقتی که داشتی اکانت میساختی یه کشور رو انتخاب کردی مثلا امریکا یا هرچی دیگه و حالا میخوای PSN CARD بخری باید دقت کنی متناسب با اکانتت بخری یعنی مثلا اگر اکانتت امریکا هست بری برای امریکا رو بخری و مثلا اگر اکانتت برای امریکاست ولی رفتی PSN CARD مثلا اروپا خریدی اگر وارد کنی به مشکل بر میخوری پس بهتر متناسب با اکانتت بخری
مثلا :
اکانت امریکا=PSN CARD US منظور ریجن 1
اکانت UNITED KINGDOM=میشه PSN CARD UK منظور ریجن 2
بازم سوال بود بپرس چون خیلی مهم هست

amirff

کاربر سایت
Jun 8, 2010
35
نام
امیر محمودی
بچه کمک کنین

من ورژن دستگاهو 3.30 کردم حالا کلا صفحه ی ساخت اکانت تغییر کرده و هر آی دی میزنم قبول نمیکنه.
چی کار کنم:((:((:((:((:((:((:confused::confused::confused::confused::confused::question::shocked::shocked::sniper::sniper::sniper::gathering::discussion::crying1:
یه جوری توضیح بدین که انگار دارین به یه بچه ی 12 ساله صحبت میکنین آخی من اطلاعاتم خیلی کمه

navid360

کاربر سایت
Sep 8, 2008
9
نام
navid
سلام من یک ۶۰ ps3 گیگ دارم و انترنت اونو فعال کردم و فقط در ساخت اکنت مشکل دارم میشه به من کمک کنید.:(

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
من ميتونم محل سكونتم كه كويت زدم رو به امريكا تغيير بدم؟چه طوري؟
چرا میتوانید تعییر بدهید خودم نمیدونم کجا و کدام تاپیک توضیح دادمه که چه جوری میتوانید عوضش کنید
فقط باید با پی سی این کار را بکنید برید توی اکانتان و اونجا مشخصات را عوض کنید :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر