آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

TheSilent

کاربر سایت
Jun 20, 2013
39
نام
معین
شما مرحله به مرحله بگو چه کار می کنی تا بگیم مشکل از کجاست.
انصافاً الان با این پیامی که دادی انتظار داری از کجا بفهمیم مشکل از کجاست؟! :d

یک ساعت داشتم دنبال پستتون میگشتم نبود :))
تا دانلود که هیچی :D
بعدش میرم تو قسمت Replace لینک دانلود،فایل و توضیحات رو میزنم.بعدش add و بعدش Update
میرم با PS3 میزنم Resum اما دوباره دانلود میکنه. :(
اون قسمتی که قایل xml هست رو هم میزنم فولدر دلخواه یا فولدر فایل

سلام دوستان برید با برنامه یBay_Life_Proxyرو که تو بخش ویتاس دانلود کنید دیگه نیاز نیست از هلپر کمک بگیرد خیلی راحت میشه فایل رو انتقال داد

آقا لینک رو بده یکم من ...
چی میگن تنبل فک کنم :))

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بعدش میرم تو قسمت Replace لینک دانلود،فایل و توضیحات رو میزنم.بعدش add و بعدش Update

منظور جمله دوم رو نفهمیدم

TheSilent

کاربر سایت
Jun 20, 2013
39
نام
معین

منظور جمله دوم رو نفهمیدم
منظورم این بود که مثل بچه شیرازیا تنبلم :D
مرسی.
مشکلمم با اون حل شد

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
دوستان منم الان TEKKEN Revoulotion رو دان کردم و خواستم ترنسقر کنم اما هرکار میکنم بعد از آپدیت فایل رو انتقال نمیده , فقط مثل حالت معمولی دانلود میکنه بازی رو . Wired و Wireless امتحان کردم فرقی نداشت . چیکار کنم الان ؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
دوستان تو مرحله اخر (replace file) وقتی اون 3 قسمت رو پر کردیم add واسه من فعال نمیشه و باید خط اول که گزینه save xml file to رو هم پر کنم .. وقتی زیرش browse رو میزنم بعدش باید چیکار کنم؟

اقا کسی تونسته با این برنامه پچ بازیها رو اپدیت کنه؟ من همه راه ها رو طبق پست اول رفتم ولی باز خوده دستگاه دان میکنه .. تا حالا 2 گیگ حروم کردم خاهشن جواب بدید!

Last edited by a moderator:

TheSilent

کاربر سایت
Jun 20, 2013
39
نام
معین
دوستان تو مرحله اخر (replace file) وقتی اون 3 قسمت رو پر کردیم add واسه من فعال نمیشه و باید خط اول که گزینه save xml file to رو هم پر کنم .. وقتی زیرش browse رو میزنم بعدش باید چیکار کنم؟

از این نرم افزار که تو این پست هست استفاده کنین.خیلی راحت و بدون مشکل
روشش شبیه همین PS3 Prox هست
http://forum.bazicenter.com/thread43472/page53/#post2785829

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
عزيزان ميخواستم بپرسم كه با برنامه PS3Proxy ميشه اينترنت و به گجت هاى ديگه مثل TV وصل كرد يا اين برنامه فقط براى PS3 هستش البته فقط اينترنت بدم به TV؟ ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
عزيزان ميخواستم بپرسم كه با برنامه PS3Proxy ميشه اينترنت و به گجت هاى ديگه مثل TV وصل كرد يا اين برنامه فقط براى PS3 هستش البته فقط اينترنت بدم به TV؟ ممنون

خب از اسمش معلومه برای خود ps3 هستش

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
یک سوالی برام پیش اومد اونایی که بازی TLOU رو دیجیتالی خریدن نحوه دانلودش چجوری بود؟ شما میرفتی تو بازی و یک صفحه میومد و دانلود شروع میشد؟ مثل دانلود دمو؟ یعنی دیگه نمیشد با کامپیوتر دانلود کرد بازی رو؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
یک سوالی برام پیش اومد اونایی که بازی TLOU رو دیجیتالی خریدن نحوه دانلودش چجوری بود؟ شما میرفتی تو بازی و یک صفحه میومد و دانلود شروع میشد؟ مثل دانلود دمو؟ یعنی دیگه نمیشد با کامپیوتر دانلود کرد بازی رو؟

اگه منظورتون کنسوله که بعد از خرید بازی تو لیست دانلود ها تون میاد و میتونید با همین روش یا خود کنسول بگیریدش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر