آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خیلی ممنون از همه دوستان.....
فقط اگه نصب بعضی بازی ها ارور داد دباید چی کار کنم؟

اگر ارور داد دوباره امتحان کن مثل من
خوب اینکاری نباید ساین بشید چون اون وقت فایسل ها انتقال داده نمیشه
من دقیقا یه فایل 10 گیگی و یه فایل 4 گیگی رو انتقال دادم
البته بگم یکبار فایل 4گیگ تا اخرش که رفت ارور داد و دوباره تمامی مراحل رو رفتم شد
البته دوستان حتما حتما اگر شد پیش از صدبار هم امتحان کنید تا فایلها انتقال داده شه
چون خودم پیش از 50 بار دقیقا امتحان کردم و دیشب دمارم در امد تا درست شد :)

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام به همه بچه های خوب بازی سنتر
من هم الان پلاس دارم
ولی هر کاری میکنم این دانلود بکگراندی که میگید موقع آپدیت ها و پچ ها میاد برام نمیاد
بیتشر از 10تا بازی متفاوت رو تست کردم
اون اوتو دانلودم هم روشنه
چکار کنم
؟
فقط مشکلم انتقال فایل های آپدیت و پچ هستش و گر نه راحت از اونهایی که میرند داخل دانلود منیجر استفاد میکنم و ترنسفر میشه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام!
آقا این آپدیت BF3 حجمش 2 GB -ه چه جوری دانلودش کنم؟(پلاس هم دارم)
سلام
فعلا راهی برای ابدیت بازی ها نیست چون سونی راهشو بسته باید با خوده کنسول ابدیت کنی بره

سلام به همه بچه های خوب بازی سنتر
من هم الان پلاس دارم
ولی هر کاری میکنم این دانلود بکگراندی که میگید موقع آپدیت ها و پچ ها میاد برام نمیاد
بیتشر از 10تا بازی متفاوت رو تست کردم
اون اوتو دانلودم هم روشنه
چکار کنم
؟
فقط مشکلم انتقال فایل های آپدیت و پچ هستش و گر نه راحت از اونهایی که میرند داخل دانلود منیجر استفاد میکنم و ترنسفر میشه

پسر خوبه تابستونه اینقدر اینجا سوت و کور شده
کسی خونه نیست !×!!!!!!@!@!@×××@×@×!@!@×!@×!@×؟

سلام
شما یکبار اتو بذار بعداز نیم ساعت بعد برو سراغش نه فوری میری سمت یه وقتی بهش بده باشه تا پچ ها رو اماده کن یکمی وقت میبره
بعد اگر نداشت یعنی بازی ابدیت نداره
بعد دوست من یکمی هم به ما فرصت جواب دادن بده ما هم کار و زندگی خودمون رو داریم
موفق باشی@};-@};-@};-@};-

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
اول از همه، من 2 روز پیش بتلفیلد 3 رو از طریق پی سی آپدیت کردم همون 2 گیگه رو! اتو اپدیت که مختص پلاس هست رو اکتیو کنید روی یه ساعتی، بعد که فعال شد، آپدیت های بازی میاد توی دانلود منیجمنت که از اونجا میتونید از طریق پی سی انتقال بدید و نصب کنید که خود من هم پریروز اینجوری آپدیت کردم بازی رو!

دوستان من تا الان چند تا یازی رو بدون مشکل نصب کردم، اما دو تا بازی به مشکل خوردن که هر دو هم پشت سر هم اتفاق افتادن. یکی NFS MW و Catherine که انتقال انجام میشه ولی موقع نصب به یه درصدی که میرسه، ارور میده و ارور هم مربوط به ایراد داشتن فایله! باید اینا از نو دانلود کنم یعنی؟ کترین نزدیکه 10 گیگه!

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
اول از همه، من 2 روز پیش بتلفیلد 3 رو از طریق پی سی آپدیت کردم همون 2 گیگه رو! اتو اپدیت که مختص پلاس هست رو اکتیو کنید روی یه ساعتی، بعد که فعال شد، آپدیت های بازی میاد توی دانلود منیجمنت که از اونجا میتونید از طریق پی سی انتقال بدید و نصب کنید که خود من هم پریروز اینجوری آپدیت کردم بازی رو!

دوستان من تا الان چند تا یازی رو بدون مشکل نصب کردم، اما دو تا بازی به مشکل خوردن که هر دو هم پشت سر هم اتفاق افتادن. یکی NFS MW و Catherine که انتقال انجام میشه ولی موقع نصب به یه درصدی که میرسه، ارور میده و ارور هم مربوط به ایراد داشتن فایله! باید اینا از نو دانلود کنم یعنی؟ کترین نزدیکه 10 گیگه!
بله فایلت خراب دانلود شده
برای من هم قبلا اتفاق افتاده
و مجبور به دانلود مجدد شدم
شما یکبار دیگه هم تست کن اگر بازم ارور داد مجبوری دوباره دانلود باید بکنی
متاسفانه برای ما این دانلود ها واقعا سخته !!!1)x

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
بله فایلت خراب دانلود شده
برای من هم قبلا اتفاق افتاده
و مجبور به دانلود مجدد شدم
شما یکبار دیگه هم تست کن اگر بازم ارور داد مجبوری دوباره دانلود باید بکنی
متاسفانه برای ما این دانلود ها واقعا سخته !!!1)x

مشکل اصلی هم اینه که من به طور معمولی توی پی سی 220 کیلوبایت دانلود میکنم ولی توی PS3 اپدیت 20 مگابایتی چند ساعت طول میکشه! دلیلی داره انقدر سرعت دانلود پایینه توی کنسول؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
مشکل اصلی هم اینه که من به طور معمولی توی پی سی 220 کیلوبایت دانلود میکنم ولی توی PS3 اپدیت 20 مگابایتی چند ساعت طول میکشه! دلیلی داره انقدر سرعت دانلود پایینه توی کنسول؟

بله
چون سونی رعایتن کپی رایت کرده و مودم با سرعت پایین روی دستگاه هست و مودمش قوی نیست که از تمام قدرت مودم اینترنتمون استفاده کنه متاسفانه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان لینک آپدیت های battle 3 با ایدی bls 50384 رو میشه لطف کنید؟
شما اول تنظیمات برنامه رو انجام بده بعد از طریق بازی شروع کن به گرفتن آپدیت تو قسمت LOG خود برنامه لینک فایل آپدیتت میاد بعد تو کنسول آپدیت رو کنسل کن و با کامپیوتر بگیرش بعد از تموم شدن برنامه رو دوباره تنظیم کن بزار از کامپیوتر بریزه تو کنسول بعد از تموم شدن و شروع آپدیت بعدی همین فرایند رو انجام بده تا تمام آپدیت ها رو بگیری و دونه دونه نصب کن

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
همه مراحل رو میرم اما PS3 دوباره خودش دانلود میکنه!
مشکل از کجاست؟
شما مرحله به مرحله بگو چه کار می کنی تا بگیم مشکل از کجاست.
انصافاً الان با این پیامی که دادی انتظار داری از کجا بفهمیم مشکل از کجاست؟! :d

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام دوستان برید با برنامه یBay_Life_Proxyرو که تو بخش ویتاس دانلود کنید دیگه نیاز نیست از هلپر کمک بگیرد خیلی راحت میشه فایل رو انتقال داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر