آموزش راه اندازی WiFi Max

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
یگانه تخم مرغ شانس هم اگر 1000 تومان باشه واسه فروش میاره 30000 تومان.

من یه بار ازش قیمت خواستم وقتی گفت پشیمون شدم.از کنج بخری بهتره بابا.

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
گلد دانته جان تا 30 متر هم ساپورت میکنه.بگو بیاره ولی قیمت خوب بده.
آخه باید متقاعدش کنم اگه خودش ببینه بدرد کارش میخوره 100 در 100 میاره(از پول که بدش نمیاد)
اگه هم اون نیوورد بد عید بابام میره چین(البته از این جور چیزا سر درنمیاره)میتونم مخشو بزنم 2 تا بیاره یدونشو قرعه کشی میکنیم میدیم به یکی از اعضای سایت(البته میفروشیم ولی به قیمت خرید)

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
آقا کله؟؟ واسه من 2000000 کیلومتر برد داره...اما یکی از همین 100 متری ها می خوام...هومن یا کسی از بچه ها سراغ داره؟؟؟

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
دیروز برد Wifi Max رو امتحان کردم.کل محله رو ساپورت می کرد.همزمان باهاش با PSP و لپ تاپ و Nokia N91 از 3 تا جای مختلف وصل شدیم به اینترنت.

dadasalam

کاربر سایت
Oct 19, 2006
331
دیروز برد Wifi Max رو امتحان کردم.کل محله رو ساپورت می کرد.همزمان باهاش با PSP و لپ تاپ و Nokia N91 از 3 تا جای مختلف وصل شدیم به اینترنت.
هه اقایون Wifi و لوازمات شبکه برای یک متر اضافه تر قیمتشون میدونی چقدر میره بالا زیر 30 و خود متر قیمت یکسانه ولی از 30 بالاتر هر یک مترش رو براش باید بیشتر پول بدی و به هیچ وجه ممکنی WiFi Max بیش از 30 انتن نمیده
یک مثال:
وایرلس Asus بابرد 30 متر=62 هزار تومان
وایر لس Asus با برد 60 متر=126 هزار تومان
تمام لوازمات Wifi Max و وایرلس های دیگر از یک خانواذه هستند و فقط در نوع پروتکل ارتباطی با هم تفاوت دارند
بیشتر وایر لس ها=802.11 G
ولی پی اس پی=802.11 B

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
اقا این نصب نمی شه راهه خاصی داره واسه نصب؟:confused:
اگه میشه یه اموزش کار با برنامه هم بزارید:blushing:
چون من این کابل رو خریدم ببینم اگه جواب میده بقیه هم همین رو بخرن:love:

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
ممکنه این برنامه با سخت افزار شما همخوانی نداشته باشه.در ضمن آموزش تنظیم این نرم افزار هم من در پست اول این تاپیک دادم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر